Skocz do zawartości

Aliexpress, GearBest itp. - co tam kupujecie?


Aga

Rekomendowane odpowiedzi

Z ostatnich ciekawostek:

 

Sannce IP cam - można monitorować co się dzieje w chałupie i na zewnątrz z dowolnego miejsca na świecie.

Waga do 5 gram , mierząca nacisk igły gramofonowej.

Ciuchy dla psa - rewelacja.

Jump starter do samochodu - w zeszłym tygodniu uratował od spóźnienia się syna do szkoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11/12/2017 o 12:38, siewcu napisał:

Nie szkoda Ci kasy? Kursy kart są bardzo mocno zawyżone... Ja szukałem paypala, bo tańszy, ale znalazłem przelewy24 i tym płacę - sporo taniej niż kartą.

 

A nie kupiłem nic, bo raz, że nie potrzebowałem, a dwa, że na inną promocję wydałem kilka tysięcy :D

 

Właśnie ja się ostatnio przerzuciłem na kartę i o dziwo przelicznik jest całkiem dobry.

Przy ostatnim zakupie na na Ali wyświetlało mi kwotę ok. 310-320zł, na PayPal też tyle wychodziło, a z karty pobrało 299zł.

Może to kwestia karty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walutowa karta kantor alioru podpinamy pod PayPal. Jeśli jest możliwość płatności PayPal tak płacimy, mamy najlepszy kurs (sami wybieramy jak się w niego zaopatrzymy, cinkciarz, zakup w kantorze itd). Mamy spokój w postaci 180dni ochrony kupującego, PayPal nie pobiera nam prowizji nawet grosza

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zamawiałam parę rzeczy z Aliexpress i ogólnie byłam zadowolona z ich jakości. Raczej były to różne gadżety nic porządniejszego. Jedyne co mnie denerwuje to to, że trzeba tyle czekać na przyjście zamówienia i pod tym względem wolę sklepy stacjonarne bo przynajmniej mogę użyć wszystkiego od razu a nie po miesiącu. Czasem przychodzi do mnie paczka a ja zapominam, że w ogóle cokolwiek zamawiałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja tam zamawiam tylko to, czego nie potrzebuję na już ;) ostatnio przyszło i przyjdzie do mnie trochę. mocowania do gopro, pióra, miniszlifierka, endoskop, kable i zasilacz do dysku, grzałki do efajka, wyświetlacz do raspberry pi... chyba za dużo pieniędzy tam zostawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory na Ali kupiłem tylko jedną rzecz, ale i tak bardzo na plus - ze 3-4 lata temu zamówiłem kamerkę SJ4000, wychodziła ok. 100-150zł taniej niż na Allegro. Doszła w piorunujące 10 dni :blink: Trzeba pamiętać, aby mieć sprawdzonych dostawców, najlepiej takich, od których już inni z forum zamawiali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowa wysyłka dość często okazuje się droższa niż płatna. ;) Przynajmniej przy drobiazgach trafiałem na oferty z przesyłką płatną w sumie tańsze niż najtańsza z darmową.

 

A przesyłki bez trackingu docierają do Was bez problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez trackingu zawsze dochodziły, z trackingiem mam problem z kolejną.

Utknęła ponad miesiąc temu gdzieś w Polsce...

Jedna w ogóle nie doszła, we wrześniu pojawiła się w Polsce i nie dotarła do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aga napisał:

Można link? :)

https://m.aliexpress.com/s/item/32808440645.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.6eb68b2ax62XH0

 

Nie wiem jak z jakością ale biorąc pod uwagę że ceramik ze Szczepana starczył mi na rok to sądzę że z tymi będzie podobnie. A tu mam 3 noże za cenę 2 krotnie mniejszą niż jeden nóż u nas ;)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...