Skocz do zawartości

Ktoś się orientuje jak namierzyc osobe po numerze tel.kom.


bushwalker

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem, ktoś z uporem maniaka napastuje mnie z pewnego numeru i ani śni odebrac.

Na poczatku nie zwracalem na to uwagi ale zaczyna sie to robic irytujace, ciagle sygnały, głuche telefony - idzie sie w pewnym momencie zirytowac. Ma ktos jakis pomysł?

Policja uwarza, ze to jeszcze nie streczycielstwo a operator komorkowy srednio ma ochote mi co kolwiek powiedziec.

Ma moze ktos jakis pomysł albo rozwiazanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzwonisz i przedstawiasz sie jako osoba z dzialu obslugi klienta operatora i mowisz ze wykryles nieprawidlowosci w pobieraniu oplat, mowisz ze klient zaplacil za duzo i chcesz oddac ale musi podac dane na kogo jest zarejestrowany tel aby potwierdzic w sytemie.

 

system sprawdzony, podal mi go kumpel z salonu z jednej z sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonisz i przedstawiasz sie jako osoba z dzialu obslugi klienta operatora i mowisz ze wykryles nieprawidlowosci w pobieraniu oplat, mowisz ze klient zaplacil za duzo i chcesz oddac ale musi podac dane na kogo jest zarejestrowany tel aby potwierdzic w sytemie.

 

system sprawdzony, podal mi go kumpel z salonu z jednej z sieci

 

Tylko nie dzwoń ze swojego numeru, albo ukryj ID :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonisz i przedstawiasz sie jako osoba z dzialu obslugi klienta operatora i mowisz ze wykryles nieprawidlowosci w pobieraniu oplat, mowisz ze klient zaplacil za duzo i chcesz oddac ale musi podac dane na kogo jest zarejestrowany tel aby potwierdzic w sytemie.

 

system sprawdzony, podal mi go kumpel z salonu z jednej z sieci

tylko frajer da się na to nabrać. a jeżeli ma pre-paid?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, próbowałem z zastrzeżonego - nie odbiera. Z innego niż mój numeru też nie odbiera.

A zaczyna się to robic strasznie irytujace jak na przyklad podczas jazdy 10 razy dzwoni mi telefon w kieszeni

 

[ Dodano: Sro Sie 30, 2006 9:38 pm ]

to pewnie jakaś długo noga blondyna...;) a co wypisuje?świnstewka?:)

 

No właśnie nic nie wypisuje - tylko sygnały i głuche telefony.

i mam nadzieje, że to żadna dziewczyna bo u mojej mam juz wystarczajaco na pienku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Tobie udało się odebrac jak ten ktos dzwoni? czy to tylko krótkie pingi?

 

szczerze wspolczoje.... ostatecznosc to zmiana numeru, ale iogromny kłopot :(

lub czekac az się komus znudzi, o ile...

 

Jak sie nie znudziło ponad półtora miesiąca, z większymi lub mniejszymi przerwami to chyba się nie znudzi. A numer mam fajny i średnio chce go zmieniac. Pytałem o proste numery, tzw "specjalne" - koszty horendalne a mój wpadł mi zupełnie przypadkiem, poza tym mam go już ponad 3eci rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zadzwonisz do operatora i powiesz ze ktos dzwoni ale ty nie wiesz kto to operato poda ci namiary.wiem bo mialem podobnie.pozdrawiam

 

Vert - od tego zacząłem moje próby namierzenia tej osoby i ani w mojej sieci (Era) ani w sieci dowcipnisia (Orange) nie chcieli mi pomóc twierdząc, że to działa w jedną stronę tylko:

Podaje personalia oni podają numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja jest za przeproszeniem od tego jak d.. od sr...! Muszą coś z tym zrobić, nie za to się im płaci.

Ehh...

 

owszem zrobią - jak mi ktoś przyśle sms'a z tego numeru z paroma miłymi słowami w stylu "zgniejesz pod jabłonką" albo mnie zabije - tak stwierdził pan dyżurny z pewnej komendy miejskiej. Zadzwonie jeszcze jutro do dzielnicowego, moze on będzie miał jakies inne ciekawsze informacje?

Swoja droga, pierwszy raz mam tak fajnego dzielnicowego. Naprawde miły i zyciowy człowiek - nie jakis słuzbista co mu kazano po domach pochodzic i odbebnic swoje.

 

EDIT: W ogóle strasznie nie przyjemne uczycie, miec totalnie związane ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem, każda agencja detektywistyczna takie usługi świadczy od ręki za niewielką opłatą. Wiem - znajomi się rozwodzili, jedno z nich podejrzewało drugie o skoki w bok i chciało namierzyć z kim te skoki w bok uskutecznia - ustalenie większości istotnych danych personalnych było kwestią naprawdę chwili i paru złotych :twisted:.

 

To tak a propos tajności danych abonentów... :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ktos dzwoni z karty. Ja tak kiedyś załatwiłem dowcipnisia że jak zaczynał się rytuał czyli z 10 strzałow pod rząd to po prostu siadałem wygodnie na fotelu wzrok wbity w telefon i jak tylko widziałem numer to łapałem, prawie zawsze się uda złapać i o te kilka groszy kartę skrócić, może dowcipniśiowi się wkońcu odechcę. U mnie zadziałało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A numer mam fajny i średnio chce go zmieniac. Pytałem o proste numery, tzw "specjalne" - koszty horendalne a mój wpadł mi zupełnie przypadkiem, poza tym mam go już ponad 3eci rok.

 

No i tu jets pies pogrzebany - moj znajomy tez mial kiedys super specjalny numer za duzo kasy (same czworki czy cos takiego) i zrezygnowal z niego po tym jak dostawal dziwne telefony, sms-y o kazdej porze dnia i nocy, flood z gg/internetu non stop etc.

 

Zapewne niedlugo mu sie znudzi, kwestia czasu, ale majac zloty numer to rowniez kwestia czasu kiedy nastepny dowcipnis zrobi to samo.

 

Zycze powodzenia w sciganiu i wytrwalosci :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...