Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

hmm... bardzo rzadko pije, nie pale, o czymś grubszym nie wspominam, miły, uprzejmy, gimnazjum zakończone z wyróżnieniem, chodzę do jednego z najlepszych liceów w mieście, :

 

I zalogowałeś się na forum Subaru.

To jes najlepszy przykład, że bez względu na wykształcenie i charakter, ludzie i tak potem wdeptujo w gówno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mnie Dyzio pogoni

Jeżeli pochodzisz z dobrej zamożnej rodziny, jesteś miły i sympatyczny, masz stałe źródło dochodów, wykształcenie, nieskazitelną opinię, cechy charakteru, które odpowiadają Dyziowi to ja osobiście nie widzę problemu!

Aha! Masz wielbłądy?

:mrgreen:

Po co szukasz swojego przeciwieństwa, nie miałbyś o czym rozmawiać póżniej przy flaszce :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mnie Dyzio pogoni

Jeżeli pochodzisz z dobrej zamożnej rodziny, jesteś miły i sympatyczny, masz stałe źródło dochodów, wykształcenie, nieskazitelną opinię, cechy charakteru, które odpowiadają Dyziowi to ja osobiście nie widzę problemu!

Aha! Masz wielbłądy?

:mrgreen:

 

Normalnie jakbym widział mój opis... :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę ostatnio do Kazimierza Wlk trasą lubelską. Potem jadąc od Warszawy odbija się na Puławy. No i tam po drodze do Puław, w środku pola stoi jedno-dystrybutorowa stacja pod szyldem ORLEN. Podjeżdżam zatankować bo niestety do Puław już bym nie dojechał. Wychodzi dziadek z budki i mówi:

Od razu słychać, że diesel. Za ile lejemy?

 

cebula, bo moze Ty corollka podjechales? :razz:

 

Niestety Corolla jeszcze nie była w moim posiadaniu wtedy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi ostatnio Pan do pewnego salonu Subaru. Przy próbie wytłumacznie mu czegoklowiek słyszę krótkie:

 

"wiem wiem ja wszytsko wiem o Subaru bardzo dobre Amerykańskie samochody..."

 

Śmierć

 

BTW ja pije skończyłem dobre licemu kończe dobrą uczelnie i mam dobrą prace:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pojechałem dzisiaj do tłumikarza bo mi coś świstało jakby z dołu... no była nieszczelność na łączeniu, coś tam.... ale że końcówka tłumika rdzawe plamy ma, mimo czyszczenia specjalną pastą problem wrócił to się majstra pytam czy to się da usunąć. Ruszył z biura, podszedł do auta i mówi, że tak ale wymieniając końcówkę. To sobie wybrałem parę i idę do hali przymierzyć... na co wychyla się Pan, który usuwał usterkę, patrzy na mnie, na końcówki i rzecze:

 

- końcówkę do Subaru :shock: ? Zlituj się Pan i kup porządny tłumik :cool:

 

:shock:

 

no to zabrałem co przytargałem i rozglądam się na wiosnę za nowym tłumikiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj zaparkowałem Forka pod pewną firmą obok nowego(nowiutkiego) X5. Będąc już wewnątrz usłyszałem rozmowę dwóch pracowników magazynu ( nie widzieli, jak parkowałem, weszli chwilkę później) :

- widziałeś co stoi na parkingu?

- no, niezły "rodzynek", na taką zimę to bajka.

- polatałoby się takim Foresterem.

Zaskoczyli mnie tekstem, ponieważ byłem przekonany, że będą to mówić o nowym BMW swojego szefa :twisted::mrgreen: , ale widać wiedzieli co dobre jest.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatłoczony parking, chce wjechać, Pan parkingowy mówi, że nie ma miejsc. Wysiadam, pokazuje na zaśnieżony placyk, parkingowy , że nie da rady bo tam śniegu po łydki. Pozwolił zaryzykować.

 

Za pierwszym razem wbiłem się do połowy, wziąwszy większy rozpęd zaparkowałem jak człowiek.

 

Parkingowy podał kwitek, pokręcił głową i orzekł że może i wjechałem ale z wyjazdem to już będzie problem.

 

20 minut później z uwagą obserwował jak się z gracją Subarak sam wykopuje ze śniegu. Ślad wyraźnie wskazywał że auto leżało na brzuchu ale mimo to wyjechał.

 

Pan z parkingu skomentował tylko, ze fajne na zimę to auto. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano... przyszło mi dzisiaj wyciągnąć paskudnie zakopane Mondeo (nówka sztuka z wszystkimi bajerami). Po wszystkim już kierowca tego Mondka spogląda na Forka z rozmarzeniem i...

- Panie... a nie zamienił byś się pan...?

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spotykam znajomego z pracy, który już półtora roku jeździ imprezą kombi 1,6TS. Pytam: jak się spisuje napęd w zimie i czy w ogóle jest na 4 koła .

On na to: tak jest na 4 łapy, ale jest odłączany.

Ja: A w jaki sposób? :shock:

On: No mam taką wajchę przy drążku zmiany biegów. Jak chcę wyjechać ze śniegu to ją włączam, a jak już jestem na normalnej drodze to przełączam na FWD.

Więc postanowiłem koledze wyjaśnić co to jest reduktor :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona dowiedziała się w pracy, że "Forester to kupa plastików i cienkiej blachy". :evil:

Chciałem to od razu pomścić, ale nie chce powiedzieć, kto rozpowszechnia takie opinie.

 

Ten ktoś ma rację :P I że brzydkie zapomniał dodać. Jedynie napęd i silnik jest fajny, reszta to kupa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...