Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Czytacie mi w myślach

Poczciwy stary "kaszel", najpierw go słychać a potem widać To prawie jak subaru

Jakoś nie mam serca aby się go pozbyć. Najciekawsze jest to ,że wszystkie przeglądy przechodzi bez zająknięcia. Nie dalej jak w marcu podjechaliśmy z sąsiadem na przegląd. Ja Punto , sąsiad wypasionym A4 1,8 Turbo i już na pierwszej przeszkodzie u diagnosty sąsiad wyłożył się przy "spalinach", a Punto bez kaszlnięcia. Słabo?

 

trzeba było flache postawić chopom na diagnostyce, :mrgreen::mrgreen::P

 

wszystko im przez łapy wtedy przejdzie :shock: :mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrafi jeszcze nie jednego z pod świateł zaskoczyć :lol::lol::lol: 8)

 

sąsiad wypasionym A4 1,8 Turbo i już na pierwszej przeszkodzie u diagnosty sąsiad wyłożył się przy "spalinach", a Punto bez kaszlnięcia. Słabo? 8)

 

To ten diagnosta, czy sąsiad na tych światłach? :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto tu napisać o tym, że londyńska policja raczej lubi fanów marki SUBARU ;)

 

już dwa razy trzymali mnie za prędkość po czym z uśmiechem na twarzy puścili bez mandatu, co ważniejsze bez punktów nazywając: "subaru maniac" :P

 

PS: może dlatego, że za kierownicę tego "zwierza" najczęściej siadam w "bluzie z logiem" identycznym z tym które jest na grillu 8) ...do jazdy najwygodniejsza ;)

 

-- Wt cze 19, 2012 6:07 pm --

 

..i tak sobie jeszcze myślę... może nie o samo logo na bluzie chodzi ale o napis: "Confidence in Motion" heheh! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto tu napisać o tym, że londyńska policja raczej lubi fanów marki SUBARU

 

już dwa razy trzymali mnie za prędkość po czym z uśmiechem na twarzy puścili bez mandatu, co ważniejsze bez punktów nazywając: "subaru maniac"

 

PS: może dlatego, że za kierownicę tego "zwierza" najczęściej siadam w "bluzie z logiem" identycznym z tym które jest na grillu ...do jazdy najwygodniejsza

 

 

wydaje mi sie: w WBrytanii bardzo cenią sobie markę Subaru głownie Impreza ale to pewnie przez doroek i osiagnięcia ŚP szkota Collina MC Rae :mrgreen::mrgreen:

 

Z wiki:

Z japońską marką SUBARU Colin osiągnął swoje największe sukcesy. W latach 1991 i 1992 zdobył mistrzostwo Wielkiej Brytanii. W 1993 r. wygrał swój pierwszy rajd w mistrzostwach świata – Rajd Nowej Zelandii. Dwa lata później został najmłodszym mistrzem świata w wieku 27 lat i 78 dni. W Wielkiej Brytanii przyznano mu za zdobycie mistrzostwa jedno z najwyższych odznaczeń – Order Imperium Brytyjskiego.

 

 

 

i możę dlatego masz względy u londyńskiej policji, hehe :mrgreen::mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto tu napisać o tym, że londyńska policja raczej lubi fanów marki SUBARU

 

już dwa razy trzymali mnie za prędkość po czym z uśmiechem na twarzy puścili bez mandatu, co ważniejsze bez punktów nazywając: "subaru maniac"

 

PS: może dlatego, że za kierownicę tego "zwierza" najczęściej siadam w "bluzie z logiem" identycznym z tym które jest na grillu ...do jazdy najwygodniejsza

 

 

wydaje mi sie: w WBrytanii bardzo cenią sobie markę Subaru głownie Impreza ale to pewnie przez doroek i osiagnięcia ŚP szkota Collina MC Rae :mrgreen::mrgreen:

 

Z wiki:

Z japońską marką SUBARU Colin osiągnął swoje największe sukcesy. W latach 1991 i 1992 zdobył mistrzostwo Wielkiej Brytanii. W 1993 r. wygrał swój pierwszy rajd w mistrzostwach świata – Rajd Nowej Zelandii. Dwa lata później został najmłodszym mistrzem świata w wieku 27 lat i 78 dni. W Wielkiej Brytanii przyznano mu za zdobycie mistrzostwa jedno z najwyższych odznaczeń – Order Imperium Brytyjskiego.

 

 

 

i możę dlatego masz względy u londyńskiej policji, hehe :mrgreen::mrgreen::P

..zapewne coś w tym jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze, ale...

 

Pruszków, 16.06. 2012, kościół w centrum miasta. Fotografujemy ślub kolegi - forumowicza. Do ślubu pojechał własnym autem - pięknym Bugiem WRX kombi z dodatkami od Prodrive'a. Auto oczywiście udekorowane.

Obok auta przechodziła para, w wieku circa lat 35-ciu. Na widok auta panna rzecze do swojego wybrańca: ale wiocha, ja bym takim czymś do ślubu nie pojechała. Pan, widać bardziej elokwentny, spuentował: noooo, ale może ich nie stać na coś lepszego :shock: :?

 

No cóż...Para wybitnie reprezentatywna i o wysokim poczuciu estetyki. On w klapkach i skarpetkach na nogach, ona z browarem w ręku i zdaje się bez "trójki" w górnej partii uzębienia. Całość dopełniały elementy narodowe, para zmierzała bowiem na oglądanie meczu Polska - Czechy. Eh, gusta, guściki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Para wybitnie reprezentatywna i o wysokim poczuciu estetyki. On w klapkach i skarpetkach na nogach, ona z browarem w ręku i zdaje się bez "trójki" w górnej partii uzębienia.

