Skocz do zawartości

V Forumowa Subariada - Bułgaria


sebekian

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarliśmy do Krakowa. My czyli Dyrekcja i Prasa ;)

Jastazeny mają sie zameldować z Torunia.

 

Ze swojej strony bardzo dziękuję całej ekipie za miło spędzony czas i wspólnie przebyte kilometry :)

Tak jak obiecałam, relacja z Subariady ukaże się na łamach miesięcznika OFF-ROAD PL w najbliższym wydaniu czyli pod koniec lipca. Dam znać na forum, oczywiście ! ;)

Ponadto chętnie zamieścimy na naszej stronie galerie Waszych zdjęć, więc jeśli macie ochotę to poproszę o wybranie ze swoich fotek po ok. 20-30 szt. i przesłanie na mój adres dorota.sobolak@off-road.pl

Nie spieszy się jakoś strasznie bo galerie opublikujemy wtedy gdy wydanie z relacją z Subariady trafi do sprzedaży.

Fajnie było Was poznać :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my już w pracy... i tak sobie siedzę i myślę...czy ja to gdzieś byłam czy to był tylko piękny sen :)

Ta Subariada minęła niesamowicie szybko

Bardzo dziękuję Miłoszowi i Beacie za kolejną wspaniałą wyprawę, pokazaliście nam cudowne miejsca :)

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za niepowtarzalną atmosferę i te wieczorne integracje... 

a i oczywiście nie mogę pominąć Stasia... stanąłeś na wysokości zadania :)

owszem, minęła szybko ale bądź pewna, że to nie był sen :)

 

 

 

Klaudia, kipi :biglol:

Edytowane przez Dorka
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jastazen i Paulo meldują wykonanie zadania. Właśnie przed chwilą dojechaliśmy na nasze podwórko.

Bałkańska Przygoda zakończyła się sukcesem i tyle. Pewnie to zasługa organizatorów i uczestników imprezy.

W związku z powyższym bardzo dziękuję Beacie i Miłoszowi za organizację imprezy i wszystkim bez wyjątku uczestnikom za fajną atmosferę stworzoną na wyprawie. Dziękuję Dorce i Dyrekcji za wspólną podróż powrotną. Jazda Transfogarską jak i na całej trasie powrotnej to była prawdziwa uczta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarliśmy do Krakowa. My czyli Dyrekcja i Prasa ;)

Jastazeny mają sie zameldować z Torunia.

 

Ze swojej strony bardzo dziękuję całej ekipie za miło spędzony czas i wspólnie przebyte kilometry :)

Tak jak obiecałam, relacja z Subariady ukaże się na łamach miesięcznika OFF-ROAD PL w najbliższym wydaniu czyli pod koniec lipca

Kupuje od 1-go numeru :mrgreen:

Bo na zerówkę sie spóźniłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pozazdrościli. ...

 

Wybraliśmy się na wycieczkę do Salonik i w drodze powrotnej wróciły problemy z paliwem. Telefon do ubezpieczyciela, laweta i jutro serwis w Salonikach. Trochę tu forków jeździ,jesteśmy dobrej myśli,choć nie planowaliśmy tutaj noclegu. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pozazdrościli. ...

 

Wybraliśmy się na wycieczkę do Salonik i w drodze powrotnej wróciły problemy z paliwem. Telefon do ubezpieczyciela, laweta i jutro serwis w Salonikach. Trochę tu forków jeździ,jesteśmy dobrej myśli,choć nie planowaliśmy tutaj noclegu. ..

koniecznie musicie wskrzesić furę bo na Transfogarskiej jest taki jeden tunel, który Ci się z pewnością spodoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie, tak całkiem do końca to dobrze nie jest, ale idzie ku lepszemu. 

 

Samochód postał, w serwisie dziwili się, z czym mamy problem, bo szef się przejechał...i był pod wrażeniem  :)

 

Paliwo teraz tylko najlepsze, zbiornik będzie do czyszczenia po powrocie.

 

Czytałem o tunelu, 800 metrów, po prostu symfonia !!!

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Rozważcie po Transfogarskiej inną drogę, niż na Oradeę. Do Oradei mieliśmy chyba ze 30 wahadeł. 5 minut jazdy i 5 czekanie - i tak w kółko.

3-mam kciuki za Forka !

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarliśmy w końcu do domu. 5500 km zrobione, silnik się nie rozpadł (na razie) :D .

Podziękowania dla tych którzy to zorganizowali, a potem mieli Nas pod czujną opieką oraz uczestnikom za wspaniały wyjazd i fantastyczną atmosferę.

 

Subary

 trzymamy kciuki za furę.

Edytowane przez muka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...