Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj droga z Zakopanego w kierunku Łysej Polany SUPER! Jeszcze lepiej na bocznej drodze do Polany Zgorzelisko - białe pod kołami i wysokie bandy z miękkiego śniegu po bokach!!!

 

Widze że nie zapomniałeś co Ci poradziłem

 

p.s. droga na Zgorzelisko jest rewelacyjna tam praktycznie nikt nie jezdzi można sie poczuć jak w szwecji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie spadl snieg w Chicago, bo juz myslalem, ze w tym roku tu nie spadnie. Pojechalem na duzy parking i juz 2 tam upalalo. Ale to byl mustan i honda civic i niestety nie slo im za dobrze. Jak tam wpadlem to goscie zjechali i tylko patrzyli :) Oj pieknie sie latalo musze to kiedys nakrecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano! Wyjechałem sprawdzić jak się spisują moje nowe zimówki... normalnie leciałem jak przyklejony do asfaltu... no, powiedzmy tego co było pod śniegiem. Hamowanie też bomba... nigdy więcej niczym innym nie wyjadę na taką pogodę i na niczym innym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj droga z Zakopanego w kierunku Łysej Polany SUPER! Jeszcze lepiej na bocznej drodze do Polany Zgorzelisko - białe pod kołami i wysokie bandy z miękkiego śniegu po bokach!!!

 

Widze że nie zapomniałeś co Ci poradziłem

 

p.s. droga na Zgorzelisko jest rewelacyjna tam praktycznie nikt nie jezdzi można sie poczuć jak w szwecji

Dokładnie tak. Jechałem na narty (Małe Ciche) i wtedy przypomniałem sobie co napisałeś i pojechałem na górną stację (Zgorzelisko). Rewelacja, szczególnie dla mnie - początkującego Imprezowicza. Jeszcze raz dzięki ! :smile:

Teraz z powrotem w Krakowie. Wiosna, czy co ??? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

subuk, nooooooooo.... lipa straszna :cry: pogoda jak w październiku a mamy przecież grudzień kur..............mać :evil: a ja narzekam że u mnie deficyt w śniegu, ale co się dziwić skoro nawet na terenach górskich czarno :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...