Jump to content

Michał Zygmunt

Nowy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

About Michał Zygmunt

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przy zmianie z 277 na 294 tylko wymiana jarzma, zacisków i tarcz? Zwrotnica zostaje ta sama?
 2. Zmiana jest jakaś istotna? Pytam bo też za niedługo będę musiał zmienić tarcze.
 3. Zciski również trzeba wymienić?
 4. Czy ktoś kto nigdy tego nie robił poradzi sobie z naprawą podswietlenia? Niby można żyć bez tego ale wolałbym naprawić radio.
 5. Sądząc po ogłoszeniach bardzo dużo jest takich z przebiegami powyżej 300k.
 6. oj żebym ja coś tam znalazł dzięki tej łopacie.;) bo narazie mozolnie mi idzie Znalezione
 7. Odkopany. Ma ktoś zdjęcie, na którym jest widoczny ten element, za który można podnieść tył żabą? a co z przodem? Chciałbym wymienić tarcze klocki.
 8. Tematów kilka już takich było. Ja swojego kupiłem 3 lata temu jak miał 130 000 na liczniku obecnie 190k, sprowadzony z południowo zachodnich Niemiec przy granicy z Francją. Dlatego rdzy nie ma ale i tak trzeba było zakonserwować. Tak jak na początku nic nie trzeba było robić oprócz rozrządu i zaworów. To teraz wychodzą typowe usterki wieku średniego. A to sprzęgło, a to SLS padły, a to łożyska w tylnych kołach a to EGR ma dosyć. Silnik uważam, ża pancerny o ile był sprawdzany często poziom oleju. Bolączki: rdza. Im sprowadzisz go z kraju. w którym widział mniej soli tym lepiej. Sprawdzaj kielichy, progi (ale pod osłoną), wlew paliwa i ranty nadkoli. Jeżeli chodzi o koszty to jak nie zrobisz czegoś samemu to zapłacisz jak przy każdym innym aucie.
 9. Kupiłem 4 nowe opony zimowe w listopadzie 2017 roku. W zeszły piątek jedna z nich strzeliła tzn. konstrukcja wewnętrzna nie wytrzymała i zrobił się pęcherzyk. Co zrobić teraz: kupić jedną taką samą? wymienić dwie czy wszystkie 4?
 10. czyli te wyżej podejdą, zgadza się.
 11. Krzysztof Prędko. Zna się na subarakach bo ma ich pełno w stajni
×
×
 • Create New...