Jump to content

Michał Zygmunt

Nowy
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Michał Zygmunt

 1. Przymierzam się do zmiany tarcz i klocków - narazie teoretycznie. Pytanie gdzie idzie ta tulejka z zestawu do prowadnic przedniego zacisku?
 2. Przy zmianie z 277 na 294 tylko wymiana jarzma, zacisków i tarcz? Zwrotnica zostaje ta sama?
 3. Zmiana jest jakaś istotna? Pytam bo też za niedługo będę musiał zmienić tarcze.
 4. Zciski również trzeba wymienić?
 5. Czy ktoś kto nigdy tego nie robił poradzi sobie z naprawą podswietlenia? Niby można żyć bez tego ale wolałbym naprawić radio.
 6. Sądząc po ogłoszeniach bardzo dużo jest takich z przebiegami powyżej 300k.
 7. oj żebym ja coś tam znalazł dzięki tej łopacie.;) bo narazie mozolnie mi idzie Znalezione
 8. Odkopany. Ma ktoś zdjęcie, na którym jest widoczny ten element, za który można podnieść tył żabą? a co z przodem? Chciałbym wymienić tarcze klocki.
 9. Tematów kilka już takich było. Ja swojego kupiłem 3 lata temu jak miał 130 000 na liczniku obecnie 190k, sprowadzony z południowo zachodnich Niemiec przy granicy z Francją. Dlatego rdzy nie ma ale i tak trzeba było zakonserwować. Tak jak na początku nic nie trzeba było robić oprócz rozrządu i zaworów. To teraz wychodzą typowe usterki wieku średniego. A to sprzęgło, a to SLS padły, a to łożyska w tylnych kołach a to EGR ma dosyć. Silnik uważam, ża pancerny o ile był sprawdzany często poziom oleju. Bolączki: rdza. Im sprowadzisz go z kraju. w którym widział mniej soli tym l
 10. Kupiłem 4 nowe opony zimowe w listopadzie 2017 roku. W zeszły piątek jedna z nich strzeliła tzn. konstrukcja wewnętrzna nie wytrzymała i zrobił się pęcherzyk. Co zrobić teraz: kupić jedną taką samą? wymienić dwie czy wszystkie 4?
 11. czyli te wyżej podejdą, zgadza się.
 12. Krzysztof Prędko. Zna się na subarakach bo ma ich pełno w stajni
 13. Za bardo nie wiem co... Wklejam info ze strony zakładu. "Usługa składa się z kolejnych etapów: zdjęcie niezbędnego osprzętu jak nadkola ochronne, osłony itp. mycie podwozia pod ciśnieniem co pozwala usunąć nawet najstarsze zabrudzenia zabezpieczenie folią i taśmą elementów nadwozia w celu ochrony przed zapyleniem usuwanie korozji zapobiega rozpowszechnianiu się rdzy naniesie środka antykorozyjnego i konserwującego naniesienie za pomocą pistoletu powłoki ochronnej zapobiega ścieraniu się środka konserwującego
 14. Swojego forka oddałem na profilaktyczną konserwację we wrzesniu. Po ściągnięciu progów okazało się, że tam byl niewielki nalot rdzy. Fakty: samochód w warsztacie przez cały tydzień, ściągnięte zderzaki, wydech, progi. Autko zabezpieczone folią przed upackaniem. Koszt 2900 zł
 15. mój też tydzień, wszystko zabezpieczone jak być powinno
 16. Dzisiaj oddalem forka na konserwacje.5 dni bez auta. W warsztaci zdziwili sie, że tak dobrze wygląda.
 17. Czy jest ktoś w stanie powiedzieć jaki numer części nosi osłona elementów podwozia widoczna na zdjęciu? Gdzie tego szukać, mi ostatnio się jedna złamała.
 18. I dobrze to działa pod forestera? Rozumiem że kupujemy podpinamy kostkę, http://wefa.pl/ wyprowadzamy kabel i już?
×
×
 • Create New...