Skocz do zawartości

V Forumowa Subariada - Bułgaria


sebekian

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Widocznie za krótka była tym razem Subariada
 

 

 

Mówisz że trzeba wrócić do pomysłu wyprawy lądem do Japonii z przeczochraniem przez Syberię?  :twisted:

 

Może warto pomyśleć o jakimś Forku  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się porównać oczywiście subiektywnie. Dla mnie najlepszą Subariadą była Ukraina/Krym, pewnie ze względu na to ze była pierwszą moją ale tez ze względu na zróżnicowanie i atrakcje. Na drugim miejscu stawiam Bułgarię bo miejscówki zaskakiwały, jeżeli chodzi o teren to sumując mieliśmy go jeden pełen dzien głownie skalne szutry, głębokie błoto trochę stromych podjazdów ale fan z walki był przeogromny. Jeździliśmy tez po ciężkim terenie ale już prawdziwymi terenówkami na szczyt góry gdzie był pomost nad przepaścią. Ns pewno nie zapomnę eksploracji troszkę na dziko UFO duże wrażenie. Polecam odwiedzić zanim się zawali.

Edytowane przez sebekian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na szybko, @sebekian, jaka była V vs III Subariada?

 

Chodzi mi o ilość terenu, błota, zabytków, krajobrazów?

 

Da się jakoś porównać?

Z mojego punktu widzenia Bułgaria, jeśli chodzi o jazdę w terenie, była trudniejsza. Przy luźnej rozmowie Beata stwierdziła, że było kilka momentów w których miała wątpliwości czy nasze auta sobie poradzą. Podobało mi się wyraźne rozgraniczenie na dni asfaltowe i terenowe. Ilość błota, zabytków i krajobrazów była optymalna i żadnych niedostatków nie odczułem  :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na trasie Dewa - Oradea testowana dzisiaj była przyczepność Subaru do różnego rodzaju nawierzchni ;) Szuter, świeży asfalt, "wieloasfalt" (czyli coś co kiedyś było prawdopodobnie asfaltem a potem poddane zostało łataniu wieloma kolorami nawierzchni ;) Było baaaaardzo ciekawie  i niezwykle dynamicznie !!! )

Kto wie, może nawet w rumuńskim radiu mówiono o dwóch takich Foresterach, które szły jak burza :D

Edytowane przez Dorka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Galeria zdjęć uzupełniona :

https://plus.google.com/105648656126633693422/photos

 

Do domu już niedaleko.

Jak zwykle - radość z powrotu, żal że już po kolejnej wspaniałej Subariadzie ...

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my już w pracy... i tak sobie siedzę i myślę...czy ja to gdzieś byłam czy to był tylko piękny sen :) 

Ta Subariada minęła niesamowicie szybko

Bardzo dziękuję Miłoszowi i Beacie za kolejną wspaniałą wyprawę, pokazaliście nam cudowne miejsca :) 

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za niepowtarzalną atmosferę i te wieczorne integracje... 

a i oczywiście nie mogę pominąć Stasia... stanąłeś na wysokości zadania :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...