Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Chyba powoli zdało by się już odśnież...znaczy się odświeżać temat :)

Jesień zapukała do drzwi w tatrach spadł pierwszy śnieg, mamy do białego bliżej jak dalej ;)

 

Mam nadzieję,ze ta zima 2016/2017 bedzie bardziej obfita w białe,bo poprzednia była bardzo skąpa :(

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszła zima w Norwegii za to była najlepsza z ostatnich 6 lat mojego pobytu. No może jeszcze ta w 2010 była niezła... W tym roku liczę na podobne warunki  :evil2:​ 

Ale po co kopać leżącego ?  :mellow:  :mellow:

Nie no u nas zeszłej zimy dni kiedy można było polatać po białym po mieście można było policzyć na palcach jednej dłoni więc niedosyt duży ,było kilka też jakiś kilka dni gdy cos przyprószyło,ale spod sniegu asfalt wystawał,lub był to mokry snieg więc kiszka :(

A że cały grudzień szykuje mi się wolny ,to dla zimy jestem dyspozycyjny ;)  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ładne zdrowe zimóweczki na staluchu jest lewareczek żaba więc 5 min i auto stoi na zimowym setupie :)

Pod koniec listopada wracam do PL więc po tym czasie zapraszam zimę co by sie pełną gęba rozgaszczała :)

Moje zimówki na stołówkach czekają już wyważone. I tez jest żaba, klucz dynamometryczny i klucz udarowy. Ale na razie klub narciarski córki odwołał wyjazd na lodowiec, bo tam słabiutko. W tej samej dacie rok temu byłam prawdziwa zima :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...