Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, radekk napisał:

A jakoś znacząco jest lepsza/inna od pozostałych bo jakoś nie widzę poza innym zderzakiem z przodu i z tylu, a reszta to wyposażenie które można dołożyć

 

Fotele z alcantary/nubuku oraz skóry. Miałem w autach różne warianty, pełną skórę, materiał, alcantarę ... i numerem 1 jest alcantara.

 

2018-volvo-xc60-5.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny wygląd nadwozia, sportowy zawias i 4C-control w serii i wnętrze R-Design czyli skóra z nubukiem/alkantarą.

Jak dla mnie warto wybrać R-Design choćby dla samego wnętrza, niedostępnego w innych wariantach.

Te fotele są warte każdych pieniędzy. Mega wygodne a do tego dobrze trzymają.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, turdziGT napisał:

A Zawieszenie nie jest tam tez inne ? R-design to tak jak Pakiet M czy S line.

Ale to można dołożyć, bo przynajmniej w opcjach jest zawieszenie sportowe. Chyba ze w R-design jest jeszcze jakieś inne niedostępne w innych wersjach.

alcantara fajna, moznaby zrezygnować z wentylacji foteli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias i czarną podsufitkę można sobie dołożyć. Tego czego nie można to:
- wygląd nadwozia (mi się podoba R-Design bo nie ma tyle chromów co Inscription)
- fotele sportowe R-Design
- listwa „metal mesh” wykończenia deski i zamknięcia schowków w środkowej konsoli

1da15d225e03425c4e185668bd637167.jpg

- do tego dostaje się kluczyk pokryty tą samą perforowaną skórą co boczki fotela (niby siedzi ciągle w kieszeni ale jest trochę jak biżuteryjny dodatek, który nic nie wnosi a cieszy)

c0226c1d632ca7357bd9fb70fb2d2c29.jpg

Jak już wspomniałem dla mnie same fotele są już warte dopłaty.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, radekk napisał:

Ale to można dołożyć, bo przynajmniej w opcjach jest zawieszenie sportowe. Chyba ze w R-design jest jeszcze jakieś inne niedostępne w innych wersjach.

alcantara fajna, moznaby zrezygnować z wentylacji foteli:)

No tak ale np w Audi zawieszenie Sline osobno wychodzi drożej niż w pakiecie.

Nie wiem czy felgi też nie są inne dla R-design

42 minuty temu, matros1 napisał:

Zawias i czarną podsufitkę można sobie dołożyć. Tego czego nie można to:
- wygląd nadwozia (mi się podoba R-Design bo nie ma tyle chromów co Inscription)
- fotele sportowe R-Design
- listwa „metal mesh” wykończenia deski i zamknięcia schowków w środkowej konsoli

1da15d225e03425c4e185668bd637167.jpg

- do tego dostaje się kluczyk pokryty tą samą perforowaną skórą co boczki fotela (niby siedzi ciągle w kieszeni ale jest trochę jak biżuteryjny dodatek, który nic nie wnosi a cieszy)

c0226c1d632ca7357bd9fb70fb2d2c29.jpg

Jak już wspomniałem dla mnie same fotele są już warte dopłaty.

No fotele są genialne.Zaryzykuje stwierdzenie że jedne z najlepszych na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem nowe S6 juz za rogiem. Pod maska ma byc 2.9 TFSI z RS4.

 

Interesujaca tez wyglada sec RS6 plotki glosza o hybrydzie z Panamery Turbo Hybrid czyli 671 KM.

 

https://www.carscoops.com/2018/04/2019-audi-s6-avant-make-forget-rs6/

 

 

 

2019-Audi-S6-Avant-Spy-Shots-10.jpg

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, turdziGT napisał:

No tak ale np w Audi zawieszenie Sline osobno wychodzi drożej niż w pakiecie

Kto bezdomnemu zabroni;)

 

Chyba wybiorę się obczaić tą R i te fotele. W sumie fajnie wyglądają i można zrezygnować z wentylacji, bo w innych wersjach chyba tylko skóra albo materiałowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kwestia gustu, tylko się zwyczajnie nie znasz

 

Ja to mam jakiś fetysz na czerwone samochody z czarnym środkiem Poza tym jak wiadomo czerwony dodaje przynajmniej z 50+ koni

 

Szczerze mówiąc wziąłem ten kolor trochę pod wpływem chwili i do końca nie byłem pewien czy dobrze zrobiłem (miałem dosyć już wszystkich odcieni szarości na podjeździe). Jednak teraz nie chciałbym żadnego innego. Jak dla mnie wygląda w tym kolorze genialnie. Żadne zdjęcie tego nie oddaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, turdziGT napisał:

Akurat do Volvo czerwony kompletnie mnie nie pasuje ale jak wiemy to kwestia gustu ;)

A właśnie z tej krwistej czerwieni Volvo słynie i jest to tradycja firmy modele 850 i V70 w tym wersje R wychodziły właśnie w takim kolorze i moim zdaniem wyglądały cudowanie. Teraz także ten kolor jest mega.

 

 

 

Ja muszę przyznać, że od jakiegoś czasu rozglądam się za drugim autem do Forka, właśnie większe kombi z napędem na 4 koła, wygodnym, autostradowym, benzynowym z mocą 250KM plus do ok. 50 tys zł i Volvo V70R z 5 cylindrowym 300KM jest moim faworytem a gdyby jeszcze był w takiej wersji jak wyżej byłoby marzenie. 

Edytowane przez Herostrates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, turdziGT napisał:

Bardziej mylić sie nie możesz :) jezeli juz o 850 R to jest tylko jeden właściwy kolor dla tego samochodu :)

image.jpg

 

Ach Ci fani Audi, ale zgoda ten kolor jest mega :) Co nie zmienia że czerwony jest równie piękny :)

w V70R masz jeszcze taki legendarny kolor

 

Edytowane przez Herostrates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ;) ale zgodzę sie ze 850 w czerwonym tez wyglada dobrze .

Mimo wszystko nie wiem do tych nowych mi jakos nie pasuje.Moze dlatego ze bardzo wyszlachetnialo to auto ale nie wiem moze sie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...