Jump to content

aigle

Użytkownik
 • Content Count

  185
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

About aigle

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Częstochowa
 • Auto
  XV 2,0 i CVT
  oraz dwa uszkodzone SBD ;-)
 • Zainteresowania
  Wędkarstwo w wolnej chwili
  Geodezja zawodowo.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zauważyłem że jak popada śnieg , kierowcy z pozakładanymi oponami zimowymi jeżdżą szybciej niż normalnie. Widocznie uwierzyli reklamie i pozycji w rankingu ich opon. Tankowanie auta do pełna na ośnieżonej drodze ... polepszy trzymanie się tejże.
 2. Chyba mam podobnie. Czy Twoje poprzednie auta były japońskie ?
 3. Nareszcie normalnie . Miło tak przed weekendem.
 4. Tak na marginesie tematu. Do MMCARS po swoich doświadczeniach , nie oddałbym im nawet wiaderek z piaskownicy do umycia. Dział Techniczny , za swój wpis na forum , powinien zmienić czcionkę na złotą , do końca roku .
 5. Sauron znów się obudził . Za pół roku zło ponownie zapanuje na forum.
 6. Skoda jest droższa w naprawie , bo ze względu na dopracowaną jednostkę rzadko się psuję , przez co koszty należą do nieprzewidywalnych. Po za tym dostawa silników odbywa się z zagranicy , a nie jak w przypadku Subaru z za wody.
 7. Co do miasta się zgadzam , lecz w zeszłym tyg zrobiłem 860 km / dzień .... zatęskniłem za dieslem (ale nie stać mnie na fanaberie ;-) )
 8. Podejrzewam , że Ci w droższych autach ... mają zadbane zęby
 9. Napisałem stosowny komentarz ale go nie przepuścili [emoji87] Na stronie SIP jest tak : Subaru XV osiąga najwyższą sprawność i szybkość reakcji dzięki bezstopniowej (CVT) skrzyni biegów Lineartronic. Skrzynia ta zdecydowanie poprawia ekonomię jazdy, utrzymując silnik w jego najbardziej ekonomicznym zakresie obrotów, a jednocześnie zachowuje energię kinetyczną samochodu, często traconą podczas tradycyjnej zmiany biegów. Ze skrzynią Lineartronic zgodnie współpracuje napęd wszystkich kół z aktywnym podziałem momentu obrotowe go (Active Torque Split AWD), który w normalnych warunkach przekazuje 60% momentu napędowego na przednie kola i 40% momentu na tylne koła. Gdy warunki jazdy stają się trudne, w czasie rzeczywistym następuje zarówno dostosowanie podziału momentu napędowego, jak i zmiana przełożenia w skrzyni biegów. W rezultacie poprawie ulega stabilność samochodu, bezpieczeństwo jazdy, a kierowca odczuwa to jako żywe i sprawne prowadzenie auta
 10. Dzień dobry Czy istnieje /przewidywana jest nawigacja zawierająca obwodnicę Łodzi ? Jeśli nie , to czy znany jest ewentualny termin najaktualniejszej wersji ?
 11. aigle

  Kurier klubowy

  Potrzebuję dostać się z Częstochowy do Warszawy (Modlin) 22.10 do godz 12 , jeśli ktoś by "leciał" w tym czasie ... mam paliwo w postaci butelki whisky.
 12. Ta awaria to coś poważnego ?
 13. ciekawe.... W przypadku awaryjności podanego rocznika , diesel wypada mało ciekawie na tle benzyny. Ponadto przy podanym wyżej przebiegu , dziwi mnie to stwierdzenie.
×
×
 • Create New...