Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Subaru sa dla biedaków i śmiało mozna je porównywac do aut typu Vectra.

 

No to mamy dość zamożnych biedaków w tym kraju :grin: . Teraz już się nie dziwię skąd u nas tylu Anglików na dorobku. :mrgreen:

 

Jak chcesz dobre auto to sobie kup BMW

 

Dzięki, podaj mi tylko model, który będzie bezpośrednim konkurentem dla OBK. Bo właśnie takie auto na codzień mi najbardziej pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od siebie dodam jeszcze, że za zostawienie pod tą Pocztą Polską jest minimum 240 zł mandatu (wiem z własnego doświadczenia)

 

Raga, tez zostawles swoje mitsubiszi :?:

 

:mrgreen:

 

Teraz już się nie dziwię skąd u nas tylu Anglików na dorobku

 

przyganial kociol garnkowi, sjak, przeciez Ty jestes z Costa Ryki :!:

 

:mrgreen:

 

Klasę to ma S-klasa

 

po polsku sie mowi: klasa s, a nie s-klasa. Chyba ze jestes Volksdeutsch :twisted:

 

ale SUBARU jaka to klasa...

 

sama dla siebie, dla niepotrzebujacych sie na sile dowartosciowywac. Dla wiedzacych, ze moga objechac "prawie" (ktore jak wiadomo robi wielka roznice) wszystko, w tym niejedno prawdziwie egzotyczne auto. Szczegolnie na bardzo kretej i bardzo mokrej drodze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dobre auto to sobie kup BMW

kurczę buda ma już swoje lata ale cały czas ma klasę

 

Co ty tu robisz ? Rozumiem że przy obecnych tendencja na BMW było by cię stać, ale na konfekcję i ozdoby w celu podkreślenia klasy marki już nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dzien, ja pierdziele. pierwszy raz w zyciu w trasie uzywalem niedawno zakupione CB i co sie na swoj temat nasluchalem, to moje :mrgreen:

 

najpierw ostatni z konwoju TIRow (tak, w swieto) zaczal do kolegow, ze jest za nim niebieskie Subaru i jest zle :twisted::mrgreen:

pozniej ktos ostrzegal o grupie nieoswietlonuch pieszych, snujacych sie poboczami po prawej. ktos inny po sekundzie dodal, ze z lewej zbliza sie tez niebezpieczenstwo i ze jest niebieskie i pieknie ryczy :mrgreen:

w koncu przykleil sie do mnie jakis napakowany Mercedes i koles do mnie, ze chce pogadac o Subaru, bo wlasnie kupuje STI. oczywiscie przekonalem go do Evo :twisted: dojechalismy az do Trasy Siekierkowskiej na Pradze i Mercedes do mnie, ze teraz jego kolej. szybki byl, rzeczywiscie. przez dwie sekundy :mrgreen: pyta zatem, ile ten monster ma koni, bo seryjne STI/Evo to nie przeciwnik dla niego. odpowiedzialem, ze 600 i cisza. wraca po dwoch minutach facet do mnie i prosi, bym powtorzyl, bo mu sie radio wylaczylo, a ktos inny wcina sie i ze smiechem "nie radio ci sie wylaczylo, tylko glupio ci teraz i nie wiesz, co powiedziec" :mrgreen::mrgreen:

w samej juz Warszawie na Grojeckiej trzech ochroniarzy palilo papierowsy, a ja na swiatlach staje. "no ***** gablota do polatania. OGIEN czlowieku prosimy!" :twisted:

ogien byl.

w koncu wjezdzam na stacje benzynowa, a obok idealne combo. nowy SLK i okrutna seks bomba obok po trzydziestce z matka. jak zwykle mowie, ze zgrabne nogi i czy ma wizytowke. ona mowi, ze byly zgrabniejsze. matka mowi ze "panska bezczelnosc usprawiedliwa panska gablota" :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu wjezdzam na stacje benzynowa, a obok idealne combo. nowy SLK i okrutna seks bomba obok po trzydziestce z matka. jak zwykle mowie, ze zgrabne nogi i czy ma wizytowke. ona mowi, ze byly zgrabniejsze. matka mowi ze "panska bezczelnosc usprawiedliwa panska gablota" :cool: :mrgreen:

 

ROTFL :mrgreen::mrgreen:

 

A Twoja gablota rzeczywiście parę rzeczy usprawiedliwia. :twisted:

Ciekawe jaki byłby komentarz tej Pani, gdybyś podjechał MY08. :?: :twisted: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kiedyś podjechałem do sklepiku z chemią w Pruszkowie, bo mieli tam takie fajne szczotki do mycia aut - z bardzo miękkim włosiem.

Gościu ze sklepiku od razu mnie napadł: a to pan tym subaru,ale to jest ładne, nikt nie robi takich aut jak subaru...one maja duszę i jakieś takie pozytywne emocje wywołują

 

Mówię mu ,że auto ok i oferuję że mogę go przewieźć jak chce,sam był w sklepie więc nie skorzystał, ale jak płaciłem za szczotkę to wyjął kajecik i sprawdził ile płaca w hurcie za nią i powiedział: jak ma myc takie auto jak subaru to sprzedam panu bez marzy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dobre auto to sobie kup BMW

 

bmw nie jest dla polaków, tylko dla niemców co pokazuje końcówka sezonu f1 :razz: :twisted: :wink:

 

w życiu bym do tetru nie poszedł, znaczy bmw nie kupił :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dziś na myjni:
a propos myjni, to ostatnio zapisywałem się telefonicznie: jaki to samochód? - pyta Pan z Myjni, niebieskie kombi - odpowiadam przezornie, ale Pan z Myjni dociekliwie - nie, nie, prosze pana, jaka marka...?, Subaru Forester - opowiadam, starając się mówić wyraźnie i słyszę jak notuje w kajecie: Suuuumbaru Forster... niebieski... zapraszamy!

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...