Skocz do zawartości

Reforma ostrzeżeń?


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem nie ma co reformować za dużo, broń boże regulaminy etc. Bluzgów tu prawie nie ma, oszustów matrymonialnych mam nadzieję też. Najgorsze że ostatnio jest mało ciekawych i żartobliwych wypowiedzii dużo nudnych wypowiedzi i ogólnie nudne tematy, po prostu czasem aż się chce wyjść z kina. Dobra już nie nudzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrócenie - OK. Ostry regulamin - nie. Nie u nas. Nie tutaj. Mamy "specyficzną" społeczność, nikt nie stara się wybiegać przed szereg (chyba, że prowokując i dla draki - taki urok :wink:) a wszyscy, którzy odstępują od niepisanych zasad szybko zostają eliminowani przez lud. :wink: Było już kilku panów od BMW, od magnetyzerów i zostali wyleczeni. :mrgreen:

 

Co do nierównego traktowania... :mrgreen: Nie zagłębiam się, ale niektórzy mogą walnąć dwa posty pod rząd, a inni nie - tylko to mnie dziwi. :mrgreen: Oczywiście nie zarzucam nic nikomu, "maxxxximum ressspect" dla naszej kochanej moderatorni. :cool: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do regulaminu: zrobcie ankiete i niech ludzie zaglosują. Ja jestem za tym by był. Uniknie sie wtedy wielu nieporozumien. Tylko dobrze go skonstruować.

 

http://www.pfd.webd.pl/regulamin.php - to jest moj i u mnie nie ma wiochy i atmosfera jest przyjazna. Ale dzieki temu ze jest regulamin nie ma nieporozumien. A mod tez czlowiek i mozna sie zawsze dogadac.

Byle nie przesadzac z nadgorliwoscią bo moze sie tu zrobic drugie sr.pl a poki co atmosfera jest fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli moze sie malozasluzony wypowiedziec, to jedyne na co zwrocilbym uwage to sprowadzanie wszystkiego do tylka owoca :mrgreen: fajnie sie to czasami czyta, kupe smiechu czasami, ale ... czasami strach lodowke otworzyc.

przeklenstwa i inne wybryki zdazaja sie bardzo rzadko, ze mozna poprostu traktowac to jak do tej pory jednostkowo, byle nie 'cudnym' regulaminem, ktory spowoduje, ze znowu czesc userow sobie pojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych regulaminów. Ostrzeżenia powinny być nadawane arbitralnie, bo jak dotychczas - spełniało to swoją rolę. To forum i tak jest bardzo spokojne - mało bluzgów, zerowa praktycznie ilość trolli. Ba - nawet idioty nie spotkałem, co na innych forach jest na porządku dziennym.

Nawet wiecznie niezadowolony krzysiom na ogół nie przeginał, no może troszeczkę :mrgreen:

Jestem przeciwny dawaniu ostrzeżeń/banów za coś innego niż jakieś wyjątkowe i nagminne chamstwo, bo czasem pojedyncza pani lekkich obyczajów jest uzasadniona.

Tępić należy trolle i kretynów, i to nawet bez ostrzeżeń - od razu ban.

Za pisanie "nie na temat" bym nie karał, może poza "technicznym" i "do dyrekcji".

Nie wiem, czy jest, ale możnaby wprowadzić moderację swoich wątków - możliwość wywalania (nie edycji) postów innych userów i zamykania własnego wątku. To powinno zastopować pisane nie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jest, ale możnaby wprowadzić moderację swoich wątków - możliwość wywalania (nie edycji) postów innych userów i zamykania własnego wątku. To powinno zastopować pisane nie na temat.

 

Nie wiem czy dobrze zrozumialem ale musialbys zrobic wszystkich moderatorami poprostu co sie mija z celem. Dopiero powstalby burdel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.wrc fan.kiedy upalamy cos w ulezu ? czy tylko ten wasz krakuf sie liczy czy co ?

 

Heh, ja to mogę póki co tylko ognisko poupalać :mrgreen: Niestety przez jesień-zimę ciężko będzie mnie wyciągnąć gdziekolwiek przez ryzyko infekcji :sad: . Mam nadzieję na Cynę 4 wpaść. Z resztą - zobaczymy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlup :mrgreen: Choć dziś nie winogronowo a wysokooktanowo :wink: :mrgreen:

 

A co do Cyny 4 to może być problem... :roll: Włochaty Mod zgdaczał i w tym samym tempie co zmiana avataru może też zmienić, przechodzone z lekka, laski w klubie a w konwekwencji i sam klub :razz: :mrgreen: Oby tylko nazwa dała się jakoś skojarzyć i przetransferować na, nie przymierzając, Imprezę :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jest, ale możnaby wprowadzić moderację swoich wątków - możliwość wywalania (nie edycji) postów innych userów i zamykania własnego wątku. To powinno zastopować pisane nie na temat.

 

Nie wiem czy dobrze zrozumialem ale musialbys zrobic wszystkich moderatorami poprostu co sie mija z celem. Dopiero powstalby burdel :)

 

Na niektórych forach to funkcjonuje - każdy może moderować własny wątek - zamykać, otwierać, usuwać posty. Edytować cudze - raczej nie :) Myślę, że w niektórych działach - np. techniczny - mogłoby się sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niektórych forach to funkcjonuje - każdy może moderować własny wątek - zamykać, otwierać, usuwać posty. Edytować cudze - raczej nie :) Myślę, że w niektórych działach - np. techniczny - mogłoby się sprawdzić.

 

Wtedy to dopiero byłby pierdolnik ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy to dopiero byłby pierdolnik ;-)

 

Prawda, nie wprowadzajmy tego, burdel i bezprawie będzie jak nic. Ja nie mam wogóle zastrzeżeń do prac moderatorów, wykonują swoją pracę, jak ktos zbesztany przez moda nie lubi moda to jego wina, ja uważam, że oni robią to dobrze, regulamin będzie również bzdurą. Jak gdzieś mi się zdaży poprzeklinać wystarczyło by upomnienie od moda nawet na priva,nie wiem czemu ale chyba najbardziej by na mnie zadziałało, a że lubię to forum to bym się na pewno przejął mozliwością wywalenia mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...