Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

cos Ty przyczepe campingowa ciagnal :?: na trasie 19l w GieTeku :?: moze kalkulatorek Ci padl i oszukuje :mrgreen:

kalkulatorek dobrze dziala, kumpel sie na pociag spieszyl...

18:28 wjechalem na hajlej kolo Auchan, 21:28 podjechalem na Centralny

 

to nie za szybko - ja ostanio 2 godz 50 min z Poznania do Wafki i spalanie 8 l/100 km - dyszlem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam udaje sie zejsc ponizej 10l w subaru turbo (nie mowie juz o STI) , ja uwazam ze przy dynamicznej jezdzie jest to niemozliwe

 

przy jezdzie autostradowej z predkosciami miedzy 130-150 kmh uwzgledniajac nawet zrywy do 200 i ponad od czasu do czasu z 9-9.5l nie ma najmniejszego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie za szybko - ja ostanio 2 godz 50 min z Poznania do Wafki i spalanie 8 l/100 km - dyszlem :razz:

pewnie dlatego, ze dopiero 70 km za pierwsza bramka, na Orlenie zdecydowalem, ze jednak zdazymy na ten pociag... :twisted:

przy jezdzie autostradowej z predkosciami miedzy 130-150 kmh uwzgledniajac nawet zrywy do 200 i ponad od czasu do czasu z 9-9.5l nie ma najmniejszego problemu

to ja sie zaczynam zastanawiac czy nie mam jednak zepsutego kalkulatorka... :shock: :wink:

turdziGT czy napewno nie zgubiles 1? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT'00 totalna seria:

autobahn predkosc zazwyczaj ok. 160, kilka krotkich zrywow do ponad 200 - spalanie 10,5 na niemieckiej PB98.

 

Cały zbiornik po w-wie, troche zabawy, ale wiekszosc raczej spokojnie - 13,1 l/100km

 

Kilka zbiorników spalonych w jezdzie mieszanej po trasie i w-wie zazwyczaj miedzy 10.5 - 11,5 /100, przy dosc spokojnej jezdzie.

Dzisiaj rekord -10,3/100 polowa po miescie, polowa po trasie.

Ale czego bym nie robil, to wynik jednocyfrowy wyjsc nie chce, no ale tez nie po to jest to auto :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Na jeździe testowej foresterem 2.0 pan z serwisu powiedział, że w tym samochodzie nie ma wskaźnika spalania.Czy to prawda? I druga sprawa.Jakie spalanie foresia2.0(158KM)MT przy: a) 90km/h , B) 130km/h , c) 170km/h ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rawemon. W mieście ok. 13,5 l/100 km. Trasa do 10 l/100 km przy raczej dynamicznej jeździe. Na autostradzie pow. 160 km/h trochę więcej.

 

W mieście nie wiem, na trasie 15l :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może ja:)

trasa Bielsko- Węgorzewo - Piaski (te na Mierzei) - Malbork - Biskupin - Warszawa - Bielsko - razem z wszystkimi objazdami , wizytami , pierdołami , zakupami piwa ( najwięcej :evil: ) 2200 km - 6 razy bak do pełna :) czyli całkiem miło - acha (aha?? - nigdy nie wiem) autko to Foryś '98 turbo aut .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec ostatnio seryjnym gietekiem MY99 w trasie + trochę miasto (powiatowe :mrgreen: , korki to są u nas urban legends) + 10 km butowania - 8,6 litra :shock: .

czy to możliwe że tyle może spalić GT-ek ?? :shock: :!:

jeśli tak to chyba trzeba bedzie się powoli przesiadać w turbo :grin: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo pali mniej ? Przeciez napisales ze twoja Impreza pali 7,9 l przy 150... Moj Legacy N/A palil przy tej predkosci 10 l, a turbo z postu powyzej 12... Arytmetyka sie klania. Swoja droga by Impreza palila 7,9 przy 150, to musialo byc caly czas z gorki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...