Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2016


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze jestem w głębokim szoku , i wielkie brawa dla Kajtka !!!! Po pierwszym odcinku bylem pewny że będzie zwiększał przewagę , a tu ni hu hu , Kajto mozolnie odrabiał straty . wielki szacun ! Dzis był zdecydowanie polski dzien na gran canarii ! I oby sie tak jutro skończyło

Powiem szczerze jestem w głębokim szoku , i wielkie brawa dla Kajtka !!!! Po pierwszym odcinku bylem pewny że będzie zwiększał przewagę , a tu ni hu hu , Kajto mozolnie odrabiał straty . wielki szacun ! Dzis był zdecydowanie polski dzien na gran canarii ! I oby sie tak jutro skończyło

I jeszcze jedno , Wojtek z Lopezem naprawde swietnie sie zgrali w ekspresowym tempie , naprawde ich miło razem widać , ten duet bedzie mistrzem europy :) W ERC 2

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie PiterPolska napisał i to jest warte podkreślenia:

 

 

"To historyczna chwila dla Polski i Sportu Motorowego. W Rajdzie Wysp Kanaryjskich startuje trzech Mistrzów Polski i każdy z nich prowadzi tu w swojej klasie! Kajetan Kajetanowicz jako lider rajdu prowadzi w ERC, Wojtek Siemanko Chuchała kierowca SPRT prowadzi w ERC2 a Lukasz Habaj prowadzi w ERC3. Pierwsza eliminacja Mistrzostw Europy pokazuje, że mamy w Polsce znakomitych kierowców, trzymajcie proszę kciuki za wszystkich Biało-Czerwonych tu startujących. Oby tak dalej do mety rajdu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Ja myślę, że to dosyć przełomowy moment.

Kajto bez komentarza, Siemanko zgrany z Lopezem i z dobrym nastawieniem, w dobrej formie, a Habayashi przecież zostawił za sobą kilka mocniejszych aut i to nie z kelnerami za kierownicą...

:yahoo: Nie mogę się doczekać jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak se myślę że zmieniamy teraz mistrzostwa Polski czyli kasujemy wszystkie stare rajdy albo zmieniamy odcinki na nikomu nie znane i nagle się okaże że nie jest z naszymi rajdami aż tak źle.

Na razie wszyscy jeżdzą odcinki które znają na pamięć i się niczego nie uczą, a tu nagle jadą na kanary w obce dla siebie trasy, wszystko na opis i daja rade a nawet prowadzą w swoich klasach.

 

Co by nie mówić Kajto ma gadane i umie się sprzedać w telewizji, szkoda że niema sponsora na wrc2.

Edytowane przez rolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawostek na 5 miejscu w generalce jest 11 letnia  fabia wrc jeszcze po arminie schwarzu, panizzim, ekstromie, rowanperze...

colin zaliczył nią 1 start w monza rally schow w 2005 :)

edit,

http://www.ewrc-results.com/carinfo.php?cid=1&car=16&t=Skoda-Fabia-WRC

 

w sumie robert ma w garażu taką samą... :P

Edytowane przez wojo02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam taki WRC też niszczenie od stania jak się go nie używa. Jam kontakt z osobą u której w garażu stoi Corolla WRC .Auto nie używane już od prawie 10 lat i aż mnie boli jak na nią patrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos

 

A wynik Porache po pierwszym dniu ktos ma??

 

3, 4 w generalce

http://www.ewrc-results.com/results.php?e=28151&s=108184&t=Rally-Islas-Canarias-El-Corte-Ingles-2016

Dzięki! Czy ktos wie czy te Miśki, ktore sie nie zaliczają do ERC,a sa w generalce przed Wojtkiem, to sa jakies OPEN czy cos w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale mogą być chyba open, bo skoro R5+ jedzie i stara Fabia WRC to dlaczego nie podłubane EVO.

Chyba, że po prostu z przyczyn np. budżetowych nie zgłosili się do ERC.

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...