Skocz do zawartości

Rajd Polski


michal_

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Ja wyjezdzam autem w piatek 27.06 z Warszawy ok godz 15.

Wracam w niedziele 29.07 okolo poludnia.

Nocleg mam w hotelu mazury w Gizycku

 

Na razie jade sam. Mam wolne miejsca. Jesli ktos chetny, zapraszam.

Marek 691-szesczerotrzy-579

Czesc. Ja wyjezdzam autem w piatek 27.06 z Warszawy ok godz 14-15.

Wracam w niedziele 29.07 okolo poludnia.

Nocleg mam w hotelu mazury w Gizycku

 

Na razie jade sam. Mam wolne miejsca. Jesli ktos chetny, zapraszam.

Marek 691-szesczerotrzy-579

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolnił mi się pokój dwuosobowy. Miejscowość Ryn (15 km od mikołajek) Nocleg od środy do niedzieli (można śmiało przyjechać w czwartek lub piątek), cena 70 zł od osoby za noc (w tym śniadanie i obiadokolacja). Gdyby ktoś szukał  zajebistego towarzystwa na rajd to lepiej nie trafi (powiem tylko, że nocują z nami osoby ściśle związane z SPRT - reszta niech będzie niespodzianką) www.winiarz.jimdo.com/pokoje-oliwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolnił mi się pokój dwuosobowy. Miejscowość Ryn (15 km od mikołajek) Nocleg od środy do niedzieli (można śmiało przyjechać w czwartek lub piątek), cena 70 zł od osoby za noc (w tym śniadanie i obiadokolacja). Gdyby ktoś szukał  zajebistego towarzystwa na rajd to lepiej nie trafi (powiem tylko, że nocują z nami osoby ściśle związane z SPRT - reszta niech będzie niespodzianką) www.winiarz.jimdo.com/pokoje-oliwia

Nieaktualne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ponawiam pytanie odnośnie wyjazdu na Rajd Polski. Wyjeżdżam z Bielska-Białej w nocy ze srody na czwartek,mam 3 wolne miejsca w samochodzie,jeśli ktoś zainteresowany pisać/dzwonić : 723164882.
Ewentualnie jak ktoś mam wolne miejsce w samochodzie to chętnie się podepnę i dorzucę  do paliwka,proszę o kontakt.
Pozdrawiam
Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie będę miał miejsce w pokoju ze mną w hotelu Mercury Mrągovia. Kumpel na 99% nie da rady pojechać. Może ktoś chce pomieszkać w dobrych, bezpiecznych ;) warunkach z bardzo miłym i spokojnym towarzystwem nowosądecko-łodzko-wielicko-sochaczewskim to zapraszam. Na 100% wyjaśni się dziś wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...