Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie bardzo, jak tak szukałem to są głownie płaskie z blachy do których potrzeba szczypiec do opasek.

np;

https://allegro.pl/oferta/opaska-samozaciskowa-sprezysta-w1-zestaw-30-szt-8817180209

 

szukam takich jak na foto aby ręką zdejmować/zakładać

 

najbliżej jest wire clip, ale to nadal nie to samo

https://allegro.pl/listing?string=wire clip&order=p

Edytowane przez artaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba pewnie jeszcze doliczyć będzie zwykłe części, które się zużywają, a które przy okazji można wymienić/trzeba wymieć - klocki, tarcze hamulcowe, etc:)

Może wówczas być i drożej, najlepiej zadzwonić do kilku ASO i się spytać o cenę - są rozbieżności i to całkiem całkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim przebiegu dynamiczna to zabójstwo do skrzyni biegów , tylko statyczna w odstępach 1000 km robiona dwukrotnie, o ile to pierwsza w życiu forestera wymiana oleju w AT.

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ipsx82 napisał:

Przy takim przebiegu dynamiczna to zabójstwo do skrzyni biegów , tylko statyczna w odstępach 1000 km robiona dwukrotnie, o ile to pierwsza w życiu forestera wymiana oleju w AT.

dlaczego zabójstwo jak była wymieniana przy 60 tys to śmiało można dynamicznie wymieniać. Inna sprawa jeśli w ogóle nie był wymieniany to wtedy lepie statycznie wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lukikosa napisał:

dlaczego zabójstwo jak była wymieniana przy 60 tys to śmiało można dynamicznie wymieniać. Inna sprawa jeśli w ogóle nie był wymieniany to wtedy lepie statycznie wymieniać.

Podane info że obecny 120k i brak info czy wcześniej wymieniane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ipsx82 napisał:

Niestety jednak musze kupić nowe tarcze przednie bo po założeniu nowych klocków układ hamulcowy brumi podczas hamowania . Rozmiar  294 mm i brać  ATE , TRW czy BOSCH ?

Gładkie Brembo mogę śmiało polecić referencja: 09.9077.11

120kkm na nich przejechałem. U mnie z klockami Hawk HPS do czterotłoczka. Szczerze polecam ten zestaw:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...