Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

"Pogoda załamała się już w rejonie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Padający marznący deszcz jest przyczyną gołoledzi występującej na wszystkich drogach. Na trasy wyjechały piaskarki, które w pierwszej kolejności posypują drogi krajowe. Dramatyczna sytuacja jest na drogach wojewódzkich i powiatowych. W powiatach zawierciańskim, myszkowskim i jędrzejowskim w ostatnich godzinach doszło do kilkudziesięciu kolizji. Policja apeluje o bardzo ostrożną jazdę. "

 

Byłem,sprawdziłem,wróciłem :mrgreen: Subaru na zimówkach daje rade :twisted: reszta walczy o przetrwanie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramatyczna sytuacja panuje na tras po których jeżdżą piaskarki i usuwają to co przyroda nam z takim trudem podarowała - brońmy białych tras!

 

No ja dzis bronilem - wracalem po wieczornej jezdzie - i zobaczylem takiego jednego co to ulice sola przyprawial - idiota czy jak :?: :mrgreen:

 

.... a ze w dobrym humorze bylem zatrabilem na dziada :mrgreen:

 

Niestety przyprawial dalej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzis bronilem - wracalem po wieczornej jezdzie - i zobaczylem takiego jednego co to ulice sola przyprawial - idiota czy jak :?: :mrgreen:

Czemu w Finlandii nie sypią solą i jakoś wszyscy jeżdżą. Tylko brudzi to samochód. NIe mogą tylko kamyszkami sypać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzis bronilem - wracalem po wieczornej jezdzie - i zobaczylem takiego jednego co to ulice sola przyprawial - idiota czy jak :?: :mrgreen:

Czemu w Finlandii nie sypią solą i jakoś wszyscy jeżdżą. Tylko brudzi to samochód. NIe mogą tylko kamyszkami sypać.

 

Oooooo kamczyki - dobry pomysl - jak bedzie ich duzo to sie offroad zrobic :mrgreen:

 

Wiesz ...... oni Wieliczki na stanie po prostu nie maja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo kamczyki - dobry pomysl - jak bedzie ich duzo to sie offroad zrobic :mrgreen:

 

Wiesz ...... oni Wieliczki na stanie po prostu nie maja :wink:

ALe sypią przecież też tym piaskiem, co za problem dorzucić do tego kamyczki. W Finlandii jak byłem to tylko tym sypali i jakoś można było jeździć i nikt nie narzeka. Jakoś w rowach też wszyscy nie lądowali. A przynajmniej nie robi się tak ochydnie, po jednym wyjeździe po drogach samochód wygląda jakby był na offroadzie i też raczej ta sól na żywotność samochodów też dobrze nie wpływa, a już o niszczeniu środowiska nie wspomnę :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystają z 1 cm śniegu ... który zresztą topnieje, zafundowałem sobie 40 minutowe robienie boków w pustym mieście

No wiecie musiałem zatankować

 

 

zglos sie na komende, w miescie jest dobry monitoring, moze jakis klip bys zmontowal :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Podbeskidziu ładnie sypnęło :twisted:

:evil::evil::evil:

A może se zróbcie osobny wątek południowy. Wkurzacie tylko ludzi. :evil::evil::evil:

 

 

 

 

:mrgreen:

U Ciebie klęska żywiołowa - brak śniegu :?: Jeśli tak to współczuję. W Krakowie jest mocno biało i cały czas sypie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...