Jump to content

Michał Zygmunt

Nowy
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About Michał Zygmunt

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sądząc po ogłoszeniach bardzo dużo jest takich z przebiegami powyżej 300k.
 2. oj żebym ja coś tam znalazł dzięki tej łopacie.;) bo narazie mozolnie mi idzie Znalezione
 3. Odkopany. Ma ktoś zdjęcie, na którym jest widoczny ten element, za który można podnieść tył żabą? a co z przodem? Chciałbym wymienić tarcze klocki.
 4. Tematów kilka już takich było. Ja swojego kupiłem 3 lata temu jak miał 130 000 na liczniku obecnie 190k, sprowadzony z południowo zachodnich Niemiec przy granicy z Francją. Dlatego rdzy nie ma ale i tak trzeba było zakonserwować. Tak jak na początku nic nie trzeba było robić oprócz rozrządu i zaworów. To teraz wychodzą typowe usterki wieku średniego. A to sprzęgło, a to SLS padły, a to łożyska w tylnych kołach a to EGR ma dosyć. Silnik uważam, ża pancerny o ile był sprawdzany często poziom oleju. Bolączki: rdza. Im sprowadzisz go z kraju. w którym widział mniej soli tym lepiej. Sprawdzaj kielichy, progi (ale pod osłoną), wlew paliwa i ranty nadkoli. Jeżeli chodzi o koszty to jak nie zrobisz czegoś samemu to zapłacisz jak przy każdym innym aucie.
 5. Kupiłem 4 nowe opony zimowe w listopadzie 2017 roku. W zeszły piątek jedna z nich strzeliła tzn. konstrukcja wewnętrzna nie wytrzymała i zrobił się pęcherzyk. Co zrobić teraz: kupić jedną taką samą? wymienić dwie czy wszystkie 4?
 6. czyli te wyżej podejdą, zgadza się.
 7. Krzysztof Prędko. Zna się na subarakach bo ma ich pełno w stajni
 8. Za bardo nie wiem co... Wklejam info ze strony zakładu. "Usługa składa się z kolejnych etapów: zdjęcie niezbędnego osprzętu jak nadkola ochronne, osłony itp. mycie podwozia pod ciśnieniem co pozwala usunąć nawet najstarsze zabrudzenia zabezpieczenie folią i taśmą elementów nadwozia w celu ochrony przed zapyleniem usuwanie korozji zapobiega rozpowszechnianiu się rdzy naniesie środka antykorozyjnego i konserwującego naniesienie za pomocą pistoletu powłoki ochronnej zapobiega ścieraniu się środka konserwującego montaż osłon i nadkoli Do konserwacji używamy wyłącznie produktów renomowanej marki Waxoyl. Jako jedyna firma w Olsztynie posiadamy certyfikat producenta."
 9. Swojego forka oddałem na profilaktyczną konserwację we wrzesniu. Po ściągnięciu progów okazało się, że tam byl niewielki nalot rdzy. Fakty: samochód w warsztacie przez cały tydzień, ściągnięte zderzaki, wydech, progi. Autko zabezpieczone folią przed upackaniem. Koszt 2900 zł
 10. mój też tydzień, wszystko zabezpieczone jak być powinno
 11. Dzisiaj oddalem forka na konserwacje.5 dni bez auta. W warsztaci zdziwili sie, że tak dobrze wygląda.
×
×
 • Create New...