Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

Outback CVT, Warszawa korki na odcinkach 8km, ogolnie miasto 350 km + autostrada 200km 150 km/h srednia z wyskokami do 200 km/h

550 km na baku/ rezerwa jeszcze sie nie zapalila...

Spalanie 10l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forester 2.0 n/a - przy autostradowej jezdzie na tempomacie 130km/h(z GPS) zjada 13lpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OBK 3.6. Trasa ok. 700km główne drogi z umiarkowaną prędkością 90-110km/h plus trochę miasta (30 km) - spalanie na poziomie 8.0 l/100km.

 

Dobi1972, ładny wynik.....z komputera pokładowego czy z tankowania i własnego kalkulatorka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OBK 3.6. Trasa ok. 700km główne drogi z umiarkowaną prędkością 90-110km/h plus trochę miasta (30 km) - spalanie na poziomie 8.0 l/100km.

 

Dobi1972, ładny wynik.....z komputera pokładowego czy z tankowania i własnego kalkulatorka?

 

Z komputera pokładowego (po korekcji) pokazuje w miarę dokładnie tzn.+/- 0.2 l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w H6 średnią z przebiegu od 12000km do teraz - 41000km = 10,8l/100km. 3.6 tak pali tylko oleju chce raz po raz dolewkę. W sensie, że trzeba pamiętać i kontrolować. Nie to co w oldskulowym 2212cm3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w H6 średnią z przebiegu od 12000km do teraz - 41000km = 10,8l/100km. 3.6 tak pali tylko oleju chce raz po raz dolewkę. W sensie, że trzeba pamiętać i kontrolować. Nie to co w oldskulowym 2212cm3 ;)

 

U mnie zużycie oleju też występuje dolewam ok. 1 l/15000km niby daje się przejechać cały okres pomiędzy wymianami bez dolewek ale wolę to kontrolować. Kiedyś liczyłem średnią i wychodziło ok. 10.5 l/100km obecnie z uwagi na poprawę infrastruktury drogowej w mojej okolicy pewnie będzie o litr mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek 2.5T 2009, warszawa - 14-15 lpg, trasa 10-11 lpg, mniejsze miasto ok. 12lpg. Benzynki wiadomo, że mniej jednak dokładnie nie liczyłem nigdy ale wg kompa: Warszawa 12,5, trasa delikatnie nawet 8 litrów :) średnio 9, mniejsze miasto ok 10. Mój kochany mazutowy golfik hehehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój WRX 03 pali cały czas tak samo, 12,5-12,9L/100 km. Wrocław i okolice.

Trasa, autostrada prędkość 120-140 10L/100 km

Na Rakietowej prawie 20 L/100 km.

Wszystko w normie :dance:

Edytowane przez macias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w H6 średnią z przebiegu od 12000km do teraz - 41000km = 10,8l/100km. 3.6 tak pali tylko oleju chce raz po raz dolewkę. W sensie, że trzeba pamiętać i kontrolować. Nie to co w oldskulowym 2212cm3 ;)

 

skoro już 2212cm3 wywołane to ja dorzucę swoje:

-olej, przejechane 10kkm i mam 2/3 skali (sprawdzane co tydzień ;) ), większość przejechane w mieście na bardzo krótkich dystansach.

idzie do wymiany, bo rok stuknął :)

-spalanie lpg ostatnie:

-100% miasto 13,1L

-90% trasa, 10% miasto z włączoną klimą 10,2L

Edytowane przez adamski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@adamski, no tak - po logo w avatarze sądzę, że masz 2.2gx 91-94? Ja miałem w kolejnej karoserii z 95r. Podobnie spalał - czyli trochę więcej, niż obecnie H6 ;)

PS: pozdrowienia z Zakopanego! ; ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@adamski, no tak - po logo w avatarze sądzę, że masz 2.2gx 91-94? Ja miałem w kolejnej karoserii z 95r. Podobnie spalał - czyli trochę więcej, niż obecnie H6 ;)

PS: pozdrowienia z Zakopanego! ; ;)

 

Tak, dokładnie 92r. B)

 

p.s - dziś mnie mijał (jak szedłem nogami :) ) taki jak trzeci z Twojego podpisu, to nie Ty czasem? tak czy owak pozdrawiam, bo jesteś częstym gościem w Zakopcu, więc "jus prawie nas" ;) Milego pobytu i koniec OT.

Edytowane przez adamski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@adamski, no tak - po logo w avatarze sądzę, że masz 2.2gx 91-94? Ja miałem w kolejnej karoserii z 95r. Podobnie spalał - czyli trochę więcej, niż obecnie H6 ;)

PS: pozdrowienia z Zakopanego! ; ;)

 

Tak, dokładnie 92r. B)

 

p.s - dziś mnie mijał (jak szedłem nogami :) ) taki jak trzeci z Twojego podpisu, to nie Ty czasem? tak czy owak pozdrawiam, bo jesteś częstym gościem

w Zakopcu, więc "jus prawie nas" ;) Milego pobytu i koniec OT.

 

Nie - to nie ja. Teraz mam - od lewej - 2ego i 5ego. Ale po Zakopanem - z buta i na rowerze. Zaraz właśnie uderzam na DH przy Szymaszkowej.

Nas trochę - bo ja tu krzesniaka mam :)

No i tak - koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OBK 3.0 H6 ,trasa 12-13 l ,miasto 15-17 l.

WRX 2.5 trasa 10-14 l miasto 15-17 ,upalanie 30-50 l

i tak z grubsza wyglada spalanie, kiedy subarakow uzywa sie zgodnie z przeznaczeniem, a nie do eco-drivingu :biglol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...