Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

karwa zatankowałem dla śmiechu 50zł, przejechałem 40km i wskazówka pokazuje tyle co przed tankowaniem, jakaś TURBO DZIURA czy co

50zł to 10 litrów czyli tyle co górny zakres rezerwy...

Za 50 to ja nawet nie podjeżdżam pod dystrybutor... :twisted: :wink:

Ja za 50 robię 100 kilometrów. Tzn. mogę zrobić jak nie ma śniegu :wink: bo gdy jest śnieg to parę boków się zrobi i bak wysycha :twisted: (2.0 115km)

Ja za 55zł... :P :wink:

Heh, jak by się uparł to mój rekord to 8,5litra na 100, ale to cały czas praktycznie trasa 90-110km/h. To wychodzi 42,5 zł, a jeżeli dolicze mandat który dostałem podczas tej trasy to wyjdzie 642,5 zł ;/ Nawet sti mniej by spaliło ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak u mnie teraz wyjdzie - jechałem w drugą stroną (Zielona - Wrocław - Zielona), jest teraz jakieś 420km, wskazówka nisko, ale jeszcze rezerwa nie świeci... Zobaczymy, a przyznaję, że nie oszczędzałem, a i moment był, że 200 leciałem... :twisted:

Nie no, słuchajcie, jestem w lekkim szoku, bo spalanie wyszło po tej trasie (10% miasto) 10,7 (niecałe :P )...

I żeby nie było przyznam, że jakieś 4 tankowania wstecz zalałem STP do benzy. Generalnie ja nie wierzę w takie wynalazki, zrobiłem to głównie po to, żeby się utwierdzić w przekonaniu, że nic nie dają... Czyżbym się jednak pomylił? :shock:

Świeży pomiar - 11,2 :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakupno, jechałem tą trasą już kilka razy, ale pierwszy raz zimą i subaru – muszę przyznać że miło mnie zaskoczyła. Tylko te litewskie tiry walące bez namysłu lewym pasem wywołują strach… Najlepiej było przedwczoraj w nocy w drodze do – za Mińskiem ruch się trochę przerzedził i można było mknąć po dziewiczym śnieżku, myślę że wynik właśnie dzięku temu taki dobry, śnieg i lód to mniejsze opory toczenia, w takich warunkach w imprezie robi się 3x ciszej, do 130, słychać tylko silnik i muzyczkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak u mnie teraz wyjdzie - jechałem w drugą stroną (Zielona - Wrocław - Zielona), jest teraz jakieś 420km, wskazówka nisko, ale jeszcze rezerwa nie świeci... Zobaczymy, a przyznaję, że nie oszczędzałem, a i moment był, że 200 leciałem... :twisted:

Nie no, słuchajcie, jestem w lekkim szoku, bo spalanie wyszło po tej trasie (10% miasto) 10,7 (niecałe :P )...

I żeby nie było przyznam, że jakieś 4 tankowania wstecz zalałem STP do benzy. Generalnie ja nie wierzę w takie wynalazki, zrobiłem to głównie po to, żeby się utwierdzić w przekonaniu, że nic nie dają... Czyżbym się jednak pomylił? :shock:

Świeży pomiar - 11,2 :mrgreen: :wink:

 

gdybyś z 5 od razu zalał, to nawet mogłoby teraz przybywać w czasie jazdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karwa zatankowałem dla śmiechu 50zł, przejechałem 40km i wskazówka pokazuje tyle co przed tankowaniem, jakaś TURBO DZIURA czy co

50zł to 10 litrów czyli tyle co górny zakres rezerwy...

Za 50 to ja nawet nie podjeżdżam pod dystrybutor... :twisted: :wink:

Ja za 50 robię 100 kilometrów. Tzn. mogę zrobić jak nie ma śniegu :wink: bo gdy jest śnieg to parę boków się zrobi i bak wysycha :twisted: (2.0 115km)

Ja za 55zł... :P :wink:

 

Kiedyś znajmy (marudnie straszny) bardzo chciał żebym go powoził po śniegu... nawet zatankować chciał więc się zgodziłem do stacji było 11km pojechałem na stację boczkami wiejską pustą drogą zatankowaliśmy V-powera za 50PLN :mrgreen: i odwiozłem znajomego do domu :shock: Znajomy pyta jak to przecież zatankowałem :shock: co ty??

-No ale się twoje paliwo już skończyło :lol::lol:

Widok jego miny- niezapomniany szkoda że już nie chce się poślizgać :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa Częstochowa - Kielce 8,4 l/100 km

Trasa Kielce - Częstochowa 4,8 l/100 km

W obydwóch przypadkach grzeszyłem.

Do się spieszyłem , wracając była śnieżyca i śpiewałem po drodze. :mrgreen:

Średni wynik to przedział 7-7,5 l / 100 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...