 

 

Gorzej, gdyby im się podobało. :wink:

 

Dokładnie :mrgreen:

 

Pewnie szczytem ich marzeń jest taki ślubowóz:

limka2.jpg

 

Co ciekawe, widziałem podobne potwory już kilka razy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze, ale...

 

Pruszków, 16.06. 2012, kościół w centrum miasta. Fotografujemy ślub kolegi - forumowicza. Do ślubu pojechał własnym autem - pięknym Bugiem WRX kombi z dodatkami od Prodrive'a. Auto oczywiście udekorowane.

Obok auta przechodziła para, w wieku circa lat 35-ciu. Na widok auta panna rzecze do swojego wybrańca: ale wiocha, ja bym takim czymś do ślubu nie pojechała. Pan, widać bardziej elokwentny, spuentował: noooo, ale może ich nie stać na coś lepszego

 

No cóż...Para wybitnie reprezentatywna i o wysokim poczuciu estetyki. On w klapkach i skarpetkach na nogach, ona z browarem w ręku i zdaje się bez "trójki" w górnej partii uzębienia. Całość dopełniały elementy narodowe, para zmierzała bowiem na oglądanie meczu Polska - Czechy. Eh, gusta, guściki...

 

wyobraź sobie: mój brat również do ślubu pojechał Imprezą, bardzo ładnie zrobiona udekorowana wstążki białe kwiaty super.

Nie było mowy o żadnym pomrukiwaniu, głupiej gadce.

 

Super sprawa mówiono.

 

Do opisu tej pary którego wrzuciłeś pewnie słoma z butów jeszcze im wystawała :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wprawdzie do ślubu nie pojechałem imprezą (niestety) ale za to popełniłem faux pas (w opinii wielu osób z tzw. rodziny), bo nie chciałem być przez kogoś wożony na tylnej kanapie i pojechałem jako kierowca. Wymagało to pewnego podstępu - wypożyczyliśmy do ślubu dwumiejscową białą MX-5 i siłą rzeczy nikt poza moją małżonką i mną nie mógł z nami jechać... 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze, ale...

 

Pruszków, 16.06. 2012, kościół w centrum miasta. Fotografujemy ślub kolegi - forumowicza. Do ślubu pojechał własnym autem - pięknym Bugiem WRX kombi z dodatkami od Prodrive'a. Auto oczywiście udekorowane.

Obok auta przechodziła para, w wieku circa lat 35-ciu. Na widok auta panna rzecze do swojego wybrańca: ale wiocha, ja bym takim czymś do ślubu nie pojechała. Pan, widać bardziej elokwentny, spuentował: noooo, ale może ich nie stać na coś lepszego :shock: :?

 

No cóż...Para wybitnie reprezentatywna i o wysokim poczuciu estetyki. On w klapkach i skarpetkach na nogach, ona z browarem w ręku i zdaje się bez "trójki" w górnej partii uzębienia. Całość dopełniały elementy narodowe, para zmierzała bowiem na oglądanie meczu Polska - Czechy. Eh, gusta, guściki...

 

No to przeginają w WPR :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem jadę z koleżanką siedzącą na fotelu pasażera i kumplem siedzącym z tyłu i kumpel pyta:Ty co tam masz jakiś dziwny przełącznik przy popielniczce?Jakiś turbo dopalacz rakietowy?

CO?! :shock:

No ten z napisem trzy tysiące dwieście dziesięć.

To Pawełku jest regulacja świateł.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten z napisem trzy tysiące dwieście dziesięć.

 

u mnie pócz 3, 2, 1, 0 jest jeszcze IGNITION

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

i to jest właśnie odpalenie rakiety :lol::lol::lol:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos sie slubnie porobiło :mrgreen:

jak ktoś nosi klapki/sandały i skarpety do tego to znaczy ,ze dobrze,że im się WRX nie podobał :wink:

Nie chcieli byście aby jakis "bezguściec" profanował nasza marke :evil:

 

dobra a tu nasze cztery slubne bezguścia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mnie klientka zaskoczyła. Babcia ok. 80-tki.

 

B: "To srebrne auto, to pana jest?"

Ja: "Tak"

B: "Ale piękne! Nowe?"

Ja: "Nie, ma 14 lat"

B: "Nie możliwe! Wygląda jak nowe! Takie piękne! Co to za marka?"

Ja: "Subaru, z Japonii"

B: " Nigdy nie widziałam takiego auta...Takie ładne."

 

Babcia mnie zszokowała swoimi zachwytami. Żeby chociaż umyty był... :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mnie klientka zaskoczyła. Babcia ok. 80-tki.

 

B: "To srebrne auto, to pana jest?"

Ja: "Tak"

B: "Ale piękne! Nowe?"

Ja: "Nie, ma 14 lat"

B: "Nie możliwe! Wygląda jak nowe! Takie piękne! Co to za marka?"

Ja: "Subaru, z Japonii"

B: " Nigdy nie widziałam takiego auta...Takie ładne."

 

Babcia mnie zszokowała swoimi zachwytami. Żeby chociaż umyty był... :shock: :mrgreen:

 

może chciała Cię poderwać, a Ty taki niedomyślny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...