Skocz do zawartości

Ktoś się orientuje jak namierzyc osobe po numerze tel.kom.


bushwalker

Rekomendowane odpowiedzi

Co do łapanie wystarczy wł. w telefonie autoodbieranie. Ta opcja, jeśli jej nie masz od razu to podłącz system słuchawkowy :)

 

Druga metoda "testowana" to wystarczy wejść na jakiś gejowski czat i napisać np. "Cześć mam ochotę tu mój numer dzwońcie"

 

100% gwarancja, że min 2 tygodnie ma ktoś skrzynkę pełną hahaha

:mrgreen:

:mrgreen:

:mrgreen:

:mrgreen:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Druga metoda "testowana" to wystarczy wejść na jakiś gejowski czat i napisać np. "Cześć mam ochotę tu mój numer dzwońcie"

 

100% gwarancja, że min 2 tygodnie ma ktoś skrzynkę pełną hahaha

 

Gorzej jak się ktoś odwdzięczy tym samym ;-)

 

Też się tego boję, ale to jest skuteczne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zadzwonisz do operatora i powiesz ze ktos dzwoni ale ty nie wiesz kto to operato poda ci namiary.wiem bo mialem podobnie.pozdrawiam

mmm...brunetka? blondynka?czy stara sąsiadka z zarosniętymi nogami?(to byłłła):)

 

...zarosniete nogi to byly :(

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego pewnie nie napiszę, ale operator nic Ci nie pomoże. Ostatnio miałem podobny problem. I musiałem czekac aż się komuś ta zabawa znudzi. Zeby było ciekawiej to dzwonił z numeru ukrytego. I oczywiście operator nic nie mógł pomóc

 

Pamiętam, że w moim starym telefonie (Siemens) było coś takiego jak ustawianie grup i można było ustawić, że telefony z pewnych grup nie przechodziły - od razu szły w pocztę. Może i u Ciebie jest taka opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza cisza, aczkolwiek przez to wszystko kolega sie na mnie obrazil.

Dostalem sygnal znowu z jakiegos dziwnego numeru. Oddzwoniłem i zaczynam sie wyżywac - na co glos w telefonie "O co Ci stary chodzi, co ja Ci k*** zrobiłem, jak nie chcesz isc na piwo to po prostu powiedz".

Okazało sie, ze kolega wysłał mi sms'a z netu ze zmienil numer i czy mam ochote na pub. Ja nie odpisywalem gdyz ten sms nie doszedł wiec póscił mi sygnał.

 

P.S swoja droga mam przekopane - miałem jakis ucisk na nerw i dostałem tzw "rwę kulszową". Jak to cholerstwo boli. Od trzech dni nie wychodze z domu i prawie w ogole sie nie ruszam. Tragedia. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S swoja droga mam przekopane - miałem jakis ucisk na nerw i dostałem tzw "rwę kulszową". Jak to cholerstwo boli. Od trzech dni nie wychodze z domu i prawie w ogole sie nie ruszam. Tragedia. Nie polecam.

 

Jest też druga strona medalu zawsze można kilka postów na forum nabić ;)

 

A poważnie to współczuje ;) cholerstwo boli bardzo no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w kwestii samego tematu:

Anegdotka:

Pewien mój znajomy pojechał kilka lat temu nad morze, ładne kilka i bedąc nad tą perłą jodową postanowił, idiota, zjeść hot doga.

Udał sie więc do budki z HD.

Dzień, dobry, prosze jednego Hot Doga.

- Z Keczapem?

- Tak, proszę.

Sprzedawczynio/kucharka, wzięła w swe dłonie bułkię, wstawiła jom do papierowej torebki. Nastepnie z garka z letnia wodą wyjęła tymiż samemy palcami parówke i wcisnęła ja w bułkę. A nastepnie, i tu clous programu - sięgnęła po chochelkie i zaczerpnąła nią owego keczapu. Jak ów keczap wygląda, smakuje każden z nas, starszych wie. I wlała to do torebki.

 

Znajomy wziął to od niej, zajrzał do środka i pyta:

- Jak ja mam to jeść? (mówiłem, że idiota?)

na co ona odpowiada z cudownym akcętem:

Nie orjętuję się. ( tu proszę zwrócić swą ślachetną uwage na to, że wszystkie Ę wypowiedziała hiperpoprawnie i wyjątkowo elegancko, tak?

no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane nadawcy można łatwo podmienić, ale cenną informacją może być trasa jaką list pokonał zanim do Ciebie trafił, przydaje się też zawarta tam informacja o programie pocztowym. Całość znajduje się w nagłówku listu. Swoją drogą to poczta e-mail dla specjalisty jest dosyć wdzięcznym narzędziem do podszywania się pod kogoś innego. Widać to po wirusach i tonach spamu. Ja jestem zdania, ze każdy list powinien być podpisywany zaufanym kluczem, a te co nie są to do kosza. A po kluczu łatwo już poznać kto śmieci po sieci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam trochę inną sprawę, bo ktos mi wysyła grozby na emaila (nie zebym się tym specjalnie martwił) ale jestem ciekaw czy mozna jakos sprawdzic po adresie mailowym dane własciciela konta? (o ile były wypełnione)

 

sam raczej tego nie sprawdzisz. jak kiedyś zaczniesz sie tymi groźbami przejmować to wal na policje. sprawdza IP z jakiego ten ktoś sie na konto emailowe logował i dojdą bez większego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...