Skocz do zawartości

Rajd Polski


michal_

Rekomendowane odpowiedzi

W domku na minutę przed północą.

 

Dzięki wszystkim za najfajniejszy rajd w roku: forumowiczom, rajdowcom, że o organizatorach nie wspomnę....

 

Sorki za błądzenie po polach, ciągle się uczę, jak Robert :)

 

Elektryczny pastuch, których wszędzie pełno, dostarcza niesamowitych wrażeń.

 

 

Subary dzieki ze chcialo Ci sie ogarnac trase i dojazdy szczegolnie w sobote (na niedziele nie zostalem), bo bez Ciebie i najszybszej lajby w Mikolajkach (dzieki Kali) pewnie cale nic poza superoesem bym nie zobaczyl !

Pastuch elektryczny rzeczywiscie dawal "kopa" ;):) :)

Dodatkowo szacun dla Szubaru za Holkowanie i trzymanie calej wycieczki (chociaz z tym czasami bylo roznie) :)

Edytowane przez Cysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzę i szukam, aparatu znaleźć nie mogę..

 

Ktoś mnie chyba załatwił na ceremonii mety w tym tłumie. :(

 

Obok błota, to jedyny minus tego wyjazdu....

 

Uśmiech wrócił i filmiki ocalone - aparat "zakopał się" w torbie z brudami, na szczęście nie trafił do pralki :D

Edytowane przez Subary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takie rajdy warto jeździć, dzięki forumowiczom żadne błoto, deszcz i wiatr nie były straszne a kupione po drodze gumiaki chyba trocę ten deszcz wystraszyły B) do dzisiaj brzuch mnie boli ze śmiechu :icon_arrow: Augustów rządzi ;):D

 

Subary bardzo dziękuję za transport w czasie rajdu, Forek znakomicie dawał radę :) dobrze, że nie straciłeś aparatu :idea:Vergette dziękuję za udostępnienie transportu na rajd i z powrotem :) , w tak licznym gronie forumowiczów jeszcze wspólnie nie kibicowaliśmy B):) a później prowadziliśmy długie nocne rozmowy bez interwencji gospodarza oraz miejscowej OSP ;):D

 

szkoda, że rajd okazał się za trudny dla naszych zerówek :( dawaliście nam dużo frajdy w czasie przejazdów, start Marasa na drugim Baranowie kapitalny :yahoo:

 

zakup karnetów przy naszym sposobie oglądanie okazał się całkowicie zbędnym wydatkiem, tylko na os Mikołajki się przydał a na strefie tym razem nikt ich nie sprawdzał :rolleyes:

 

''podobała'' mi się strefa dostępu dla kibiców do najlepszych zawodników - bagno i płot oddzielający na 3m - super sprawa :angry: :angry:

 

 

najszybszej lajby w Mikolajkach (dzieki Kali)

 

Cysztof wcale tak mocno nie bujało, sprawdziłem w sobotę :rolleyes:

 

 

dopisała ilość startujących a poziom czołówki bardzo wyrównany, nawet były długo oczekiwane szczególnie przez Pablonasa beemki ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przyjechać dzień wcześniej i poszwędać się po okolicy.

 

"Czasem fatalna pogoda przesunie zapoznanie o jeden dzień i można spotkać fajnych gości" - powiedział Robert.

 

dobrze powiedział ;):D

 

 

Zapomniałeś o "pomoście".

 

tak pomost to niezła prowizorka była :biglol: :biglol: :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domku na minutę przed północą.

 

Dzięki wszystkim za najfajniejszy rajd w roku: forumowiczom, rajdowcom, że o organizatorach nie wspomnę....

 

Sorki za błądzenie po polach, ciągle się uczę, jak Robert :)

 

Elektryczny pastuch, których wszędzie pełno, dostarcza niesamowitych wrażeń.

My też Wam wszystkim bardzo dziękujemy, że mogliśmy się dołączyć!!! Pierwszy w życiu Rajd Polski przeżyliśmy :D

Hołeeeek!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordeczki dziękuje wszystkim razem i każdemu z osobna za swietnie spędzony weekend. Jurek i Czarek, dla Was szczególne dzięki za nawigowanie i odnalezienie tak świetnych miejscowek do oglądania.

Robert vel Augustów, Aga vel bezjajeczna gęś, Cybel kochający wszystkich, i całej reszcie dziękuje za mnóstwo śmiechu :)

To był mega pozytywny rajd, pełen wrażeń i niezapomnianych chwil.

Mam prawie 700 zdjęć, z których wybiore te najlepsze i wrzuce tutaj.

Wróciłem z angina, jednak nie udało sie wybronić, ale nie żałuje, a dzięki temu mam czas na zdjęcia, filmy z OSów.

Dzięki jeszcze raz mordeczki. Dam znac jak będę miał info o busie na Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spotkanych.

 

Kolumna samochodów przedzierająca się po polach i lasach wyglądała zacnie.

Mina policjantów przy wyjeżdzie z OS Mateuszek - bezcenna: "Przecież ich nie wpuszczaliśmy to jak tu wjechali? :wacko: "

 

Takie ogladanie rajdu lubie najbardziej :)

 

 

PS> Kali - organizuj busa na Rajd Lausitz - pojedziemy kibicować zerom - Harvesterowi, Herkamowi i Marasowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że rajd okazał się za trudny dla naszych zerówek :( dawaliście nam dużo frajdy w czasie przejazdów, start Marasa na drugim Baranowie kapitalny :yahoo:

nas po 5km OS Biskupiec pokonał przetarty przewód hamulcowy (porządny Goodridge w stalowym oplocie), hamulec wpadł w podłogę, na szczęście na dohamowaniu do zejścia z prostego asfaltowego łącznika. Nie chcę myśleć co by było gdyby to samo stało się jak lecieliśmy szutrem / błotem po lesie. Usterkę usunęliśmy na serwisie po pierwszej pętli, ale dyrektor rajdu już nas nie puścił na trasę :( Trochę szkoda, ale z drugiej strony auto strasznie dostało w d..., płyta pod silnikiem, całe podwozie i wydech zmasakrowane kamieniami, amortyztory z przodu też dostały co swoje. Ale chyba jeszcze bardziej szkoda Marasa i Babci. Fajnie się nam jechało widząc Was przy trasie, czekamy na mocną ekipę z Polski na Lausitz :)

Edytowane przez Lynx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z lekkim opóźnieniem ale wielkie dzięki za wspólne kibicowanie całej spotkanej ekipie z forum , szczególnie dla szubaru za cierpliwość do świeżaków ;) , faktycznie oglądanie rajdu w takim towarzystwie nabiera innego wymiaru a przemieszczanie się z oesu na oes to dodatkowa atrakcja , żałuję tylko że nie byliśmy cały weekend , pozdrawiam :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...