Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich forumowiczów. Mam kilka pytań. Zamierzam kupić Imprezkę i chciałem się dowiedzieć na co zwracać szczególną uwagę. A dokładniej interesuje mnie model z roku 1999/ 2000 bodajże GC o pojemności 2.0L o mocy 125 KM. Jakie mogą mieć wady co najczęściej może paść i jaki jest koszt części. Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przedstawiam moja Legacy 3.6R.

Silnik wolnossacy. Moc i moment podniesione do 288KM/366Nm.

Rocznik 2010, skrzynia 5EAT, dyferencjal przod/tyl. Przebieg to ok. 71,000km.

Sporo roznych przerobek i modyfikacji (zawieszenie, hamulce, chlodnica skrzyni, hybrydowy dolot, pelny wydech, Ecutek RaceROM), troche kosmetyki.

post-13837-0-30454800-1382062487_thumb.jpg

post-13837-0-83090100-1382062491_thumb.jpg

Edytowane przez Perscitus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przedstawiam moja Legacy 3.6R.

Silnik wolnossacy. Moc i moment podniesione do 288KM/366Nm.

Rocznik 2010, skrzynia 5EAT, dyferencjal przod/tyl. Przebieg to ok. 71,000km.

Sporo roznych przerobek i modyfikacji (zawieszenie, hamulce, chlodnica skrzyni, hybrydowy dolot, pelny wydech, Ecutek RaceROM), troche kosmetyki.

 

 

tłustooo ! :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pajac_am ,bardzo ładne GC :)

A sama historia wyjazdy, "niechceniamisię" własciciela i w ogóle dośc ciekawa :)

Teraz tylko jakieś kółeczko wrzucić (nawet 15" seria z GC ładnie odmienia auto w stosunku do serii ;)) i gra gitarrra :)

 

A ten legaś 3.6 to piiiikna sztuka,nie dośc że seryjnie kozak to jeszcze ładnie z gustem pomodzony-rodzynek wręcz:)

 

A Imprezka od kolegi rekonstruktora...foty robione w zimie w ładnym sniegu, czemu nie ma fotek z tego jak świnia hasa po białym ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przedstawiam moja Legacy 3.6R.

Silnik wolnossacy. Moc i moment podniesione do 288KM/366Nm.

Rocznik 2010, skrzynia 5EAT, dyferencjal przod/tyl. Przebieg to ok. 71,000km.

Sporo roznych przerobek i modyfikacji (zawieszenie, hamulce, chlodnica skrzyni, hybrydowy dolot, pelny wydech, Ecutek RaceROM), troche kosmetyki.

Bjutiful :)

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie! @ sredniaq ; KamilP; hemi112; mechanik; americandolar

 

Zawieszenie: amortyzatory Bilstein, sprezyny RaceComp Engineering, Whiteline RSB 55.9cm, STI FSB 66cm, N-grupowe poduszki kielichow;

rozpurka Tanabe; Whiteline laczniki stabilizatorow KLC172 i KLC182, Whiteline KCA313, KCA406, W0506.

Wydech: nierdzewka Magnaflow (orurowanie 7.6cm; koncowki 10.2cm) + rezonator Vibrant (ultra cichy 35.6cm), Kartboy poduszki wydechu

Oprogramowanie: Ecutek ProECU + RaceROM (kalibracja map i ustawien na hamowni Mustang)

Felgi: Enkei GTC01s 18x7.5 +32mm

Opony: letnio-jesienne Michellin MXM4 225/45R18 + zimowki Continental ContiWinterContact 225/45R18

Hamulce: nacinane tarcze Stoptech, klocki Hawk HPS, linki stalowe Goodridge

Swiatla: zarowki diodowe przod/tyl, diodowe swiatla dzienne

Inne: ciemne klosze reflektorow, przedni grill C-Mod, przyciemnione tylne klosze, klakson duet Hella Horns + seryjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goOly patrząc na opis z boku to...park maszyn zacny :)

A cos więcej na temat bawarek? Jakas ciekawa wersja , czy inne mody ?

Ostatnio spotkałem gościa ,mówił ,ze ma kilkunastoletnią E30 ,która jako tako sie odpycha,myslałem,że to 325 ,może 328...a tam M3 :)

Znajomy buja sie E32 750iL stan bdb 100% oryginał i też taki zacny youngtimer sie robi ;)

O sprzetach do zabawy w terenie i szybkiego bujania sie nie wspomne :):ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

74027143_img_1173.jpg

 

Moje Subaru Legacy I 2.0 4WD Wagon...

Fela 17" na oponkach 215/45R17

 

Znajomy buja sie E32 750iL stan bdb 100% oryginał i też taki zacny youngtimer sie robi

Co do 750 to również posiadam :P

74027716_750rej.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodany obrazek Moje Subaru Legacy I 2.0 4WD Wagon... Fela 17" na oponkach 215/45R17

 

Bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie! @ sredniaq ; KamilP; hemi112; mechanik; americandolar

 

Zawieszenie: amortyzatory Bilstein, sprezyny RaceComp Engineering, Whiteline RSB 55.9cm, STI FSB 66cm, N-grupowe poduszki kielichow;

rozpurka Tanabe; Whiteline laczniki stabilizatorow KLC172 i KLC182, Whiteline KCA313, KCA406, W0506.

Wydech: nierdzewka Magnaflow (orurowanie 7.6cm; koncowki 10.2cm) + rezonator Vibrant (ultra cichy 35.6cm), Kartboy poduszki wydechu

Oprogramowanie: Ecutek ProECU + RaceROM (kalibracja map i ustawien na hamowni Mustang)

Felgi: Enkei GTC01s 18x7.5 +32mm

Opony: letnio-jesienne Michellin MXM4 225/45R18 + zimowki Continental ContiWinterContact 225/45R18

Hamulce: nacinane tarcze Stoptech, klocki Hawk HPS, linki stalowe Goodridge

Swiatla: zarowki diodowe przod/tyl, diodowe swiatla dzienne

Inne: ciemne klosze reflektorow, przedni grill C-Mod, przyciemnione tylne klosze, klakson duet Hella Horns + seryjnych

 

fajnie jakbyś wrzucił filmik jak to wygląda pod maską, w środku i oczywiście jak gada, bo jak jeździ to sobie mogę tylko wyobrażać... :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/su...-C30524414.html WITAM KTOS MOŻE DORACIĆ I CZY MOŻE ZNA AUTO CZY WARTO I JAKI STAN

 

Tu:

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/45285-impreza/page__st__5075

masz wątek do zadawania takich pytań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...