Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Powiat suski prawie sypie cały dzień z przerwami troche śniegu spadło ale jest go troche za mało aby był na drogach. Może dosypie a odwiedzę swoje Oesy :D

ADKu przeleciałem ostatnio w sobotę przez Twoje Oesy :D Do Zakopanego leciałem ok.18.00 , przyjemnie było bo śnieg z lekka sypał i górą drogę przybieliło. ^^ 

Bynajmniej najlepszy był powrót, też wracałem przez Oesy 20.30, i śniegu już było zdecydowanie więcej, droga biała, łyknąłem tam kolegę z Bemki, aż banan na twarzy był, jak Subaraczek pięknie się kleił drogi i Beemka która gdzieś w Zubrzycy przeleciała teraz zostawała w tyle.  :yahoo:

BTW. Przez Zubrzyce wolno nie jechałem,  :blink:  a koleś przeszedł obok jak rakieta, aż na zegary popatrzyłem... 

Edytowane przez thomson0073
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Zubrzycy nie mam cierpliwości i jak jestem to staram się przemknąć szybciej niż wolniej...

 

 

Sent with Tapatalk

Ja też się tak staram, ale brałem poprawkę, że to zabudowany i a nóż widelec, będzie jakiś złośliwy niebieski... I prawko myyyk, na 3 miechy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1.04 i pogoda zrobiła nam mały prima aprilis ,bo z rana spadło mokre białe.

Drogi czarne i nie ma mowy o lataniu po białym ,ale biało sie zrobiło ;)

Ostatnie podrygi ... Pora już raczej, na letnie opony :)

Edytowane przez diamond
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwalcie dnia przed zachodem słońca. Pamiętacie jak kilka lat temu sypnęło na południu na 3 maja? Dobrze, że miałem wtedy AT, a nie letnie.

Jeśli białe spadnie jeszcze w najbliższym czasie, to raczej na krótko. Myślę że posiadacze Symetrical AWD nie będę mieli problemów żadnych z poruszaniem się po białym na letnich oponach:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwalcie dnia przed zachodem słońca. Pamiętacie jak kilka lat temu sypnęło na południu na 3 maja? Dobrze, że miałem wtedy AT, a nie letnie.

 

Śmigałem rok temu na wielkanocne po śniegu w letnich kapciach i zbierał się idealnie. A śniegu było naprawdę sporo na drogach. Gorzej z hamowaniem bo leciał jak szmata :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie chwalcie dnia przed zachodem słońca. Pamiętacie jak kilka lat temu sypnęło na południu na 3 maja? Dobrze, że miałem wtedy AT, a nie letnie.

 

Śmigałem rok temu na wielkanocne po śniegu w letnich kapciach i zbierał się idealnie. A śniegu było naprawdę sporo na drogach. Gorzej z hamowaniem bo leciał jak szmata :P

 

Na drogach publicznych o tej porze przy ewentualnym opadzie śniegu, rozwijane  prędkości będą raczej symboliczne, więc z hamowaniem tez nie powinno by problemu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...