Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

To ja wczoraj byłem na Rajdowej WOŚP w Dobczycach i jak to bywa na takich imprezach czesto można tam spotkać zapalonych "kibiców" rajdowych i "fanów" motoryzacji. Podczas przejazdu jakiejś ośki na zaśnieżony placyk, oddalony 50 m od oesu wpadł granatyowy GTek,

na co kibice stojący za mną rzekli:

-"patrzcie, patrzcie subarka"

-"no"

-"pewnie włączył naped na 4 buty"

-"na pewno włączył, inaczej by sie tak nie krecił"

 

Startował tez stary Legaś kombi, i ta sama grupka zabrała głos:

-"ty, to jest subaru?"

-"ale chyba jakieś stare"

-"ee nie to Kia, po znaczku poznałem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge, ale wloski akcent wciaz jest slabo slyszalny... :mrgreen:
Wyślę Cię do znajomego to Cię podszkoli

 

A co dostanę od Ojca chrzestnego na komunię? :razz:

Dlatego trzeba pomagać sobie rękami... :lol:
ja jak z godzinę pogadam ze znajomym Włochem, to ponoć jak wyjdę to więcej macham niż gadam :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przypowieści mojego Teścia:

To zwykłe kombi jest, czym tu się podniecać...?

albo:

Za ten wściekły kolor to chyba będziesz musiał obniżyć cenę przy sprzedaży...

ewentualnie wrażenia z jazdy:

No ładnie to ciągnie. Gaz da się założyć?

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega na wieść że podobają mi sie subaru imprezy:

"tak... dobre, szwajcarskie auta".

Na moją dziwną minę zaczął sie poprawiac:

"austriackie? niemieckie?"

W fakt japońskości subaru nie mógł uwierzyć :mrgreen:

 

Kolega prawdopodobnie przypomniał sobie AutoKatalog1991 i to, że wyczytał tam o Sbarro, które w istocie jest szwajcarskie. No w sumie brzmi podobnie:)

 

A nawiązując do reakcji rodziny na Subaru, to pierwsza reakcja mojej Mamy, gdy zobaczyła mojego bygeye'a: "Co to jest? Multipla?" Skutecznie zepsuła mi dzień i do dziś - żartując - dokucza mi ta multiplą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tło sytuacyjne:

Nasza ukochana kucharka, złoty człowiek, znająca mnie od dziecka (pracowała kiedyś w hotelu dla mojej Mamy), którą już kilka razy subarką odwoziłem ("ładna", "zadbana", "tu nie dasz rady wjechać!" :twisted:) ciągle mnie pogania, bym się żenił. Często się droczymy, np komentarzami w stylu: "Kawaler - człowiek, który przychodzi do pracy codziennie z innej strony". :grin:

 

Ta zacna kobieta wchodzi dziś do kuchni, gdzie siedzę przy kawie. Przechodziła widać za moim autkiem, bo słyszę komentarz "SUBARU IMPREZA... A nie produkują takich KUBA IMPREZA? Telefon byś dopisał tylko!" :mrgreen:

 

Banan miałem na pół dnia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzec 2008. Tor Kielce, egzamin na licencję wyścigową. Mokro i mglisto. Śmigam po torze mając na celowniku 911. 5 okrążeń, na późnym hamowaniu w końcu go dochodzę i wyprzedzam. Potem już tylko rzeźna, z okrążenia na okrążenie co raz dalej. Po zakończeniu jazd zjeżdżam do depot. Gościu z Carrery podchodzi do mnie: "Ej stary, to czteropęd jakiś jest, bo w tych łukach to żeś równo poginał" :mrgreen::mrgreen:

 

Popatrzyłem na typa i jego czarne Porsche :roll:

 

Tak" - odpowiadam - "taka tam popierdółka " :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tło sytuacyjne:

Nasza ukochana kucharka, złoty człowiek, znająca mnie od dziecka (pracowała kiedyś w hotelu dla mojej Mamy), którą już kilka razy subarką odwoziłem ("ładna", "zadbana", "tu nie dasz rady wjechać!" :twisted:) ciągle mnie pogania, bym się żenił. Często się droczymy, np komentarzami w stylu: "Kawaler - człowiek, który przychodzi do pracy codziennie z innej strony". :grin:

 

Ta zacna kobieta wchodzi dziś do kuchni, gdzie siedzę przy kawie. Przechodziła widać za moim autkiem, bo słyszę komentarz "SUBARU IMPREZA... A nie produkują takich KUBA IMPREZA? Telefon byś dopisał tylko!" :mrgreen:

 

Banan miałem na pół dnia :mrgreen:

Qba25, dobre to bylo :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

eeech, gdzie te czasy, kiedy i mnie ciotki poganialy do zeniaczki... :roll: :lol:

 

 

opowiesc raja tez zacna - "ot taka tam popierdolka" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w końcu się doczekałem i odebrałem wrx-a. Ponieważ pokazywało żeby sprawdzić slnik to pojechałem do znajomego elektronika żeby podpioł końcówkę i sprawdzil co się stało. Kiedy już dojeżdżałem do warsztatu krętą wąską uliczą w kozach lekko odkręciłem na 1-ynce i zaryczał. Kiedy już mechanik mógł się mną zająć podchodzi i mówi: " widziałeśtego klienta który właśnie odjechał Galaxy?" Ja na to: jasne. Mechanik na to: " gościu tu stoi i jak usłyszał warkot to stwierdził: OOO niezły potwór, a jak was zobaczył to rozdziawił gębe i wystękał O "MOTYLA NOGA"!!! HOŁEK?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, szkoda ze dopiero teraz wpadłem na ten temat.

