Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Od przykrej przygody w garażu parkuję teraz wóz na parkingu strzeżonym. Tj. siedzą dziadki w kanciapie i udają, że pilnują :D.

 

Na początku byłem dla nich jakimś dziwnym stworem i przyglądali mi się podejrzliwie. Ostatnio stali się bardziej ufni i któryś poprosił mnie o pożyczenie śrubokręta (może to była propozycja? Nie wiem, nie sprawdzałem... :roll: :mrgreen:). Nie chciałem dekompletować zestawu, pożyczyłem więc cały zestaw "mały fan śrubokrętów", jaki wożę w samochodzie. A że te dziadki mają kompletną demencję, a na każdej zmianie jest inny, poprosiłem, by zostawił w pudełku karteczkę, czyja to własność. Na co pan stwierdził, że napisze, że to tego pana od niebieskiego opla :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co pan stwierdził, że napisze, że to tego pana od niebieskiego opla :mrgreen: .

 

Na Twoim miejscu bym sie nie smial i szybko to sprostowal, bo jakby co sie znow (nie daj Boze) stalo, to Ci powiedza, ze przeciez Pan to Oplem jezdzil a nie zadnym tam Sumbaru... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opla :mrgreen:

Mi kiedyś wpisał jeden "Reno", a zamiast Volkswagen - "Woldzwagen" :mrgreen:

Ja bym czym prędzej poleciał z browarem do nich i zawsze będą trzymali super miejscówce. Ja tak robiłem od czasu do czasu i mili panowie w zimę zawsze odśnieżali samochód w koło aby łatwo było wyjechać, a o miejscówce nie wspomnę, pomimo karnetu jak była możliwość to zawsze miejsce obok budki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziwie im się :mrgreen:

 

No fakt :mrgreen:.

 

jak się zakończyła ta przykra sprawa?

 

Graty seryjne zwróciła ubezpieczalnia, pozostałe odkupiłem z własnej kieszeni... Jestem w plecy, ale co zrobić - takie życie... :roll:

 

bo jakby co sie znow (nie daj Boze) stalo, to Ci powiedza, ze przeciez Pan to Oplem jezdzil a nie zadnym tam Sumbaru.

 

No fakt :idea:

 

:wink:

 

Ja bym czym prędzej poleciał z browarem do nich i zawsze będą trzymali super miejscówce

 

Próbowałem. Ale popełniłem chyba ten błąd, że najpierw powinienem był pokazać flaszkę, a potem rozpocząć negocjacje, a nie odwrotnie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga niebieskie kombi tez dobre, anakinsky nie wiesz czym jezdzisz? :mrgreen:
zdaje sie ze zgodnie z wpisem w dowodzie jeździ sedanem :cool:
jesteś blisko chojny - mądra pani w wydziale komunikacji wpisała mi: FORESTER 2.5 ZT a potem to prostowała w adnotacjach :roll:

a już się bałem, że będę musiał X na Z (od Citroena) podmieniać na klapie bagażnika :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A firma monitoringowa nie poczuła się aby Ci to odkupić?

 

Sprawa jest wciąż otwarta - na razie deal jest taki, że sprzedadzą mi ubezpieczenie na przyszły rok na korzystnych warunkach, jako, że są jednocześnie brokerem ubezpieczeniowym. Po ustaleniu mojej oszczędności na tym, oraz oszczędności na niższym abonamencie (obniżyli mi z miejsca o połowę), ustalę różnicę i pewnie się do nich zgłoszę z wnioskiem o zwrot. Ciekawe, co powiedzą - na razie powiedzieli, że nie mają "funduszu na takie sprawy" :twisted:. Moja odpowiedź jest taka, że też nie mam funduszu na pokrywanie strat wynikających z ich błędów :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

pojechałem przywdziać zimowe kola, tak wiem trochę późno... zakład gdzie zazwyczaj to czynie był zamknięty wiec wybrałem inne miejsce a tam Pan wyraźnie zainteresowany samochodem zadawał sporo pytań, dziwnych a jedno tylko przytoczę

 

"A do setki to ile ma? 3 sekundy?" :shock:

 

zazwyczaj padało tylko pytanie czy to ten co ma 300 koni :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak... dobre, szwajcarskie auta

Biorac pod uwage, jak wiele aut stamtad zostalo sprowadzonych to nie byl tak daleki od prawdy :wink: :razz: :mrgreen:

 

Dokładnie, sam takim jeżdżę :grin:

BTW Ostatnio dość ciekawie podsumowała mnie (a właściwie moje zamiłowanie do marki) moja kobieta, nasz dialog w cytacie szedł mniej więcej tak:

"- Ty w ogóle masz k...a schizę na punkcie tego swojego samochodu, nic tylko subarynka i subarynka (...)"

- Ależ kochanie, nazywanie tego konkretnie auta 'samochodem' jest nieco deprecjonujące dla niego, gdyż mówimy tutaj o S U B A R U a nie jakimś tam samochodzie.

- Nie, no ciebie to już chyba do reszty po...... (tu oczywiście niecenzuralny zwrot)"

 

Nic dodać nic ująć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stacji benzynowej:

 

PanTankującyBenzynę: Dizelek?

Ja: Nie, benzynka.

PTB: Szkoda, że nie dizelek.

Ja: Dlaczego?

PTB: Taki 1.9 jak w volkswagenach jest to by w nim mało palił.

 

No cóż, trudno dyskutować z gościem, który ma wszystkie asy w rękawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na BP zwrócili moją uwagę dwaj młodzieńcy tankujący obok swoje BMW tekstem:

'Rób zdjęcie! Będzie do wiejskiego tjuninku!'

Rozejrzałem się z ciekawością, jakiż to wynalazek chcą uwiecznić. Jakież było moje zdziwienie, kiedy zorientowałem się, że celują w Śnieżkę :shock:

Światło na sprawę rzuciła następująca wypowiedź jednego z ekspertów stylizacji samochodów:

'Noooo, tak Corollę zwieśniaczyć...'

Kolorytu sprawie dodaje fakt, że goście mieli niebieskie diodki (szt. 4) na ramionach wycieraczek :roll:

 

Tak więc, jeżeli zobaczycie gdzieś zdjęcie białego buga przy dystrybutorze z wystającą zza niego gębą niezadowolonego gościa, podpisane 'Corolla' to to pewnie ja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem raz zagadnięty pod monopolowym późnym wieczorkiem... pierwsze pytanie, "to diesel"? :oops: Mam nadzieję, że chodziło o porównanie osiągów z Audi R10, a nie jakimś pospolitym TD(ABC...)I.

 

... ale chyba poprawnie odebrali moją reakcję, która wyglądała w przybliżeniu tak: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...