Skocz do zawartości

V Forumowa Subariada - Bułgaria


sebekian

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Chyba każdy powinien mieć szansę się zapisać i samodzielnie powinien się wpisać.

Tak gwoli wyjaśnienia... :)

Urabus Family Team wybieramy się do Albanii w dwa auta z racji tego, że młodzież chciałaby się trochę uwolnić spod kurateli starszyzny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba każdy powinien mieć szansę się zapisać i samodzielnie powinien się wpisać.

Tak gwoli wyjaśnienia... :)

Urabus Family Team wybieramy się do Albanii w dwa auta z racji tego, że młodzież chciałaby się trochę uwolnić spod kurateli starszyzny ;)

 

czy to oznacza również ...podwójną ilość namiotów ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chyba każdy powinien mieć szansę się zapisać i samodzielnie powinien się wpisać.

Tak gwoli wyjaśnienia... :)

Urabus Family Team wybieramy się do Albanii w dwa auta z racji tego, że młodzież chciałaby się trochę uwolnić spod kurateli starszyzny ;)

 

czy to oznacza również ...podwójną ilość namiotów ?? ;)

 

Nie ;) To raczej próba wprowadzenia w życie wniosków z pierwszej Subariady  :)

Strofy i kadry z I Subariady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musze się z przyznać ze dopiero teraz chyba obejrzałem filmik z I Subariady i fajnie było oglądać miejsca w których byliśmy na III Subariadzie.

I tu mam propozycje do ogólnego zaakceptowania o stworzenie wątku, moze w Naszych podróżach z filmikami z Subariad tymi "oficjalnymi" tak żeby były wszystkie w jednym miejscu i łatwo było sobie zajrzeć i przypomnieć sobie, co wy na to ?

A po drugie primo

Edytowane przez sebekian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film z II Subariady z Krymu był efektem zmontowania materiału z kilku źródeł. 

 

Zabrało to dużo czasu,mam na myśli samo zgromadzenie video i montaż.

 

Każdy ma jakąś wizję i swoje materiały, mile widziana jest różnorodność i inicjatywa.

 

Cierpliwości, a kilka produkcji z pewnością ujrzy światło dzienne i trafi na duży/mały ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie duża mapę bałkanów i chciałbym zaznaczyc zeszłoroczna subariade. Tym samym  szukam rozpisu trasy z subariady III rumunia. pamietam ze Milosz rozsylal ale nie moge znalesc. porsze na PW

Od kiedy to Rumunia jest na Bałkanach? :P

Robi się bałagan, zaraz stworzę dwa wątki dla tych dwóch potencjalnych Subariad.

 

Tadam:

 

VI Subariada do Albanii

 

VII Subariada Turcja wschodnia

 

:)

 

Mało kto słyszał, ale APE rzucił temat subariady w Maroko. Temat o tyle ciekawy, że można to zrobić w półroczu "zimnym", i nie zmarznąć za bardzo (np. w grudniu). Temat dość drogi, no i z dojazdem minimum 18-20 dni ale do ogarnięcia. Jak będą chętni to "podniosę rękawicę".

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne zdjęcia. Rzeczywiście ciężko jest wybrać, bo ciężko jest odrzucić. Każde ujęcie ma coś w sobie. Ja przynajmniej mam z tym problem i nasze zdjęcia selekcjonuje Pawelec-Paulo i może jutro poda link do naszych zdjątek. Filmików z różnych powodów jeszcze nie zgruntowaliśmy, ale jesteśmy otwarci na ewentualną współpracę w tworzeniu filmu z naszej fajnej wyprawy.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selekcja zakończona, ciężko było wybrać, tyle jest tych zdjęć......

 

https://plus.google.com/u/0/photos/111745231852082610049/albums/6170678916150858065

 

Na filmik przyjdzie czas.

brawo :) w dzisiejszych, cyfrowych czasach produkuje się tyle zdjęć, że najcięższą pracą jest właśnie selekcja ;)

 

przy okazji, przypominam o publikacji Waszych galerii na stronie www.off-road.pl

Możecie mi przesłać zdjęcia lub linki do galerii. Subary, rozumiem, że ten powyższy mogę wykorzystać ?

 

a relacja już jest :) czeka tylko na resztę tekstów i druk ;) W przyszły czwartek, 23 lipca możecie się ustawić w kolejce do kiosków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka o dopłaty do paliwa do służbowych STIajów, choć stanęła na ostrzu maczety to jednak nie ma końca ;)

 

Tym razem uzgadnialiśmy tylko zasady moderowania działu Pytania do Dyrekcji ;)

 

SDIM0010.jpg

 

Subary dzięki za fotkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie wrzuciłam naszemu chłopakowi od IT linki do zdjęć:

Subarego

Jastazenów

Sebekiana

i Dyrekcji

Tak jak wspomniałam, gazeta w sprzedaży będzie 23 lipca a kod QR prowadzący do Waszych zdjęć znajdzie się przy relacji z Subariady.

Jutro uciekam na chwilę na szybki urlop ale jak wrócę to bez problemu uzupełnię galerię o nowe linki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...