 

Doznania na prawym w STi-aju...

 

Począwszy od el familiada:

 

Reakcja Matuli: "(nie ludzkie zasysanie powietrza) Proszę Przestań!!!"

Ja: "Ale Mamuś, to było 1,2,3 do 6tys. obrotów..."

M: " Wracamy do domu!!! Przewieź Dziadka!!!"

 

Dziadek (lat wtedy miał 84): "Fajne drzwi, łatwiej mi się wsiada."

Ja: "Dziadku, pasy..."

D: "Nie mogę cycka wpiąć!"

Ja:(ROTFL)" Juz pomagam."

Delikatny kruzing do Siekierkowskiego, miniecie rozjazdowej estakady na Czerniakowska...dwójka ogień,3..4..5... początek mostu 6..zjazd na wal, nawrotka i porwot na WN (Ursynów) i znów ta sama kolejność z rolowanca (katem oka widzalem jak Dziatek kukał na prędkościomierz ale twardo ani słowa, raczki spokojnie oparte na udach). Odstawiłem żwawym tempem po Rosoła na dalszy Ursynów do swojego lokum.

Ja: "Dobranoc Dziadku."

D: "Cześć, do jutra."

 

Wchodzę do domu a Matka właśnie skończyła rozmawiać z Dziadkiem przez telefon...

Ja " I co? Podobało się Dziadkowi?"

M: "Mówił, ze fajnie ale strasznie krotko..." (Zonk) :cool:

 

Relacja Mamy po prze bulgotaniu ojca do centrum, jedno słowo: "Rakieta.."

 

Reakcje Znajomych:

 

Friend X: Lans Run po W-wa, delikatnie by wszystko się nagrzało, ułożyło...gadki o ulubionych kredkach świecowych, bla bla bla....czas sprawdzić reakcje z pole position...czekamy, bawię się obrotami...ZIELONE, ogień, 2,3...4 i Slysze: Kü%/A!!!..NARESZCIE! JA (trącam i czterema literami ruszam)!!!TAK! TAK! TAK! Kü%/A!!! JA (trącam i czterema literami ruszam)!! x 3!!! I co się tak cieszysz?" pytanie skierowane do mnie z bananem na twarzy, a mój banan mówi sam za siebie... :lol:

 

(Kiedy głupawka zjada nam rozum)

Friend Y: " Cera-metalik odebrany, liecim na spota z Seatami, jest paru iniemamocnych, organika czas dopukać..."

Ja: "No dobra", do Frenda on-borda, Z:"Masz czas?"

Z: "No Raczej!"

Ustawka z zawodnikiem, Leon dłubany na ponad 300km. Flagowy z F&F....Wejście na obroty....Tri, dva, adin..dostal ostre baty. Powrot do startu.

Ja: " No..... i jak było?"

Z: "hahaha, jesteś pojegrany!!!"

Y: "hahaha, zajarałeś cztery kapcie!!!"

 

 

Najgorsze określenie na Owada...Matiz :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Friend X: Lans Run po W-wa, delikatnie by wszystko się nagrzało, ułożyło...gadki o ulubionych kredkach świecowych, bla bla bla....czas sprawdzić reakcje z pole position...czekamy, bawię się obrotami...ZIELONE, ogień, 2,3...4 i Slysze: Kü%/A!!!..NARESZCIE! JA (trącam i czterema literami ruszam)!!!TAK! TAK! TAK! Kü%/A!!! JA (trącam i czterema literami ruszam)!! x 3!!! I co się tak cieszysz?" pytanie skierowane do mnie z bananem na twarzy, a mój banan mówi sam za siebie...

 

(Kiedy głupawka zjada nam rozum)

 

 

Friend Y: " Cera-metalik odebrany, liecim na spota z Seatami, jest paru iniemamocnych, organika czas dopukać..."

Ja: "No dobra", do Frenda on-borda, Z:"Masz czas?"

Z: "No Raczej!"

Ustawka z zawodnikiem, Leon dłubany na ponad 300km. Flagowy z F&F....Wejście na obroty....Tri, dva, adin..dostal ostre baty. Powrot do startu.

Ja: " No..... i jak było?"

Z: "hahaha, jesteś pojegrany!!!"

Y: "hahaha, zajarałeś cztery kapcie!!!"

 

 

 

Ach. ta dzisiejsza młodzież, :twisted: na lekcje jęz. polskiego nie chodziła. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...