Skocz do zawartości

Rajd Polski


michal_

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem już na miejscu od soboty. Wakacjujemy się z dzieciakami w 3 rodziny, z czego tylko ja jestem napalony na rajdy. Ale już trochę im się podoba otoczka, zanim jeszcze tłoczno i ciasno.

Mamy kwaterę w Mazurskim Dworku, to jest niedaleko Robert's Port wspomnianego przez @@Matsil. Wczoraj byliśmy na zapoznaniu shakedown oraz OS "Sady". Rozpoznałem kilka potencjalnych hop i jak tylko zasiądę z mapką, to pozaznaczam i tu wkleję. Można było wczoraj połazić po parku serwisowym przy Gołębiewskim - jedno największe wrażenie - Hyundai ma rozmach z serwisem... :huh:

Colina widziałem w Robert's Port. Na trasie OS Sady też kilka nielegali... ;)

Czyli moje oglądanie ograniczy się do prawie całego czwartku (shakedown, OS1 Tor Mikołajki) oraz niedzieli (OS Sady, bo Baranowo chyba odpuszczę). Ale zapraszam i chętnie ugoszczę w którykolwiek dzień do nas przy Mazurskim Dworku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie obczajalem miejsc na ogladarke... licze na to, ze w magazynie WRC bedzie sciaga :)

W nowym WRC zadnych miejscowek nie przedstawiaja. Tylko mapki....

Jesli mozecie polecic jakac "Hopke" bede wdzieczny. Ze mna i synem jedzie moj tata i kilku kumpli , ktorzy nigdy nie byl na WRC!!... Fajnie byloby im cos niesamowitego pokazac!!

w przewodniku Kibica jest kilka fajnych PW, ale warto poweszyc na forach... juz kilka zalazlem ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i juz po rajdzie.... Fotki i Filmiki mega. Atmosfrera i pogoda dopisala z wyjatkiem niedzieli i jedynie co zawiodlo, to banda niektorych wychlanych gapiow, majacych gleboko gdzies uwagi sluzb porzadkowych. Przez takich oslow kiedys zabiora nam Rajd Polski z WRC!!!!

 

Kilka Subarakow sie spotkalo, z niektorymi mozna bylo fajnie pogadac!!

 

Az zal, ze juz po....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • szubaru zmienił(a) tytuł na Rajd Polski
9 godzin temu, MM555 napisał:

Ayu jedziesz ? Może znowu mnie poholujesz na serwis ;)

Jadę i nie mam nic przeciwko przygodom ale lepiej nie takim :D

Ciekawy ten harmonogram wg mnie.

1 godzinę temu, sambor napisał:

Znalazłem mapkę. Choć nie jest jeszcze szczegółowa.

mapa 74 rajdu polski

Gdzie jedziecie kibicować?

 

Wszędzie tam gdzie uda się zdążyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...