Skocz do zawartości

Reforma ostrzeżeń?


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przemeq, Twoje ostrzeżenie dla Michal'a "Za brak pozytywnego podejścia do forum" jest IMHO zupełnie bez sensu.

 

Jesli wrócimy do dawania sobie paseczków ot, tak, dla jaj, bo fumfel sobie zażyczył... to ZNOWU jako moderatorzy zostaniecie tak naprawdę bez realnego instrumentu dyscyplinowania forum i piętnowania faktycznie złych zachowań. I za chwilę będzie cała powyższa dyskusja, apiat', od nowa.

 

Mam wrażenie, że "nie otakie"... ale jak babcia uważa :roll: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, a ja uważam że się Tobie należy....

 

fiu fiu grubo :roll:

 

A co - jak się bawić, to na całego :mrgreen:.

 

Czuję się teraz jak młody Skywalker wobec Cesarza Palpatine. Cesarz też niby miał więcej mocy (takim galaktycznym adminem był), Luke - był młodym Jedi (takim galaktycznym modem Off-topa). I kto wygrał? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co - jak się bawić, to na całego :mrgreen: .

 

Czuję się teraz jak młody Skywalker wobec Cesarza Palpatine. Cesarz też niby miał więcej mocy (takim galaktycznym adminem był), Luke - był młodym Jedi (takim galaktycznym modem Off-topa). I kto wygrał? :mrgreen:

ja będe yoda - nie w tym słusznośc młody Przemqku co napisałeś ale w tym czego jeszcze nie napisałeś

 

CCCooOOOO?! :shock: :roll: :mrgreen:

 

Dobra ja już mam na dzisiaj za dużą dawkę forum spadam w trasiu, do usłyszenia w poniedziałek :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo? Jak jeden wmod dał pasek, za lakoniczne "Wulgaryzmy" to skąd drugi będzie wiedział, do których odnosi się ostrzeżenie? Obdarowany też może do końca nie wiedzieć za co konkretnie dostał. Może za np. cytat jakiegoś wielkiego narodowego poety/pisarza?

 

Bo paski dają przeważnie Wrc i Az, a Oni piszą ostrzeżenie przed ostrzeżeniem. ;) To raz, a dwa z kilku rozmów między moderatorami i kilkunastu pw wnioskuje, że rozmawiają miedzy sobą o robocie :cool: JAk mrówki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo paski dają przeważnie Wrc i Az, a Oni piszą ostrzeżenie przed ostrzeżeniem. ;)

 

Jasne...

 

... i wcale się nie rozpędzili ich rozdawaniem...

 

... i wcale nie dają ich według bliżej nie określonych zasad... :roll:

 

 

Zresztą jest wiele powodów, żeby dawać w ostrzeżeniu link do rzekomego przewinienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i wcale nie dają ich według bliżej nie określonych zasad... :roll:

 

Witek zdecyduj się. Nie dawno była dyskusja o tym, że na forum powinno być jak najmniej zasad i regulaminów.

Wiadomo, że pasek można dostać za bluzgi, oraz za OT po prośbie moderatora...

 

 

Pisałem Ci już na gg - do czego zmierzasz ? Traktujesz pasek który Ci dałem jakbym Ci pół rodziny wymordował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, to Ty ich zabiłeś ?! Dobrze wiedzieć. :evil:

 

Ja nie chcę zasad, ale jeszcze bardziej nie podoba mi się kiedy za to samo raz się dostaje ostrzeżenie, a raz nie. Ktoś dostaje, a ktoś inny nie.

 

Taaa. Moderator ma zawsze rację. Poszukam białej flagi i sobie pójdę, mimo że to mi się nie podoba. EoT...

 

 

huzar105, za dwa tygodnie? Chyba jednak nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, mam do Ciebie pretensje o nie jasne ostrzeżenia i jeszcze nie jaśniejsze ostrzeżenia przed daniem ostrzeżenia - źle. Próbuję zażartować - źle. Wpadnę na jakiś pomysł na organizacyjnym - źle. Nie chcę się z Tobą kłócić, bo Cię lubię. Najlepiej będzie jak dam wam święty spokój. Mam nadzieję, że wreszcie nie będzie. Źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...