Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Śnieg z deszczem... Ostatni bastion w Wadowicach się jeszcze trzyma... czyli parking w Inwałdzie, dziś się troszkę bawiliśmy ale niebiescy zaczęli się interesować... :( i po zabawie.. 

No mogliby sobie odpuscic i zabrac sie za jakas uczciwa robote, a nie porzadnym ludziom zabawe psuc!

Edytowane przez pajac_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki przed odwilżą u mnie na "torze" były idealne więc co nie co nagrałem i oto tego efekty :yahoo:

 

Filmik z muzyką

 

Filmik ten sam co wyżej ale bez muzyki za to z Blitzem :D

 

Filmik kumpla, który mnie nagrywał w niedziele

 

I prośba do Was abyście nie przesyłali dalej tych filmików gdyż nie chce problemów z facetami w mundurach a wystawiam je tylko tutaj dla braci forumowych.

 

Pozdro i czekam na Wasze opinie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Śnieg z deszczem... Ostatni bastion w Wadowicach się jeszcze trzyma... czyli parking w Inwałdzie, dziś się troszkę bawiliśmy ale niebiescy zaczęli się interesować... :( i po zabawie..

No mogliby sobie odpuscic i zabrac sie za jakas uczciwa robote, a nie porzadnym ludziom zabawe psuc!
Szkoda gadać.... Tylu pijanych za kółko wsiada a taki "pałkarz" się czepia, że troszkę się człowiek na pustym parkingu pobawi...

Ale co Pan zrobisz... Nic Pan nie zrobisz. Jeździliśmy, jeździmy i dalej jeździć będziemy. ;)

 

 

 

Adk90 miałem tam dzisiaj lecieć w górę na te zawijaski :D bo prawie na stoku na Mosornym byłem (nawet Cie chyba widziałem), ale więcej nas było i plan padł...

Szlajam się ostatnio po Twoich rewirach.

Edytowane przez thomson0073
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ADK90 miałem tam dzisiaj lecieć w górę na te zawijaski :D bo prawie na stoku na Mosornym byłem (nawet Cie chyba widziałem), ale więcej nas było i plan padł... Szlajam się ostatnio po Twoich rewirach.

 

Dzisiaj to nie ja tam jeździłem ale w niedziele w południe przejeżdżałem obok Mosornego :) To jak kiedyś będziesz w okolicy to daj znać na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Warunki przed odwilżą u mnie na "torze" były idealne więc co nie co nagrałem i oto tego efekty :yahoo:

 

Filmik z muzyką

 

Filmik ten sam co wyżej ale bez muzyki za to z Blitzem :D

 

Filmik kumpla, który mnie nagrywał w niedziele

 

I prośba do Was abyście nie przesyłali dalej tych filmików gdyż nie chce problemów z facetami w mundurach a wystawiam je tylko tutaj dla braci forumowych.

 

Pozdro i czekam na Wasze opinie ;)

Pierwszy filmik zepsułeś  :P . W drugim lepsza muzyka ;)

Edytowane przez andre82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na Krecie...: 12644951_888660921247616_752965068029870

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...