Skocz do zawartości

Po ile Paliwo ?


Fortis

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Szürkebarát napisał:

W niedzielę, w Stegnie Gdańskiej Pb95 po 7,89 za litr. Po całej drodze do Warszawy taniej nie było.

Zatankowałeś czy potem całą drogę do Warszawy plułeś sobie w brodę? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RedSasza napisał:

Zatankowałeś czy potem całą drogę do Warszawy plułeś sobie w brodę? ;)

Zatankowałem bo tą samą cenę widziałem we czwartek jadąc w kierunku przeciwnym i skoro nie zmieniła się przez długi weekend to trzeba było brać :) . Ale przy cenie około 8 złotych za litr te groszowe oszczędności są marginalne :facepalm: .

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osrajtek śmieje się z akcji "nie tankuję na Orlenie" i tym podobnym , bo jednym ruchem przyciągnął kierowców z powrotem, co lepsze Ci to tankowali na pozostałych stacjach typu BePe, Cyrkiel i inne - zaczęli tankować na Ollenie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Daroot napisał:

Osrajtek śmieje się z akcji "nie tankuję na Orlenie" i tym podobnym , bo jednym ruchem przyciągnął kierowców z powrotem, co lepsze Ci to tankowali na pozostałych stacjach typu BePe, Cyrkiel i inne - zaczęli tankować na Ollenie. 

 

CCC ... 

Ja akurat nie muszę wracać, bo w 99% przypadków tankuję na Orlenie lub Lotosie, przez wszystkie lata, bez względu kto jest prezesem i jaka partia robi bałagan... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Blixten napisał:

CCC ... 

Ja akurat nie muszę wracać, bo w 99% przypadków tankuję na Orlenie lub Lotosie, przez wszystkie lata, bez względu kto jest prezesem i jaka partia robi bałagan... :)

Ja ostatnio tankując na Orlenie zauważalnie robiłem mniej kilometrów, a po tankowaniu na bp więcej. Nie wiem czym to idzie, ale tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osrajtek śmieje się z akcji "nie tankuję na Orlenie" i tym podobnym , bo jednym ruchem przyciągnął kierowców z powrotem, co lepsze Ci to tankowali na pozostałych stacjach typu BePe, Cyrkiel i inne - zaczęli tankować na Ollenie. 
 

Kogo ściągnął, to ściągnął, a kto zaczął ten zaczął.
Ja na pewno nie. I wielu moich znajomych też nie.
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blixten napisał:

CCC ... 

Ja akurat nie muszę wracać, bo w 99% przypadków tankuję na Orlenie lub Lotosie, przez wszystkie lata, bez względu kto jest prezesem i jaka partia robi bałagan... :)

W obliczu ostatnich zmian w strukturze własności spółki ma to chyba coraz mniejszy sens...ale w pełni rozumiem. Sam tak robiłem odkąd wróciłem do kraju, choć mój kolega twierdził, że nawet na siku tam nie staje...trochę pomieszkałem i zaczynam rozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, B-52 napisał:


Kogo ściągnął, to ściągnął, a kto zaczął ten zaczął.
Ja na pewno nie. I wielu moich znajomych też nie.

A jak PO wróci do władzy to zaczniesz ? ;)

 

18 minut temu, Neutrino33 napisał:

ale w pełni rozumiem. Sam tak robiłem odkąd wróciłem do kraju, choć mój kolega twierdził, że nawet na siku tam nie staje...trochę pomieszkałem i zaczynam rozumieć.

Szanuję odmienności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FanSub napisał:

Mocne uderzenie w pozostałe sieci szczególnie te, które w hurcie kupują paliwa w Orlenie. 

Wszyscy hurtownicy kupują paliwa od Orlenu albo Lotosu. Kiedyś Shell sprowadzał do Polski swoje paliwa ale to było dawno i nieprawda.

Godzinę temu, B-52 napisał:


Kogo ściągnął, to ściągnął, a kto zaczął ten zaczął.
Ja na pewno nie. I wielu moich znajomych też nie.

Ja zazwyczaj na BiPi, z powodu ich myjni i jakichś tam punktów ale dzisiaj musiałem tankować na Lotosie, znowu najdroższym 7,99 zł za litr Pb95, i o ironio na tym samym co wtedy gdy zapłaciłem prawie 500 zł :facepalm: . I znowu dojechałem tam na oparach choć tym razem 40 km do dystrybutora nie zniknęło mi do postaci - - - - na wyświetlaczu. :yahoo:

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Szürkebarát napisał:

@Blixten ? Na prawdę nie ma wyjścia z tego klinczu i będziemy się kisić do U. Ś. w tym "wielopartyjnym" systemie?

Też wolałbym inne rozwiązanie, ale sam na pewno masz świadomość, że nasze społeczeństwo jest obecnie tak spolaryzowane, że jedni głosują przeciwko PiS czyli na KO, a drudzy przeciw KO czyli na PiS. 

 

... "everything counts in large amounts". :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Blixten napisał:

Też wolałbym inne rozwiązanie, ale sam na pewno masz świadomość, że nasze społeczeństwo jest obecnie tak spolaryzowane, że jedni głosują przeciwko PiS czyli na KO, a drudzy przeciw KO czyli na PiS. 

 

... "everything counts in large amounts". :(

Kto wiatr sieje ten burzę zbiera? Polaryzowanie społeczeństwa osiągnęło efekt taki jakiego chyba i stan wojenny nie wygenerował. I nawet Konfederacja, której prezes wymyślił to hasło przestała je propagować. O jakie hasło chodzi? "Świnie przy korycie się zmieniają, my zlikwidujemy koryto".

 

A tym czasem na innym mijanym Lotosie Pb 95 rano po 7,92 a po po południu 7,89 zł za ltr.

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Szürkebarát napisał:

A tym czasem na innym mijanym Lotosie Pb 95 rano po 7,92 a po po południu 7,89 zł za ltr.

My tu gada gadu, a na Orlenie taka cena od której jeszcze minus 34 gr

(30 gr "kupon wakacyjny" i 4 gr rabatu z tytułu karty "Biznestank")  i XV zatankowany na full :)

 

20220627_195429.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Blixten napisał:

My tu gada gadu, a na Orlenie taka cena od której jeszcze minus 34 gr

(30 gr "kupon wakacyjny" i 4 gr rabatu z tytułu karty "Biznestank")  i XV zatankowany na full :)

 

20220627_195429.jpg

Tak jak pisałem wcześniej, przy cenie w okolicy 8 złotych, groszowe oszczędności nie mają znaczenia. No chyba, że chodzi o działanie propagandowe.

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...