Jump to content

Michał Zygmunt

Nowy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

About Michał Zygmunt

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. czyli te wyżej podejdą, zgadza się.
 2. Krzysztof Prędko. Zna się na subarakach bo ma ich pełno w stajni
 3. Za bardo nie wiem co... Wklejam info ze strony zakładu. "Usługa składa się z kolejnych etapów: zdjęcie niezbędnego osprzętu jak nadkola ochronne, osłony itp. mycie podwozia pod ciśnieniem co pozwala usunąć nawet najstarsze zabrudzenia zabezpieczenie folią i taśmą elementów nadwozia w celu ochrony przed zapyleniem usuwanie korozji zapobiega rozpowszechnianiu się rdzy naniesie środka antykorozyjnego i konserwującego naniesienie za pomocą pistoletu powłoki ochronnej zapobiega ścieraniu się środka konserwującego montaż osłon i nadkoli Do konserwacji używamy wyłącznie produktów renomowanej marki Waxoyl. Jako jedyna firma w Olsztynie posiadamy certyfikat producenta."
 4. Swojego forka oddałem na profilaktyczną konserwację we wrzesniu. Po ściągnięciu progów okazało się, że tam byl niewielki nalot rdzy. Fakty: samochód w warsztacie przez cały tydzień, ściągnięte zderzaki, wydech, progi. Autko zabezpieczone folią przed upackaniem. Koszt 2900 zł
 5. mój też tydzień, wszystko zabezpieczone jak być powinno
 6. Dzisiaj oddalem forka na konserwacje.5 dni bez auta. W warsztaci zdziwili sie, że tak dobrze wygląda.
 7. Czy jest ktoś w stanie powiedzieć jaki numer części nosi osłona elementów podwozia widoczna na zdjęciu? Gdzie tego szukać, mi ostatnio się jedna złamała.
 8. I dobrze to działa pod forestera? Rozumiem że kupujemy podpinamy kostkę, http://wefa.pl/ wyprowadzamy kabel i już?
×
×
 • Create New...