Jump to content

Ktoś się orientuje jak namierzyc osobe po numerze tel.kom.

bushwalker

Recommended Posts

Mam mały problem, ktoś z uporem maniaka napastuje mnie z pewnego numeru i ani śni odebrac.

Na poczatku nie zwracalem na to uwagi ale zaczyna sie to robic irytujace, ciagle sygnały, głuche telefony - idzie sie w pewnym momencie zirytowac. Ma ktos jakis pomysł?

Policja uwarza, ze to jeszcze nie streczycielstwo a operator komorkowy srednio ma ochote mi co kolwiek powiedziec.

Ma moze ktos jakis pomysł albo rozwiazanie?

• Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzwonisz i przedstawiasz sie jako osoba z dzialu obslugi klienta operatora i mowisz ze wykryles nieprawidlowosci w pobieraniu oplat, mowisz ze klient zaplacil za duzo i chcesz oddac ale musi podac dane na kogo jest zarejestrowany tel aby potwierdzic w sytemie.

system sprawdzony, podal mi go kumpel z salonu z jednej z sieci

dzwonisz i przedstawiasz sie jako osoba z dzialu obslugi klienta operatora i mowisz ze wykryles nieprawidlowosci w pobieraniu oplat, mowisz ze klient zaplacil za duzo i chcesz oddac ale musi podac dane na kogo jest zarejestrowany tel aby potwierdzic w sytemie.

Tylko nie dzwoń ze swojego numeru, albo ukryj ID :twisted:.

tylko frajer da się na to nabrać. a jeżeli ma pre-paid?

Chłopaki, próbowałem z zastrzeżonego - nie odbiera. Z innego niż mój numeru też nie odbiera.

A zaczyna się to robic strasznie irytujace jak na przyklad podczas jazdy 10 razy dzwoni mi telefon w kieszeni

[ Dodano: Sro Sie 30, 2006 9:38 pm ]

to pewnie jakaś długo noga blondyna...;) a co wypisuje?świnstewka?:)

No właśnie nic nie wypisuje - tylko sygnały i głuche telefony.

i mam nadzieje, że to żadna dziewczyna bo u mojej mam juz wystarczajaco na pienku

No właśnie nic nie wypisuje - tylko sygnały i głuche telefony

To zdecydowanie musi być nie przyjemne...tak to chociaż mozna by sobie było coś poczytać,a tu d...znudzi sie komuś coś,napewno..tylko czy Twoja dziewczyna to wytrzyma..;)

a Tobie udało się odebrac jak ten ktos dzwoni? czy to tylko krótkie pingi?

szczerze wspolczoje.... ostatecznosc to zmiana numeru, ale iogromny kłopot :(

lub czekac az się komus znudzi, o ile...

Jak sie nie znudziło ponad półtora miesiąca, z większymi lub mniejszymi przerwami to chyba się nie znudzi. A numer mam fajny i średnio chce go zmieniac. Pytałem o proste numery, tzw "specjalne" - koszty horendalne a mój wpadł mi zupełnie przypadkiem, poza tym mam go już ponad 3eci rok.

jak zadzwonisz do operatora i powiesz ze ktos dzwoni ale ty nie wiesz kto to operato poda ci namiary.wiem bo mialem podobnie.pozdrawiam

mmm...brunetka? blondynka?czy stara sąsiadka z zarosniętymi nogami?(to byłłła):)

jak zadzwonisz do operatora i powiesz ze ktos dzwoni ale ty nie wiesz kto to operato poda ci namiary.wiem bo mialem podobnie.pozdrawiam

Vert - od tego zacząłem moje próby namierzenia tej osoby i ani w mojej sieci (Era) ani w sieci dowcipnisia (Orange) nie chcieli mi pomóc twierdząc, że to działa w jedną stronę tylko:

Podaje personalia oni podają numer.

Policja jest za przeproszeniem od tego jak d.. od sr...! Muszą coś z tym zrobić, nie za to się im płaci.

Ehh...

owszem zrobią - jak mi ktoś przyśle sms'a z tego numeru z paroma miłymi słowami w stylu "zgniejesz pod jabłonką" albo mnie zabije - tak stwierdził pan dyżurny z pewnej komendy miejskiej. Zadzwonie jeszcze jutro do dzielnicowego, moze on będzie miał jakies inne ciekawsze informacje?

Swoja droga, pierwszy raz mam tak fajnego dzielnicowego. Naprawde miły i zyciowy człowiek - nie jakis słuzbista co mu kazano po domach pochodzic i odbebnic swoje.

EDIT: W ogóle strasznie nie przyjemne uczycie, miec totalnie związane ręce.

Z tego, co wiem, każda agencja detektywistyczna takie usługi świadczy od ręki za niewielką opłatą. Wiem - znajomi się rozwodzili, jedno z nich podejrzewało drugie o skoki w bok i chciało namierzyć z kim te skoki w bok uskutecznia - ustalenie większości istotnych danych personalnych było kwestią naprawdę chwili i paru złotych :twisted:.

To tak a propos tajności danych abonentów... :roll: :twisted:

Prawdopodobnie ktos dzwoni z karty. Ja tak kiedyś załatwiłem dowcipnisia że jak zaczynał się rytuał czyli z 10 strzałow pod rząd to po prostu siadałem wygodnie na fotelu wzrok wbity w telefon i jak tylko widziałem numer to łapałem, prawie zawsze się uda złapać i o te kilka groszy kartę skrócić, może dowcipniśiowi się wkońcu odechcę. U mnie zadziałało

A numer mam fajny i średnio chce go zmieniac. Pytałem o proste numery, tzw "specjalne" - koszty horendalne a mój wpadł mi zupełnie przypadkiem, poza tym mam go już ponad 3eci rok.

No i tu jets pies pogrzebany - moj znajomy tez mial kiedys super specjalny numer za duzo kasy (same czworki czy cos takiego) i zrezygnowal z niego po tym jak dostawal dziwne telefony, sms-y o kazdej porze dnia i nocy, flood z gg/internetu non stop etc.

Zapewne niedlugo mu sie znudzi, kwestia czasu, ale majac zloty numer to rowniez kwestia czasu kiedy nastepny dowcipnis zrobi to samo.

Zycze powodzenia w sciganiu i wytrwalosci :-)