Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tak,ze jak felga nie tlucze znaczy,ze upalanie slabe bylo;) btw dzisiaj godzinka beskidzkich gor zaliczona.Warunek ideaaalny.

 

Gdzie jeździłeś? Ja byłem dzisiaj na przegibku i z kumplem wyciągaliśmy Alfę z rowu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko ta felga się tłukła to by było spoko, ale to całe auto lata ;) ale to znaczy że dobrze upalałem :P, tak czy siak, dzięki ;)

 

w przyszłym tygodniu jak dosypie białego to wybieram się na "Biały Krzyż" koło 20:00-22:00 jedzie ktoś? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P ty nie jesteś czasem od tego białego evo? Na blachach właśnie sbi czy tam sb na salmo jakiś czas temu z niebieską imprezą takiego widziałem i właśnie kilka razy na patelni poleciał bokiem pojechał w górę potem w dół, tak omijał właśnie główne miejsce zbioru ludzi na salmopolu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Biały Krzyż nie jeżdżę w zimie bo setki dzieciaków tam się bawią... Prawie zawsze jadę na Przegibek, potem Porąbka-Wielka Puszcza, Kocierska --> Łękawica i z powrotem ;)

To co się tam w tym roku dzieje to jest jakiś armagedon-całe watahy wściekłych golfów na ręcznym,średnia wieku pewnie 18 lat i jazda na łysych zimówkach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko pytalem , ale ta twoja tez chyba widzialem kolo wordu w bb ale dawno temu moze to ta sama :D co do salmo to ja tam dosc czesto przyjezdzam ale po kilku newralgicznych sytuacjach tylko teraz tam ogladam, bo tam zawsze tak narobia lodu ze nie idzie wyhamowac z 20.

 

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bialy jest fajny ale od strony wisly. Mniej patelni ale mozna wieksza predkoscia polatac i tak mocno nie sola do czarnego. Gora Zar tejest fajna bo malo kto wie ze po 17 nie obowiazuje zakaz wiazdu i jest dosyc spokojnie. Chyba tylko ostatnia patelnia jest zawsze okupowana;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło do -20.! ciekawe do ilu dojdzie w tą noc?

Uojezu - to u mnie na Jarzębatej będzie co najmniej -28! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wroclaw caly zasypany!!!!!

ide terroryzowac boczne uliczki i puste placyki...

A ja siedzę w domu z opuchniętymi nosem od kataru :( Nawet nie patrzę za okno bo mnie szlag trafi ;)

 

Wyskocz do apteki :P

 

 

Złote rady zawsze w cenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...