Skocz do zawartości

Rajd Polski


michal_

Rekomendowane odpowiedzi

ej czy my na Polski przez Wieliczkę jedziemy i dlaczego ciężarówką ? ;):D

 

Jurek, mnie nie pytaj, ja przecież nic nie wiem jak sie organizujecie :P Może jak będę starszy stażem forumowiczem, dam się poznać etc, to dostąpie tej łaski ;)

Edytowane przez Simon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jakby ktoś był zainteresowany - wybieram się na rajd polski własnym samochodem. Na chwilę obecną mam co najmniej dwa wolne miejsca w aucie - od ich zapełnienia w obie strony uzależniam wyjazd. Więc jakby się ktoś znalazł, byłoby super. Kontakt najlepiej przez prywatną wiadomość, podam maila i telefon.

 

focus mk1 hatchback więc bez szaleństw z bagażami;)

 

Aha - jadę z Krakowa, ew. z Katowic.

 

 

W razie gdyby mi się nie zebrało pełne auto to pewnie będę się próbował do kogoś uśmiechnąć ;)

Edytowane przez MadYarpen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim,

Mam pytanie czy znalazłby ktoś jedno wolne miejsce w aucie żebym mógł się z nim/nimi zabrać na rajd ? Tzn chodzi mi o jeżdżenie z jednego OES na drugi. Chcę ich oglądnąć jak najwięcej, a wśród znajomych brak ludzi, którzy interesują się motoryzacją. Noclegi mam w Mrągowie gdzie mieszkam, ale nie będzie problemu dojechać do Mikołajek czy innej wioski na Mazurach. Przybywam aż z Irlandii więc raczej nie mam szans na ogarnięcie samochodu :(  Oczywiście rozumiem, że nic za darmo więc do paliwa się dorzucę - z tym nie ma problemu.

Mam nadzieję, że się ktoś znajdzie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn chodzi mi o jeżdżenie z jednego OES na drugi. Chcę ich oglądnąć jak najwięcej, a wśród znajomych brak ludzi, którzy interesują się motoryzacją. Noclegi mam w Mrągowie gdzie mieszkam, ale nie będzie problemu dojechać do Mikołajek czy innej wioski na Mazurach.

 

Tutaj grupa subarowa zbiera się na oglądanie. 

 

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=8&t=11986&p=410284#p410284

 

 

Rzuć tam info, pewnie miejsce w jakimś aucie się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie, czy w ogóle jest sens kupowania karnetów skoro można kupować za 10 zł (na 1 dzień) naklejki parkingowe przy wjeździe na parkingi i wyjdzie dużo taniej? w tamtym roku nie było problemów oglądania odcinków bez karnetów, na wrc szykuje się jakieś mocne grodzenie tras jedynie dla karnetowiczów? 

kolejne pytanie, czy bez karnetu w ogóle będzie można zakupić gdziekolwiek przed rajdem mapy z trasami? bo bez tego ani rusz się przemieszczać  

Edytowane przez markos007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie, czy w ogóle jest sens kupowania karnetów skoro można kupować za 10 zł (na 1 dzień) naklejki parkingowe przy wjeździe na parkingi i wyjdzie dużo taniej? w tamtym roku nie było problemów oglądania odcinków bez karnetów, na wrc szykuje się jakieś mocne grodzenie tras jedynie dla karnetowiczów? 

kolejne pytanie, czy bez karnetu w ogóle będzie można zakupić gdziekolwiek przed rajdem mapy z trasami? bo bez tego ani rusz się przemieszczać  

Ja pamiętam, że przy wjazdach na parkingi safeciarze wkładali głowy do aut i sprawdzali czy wszyscy maja karnety, więc nie wiem czy będzie tak łatwo...

Z drugiej strony nie ma problemu na wejście na odcinek bez karnetu, kilkudziesięciu km tras nie wygrodzą, tylko gdzie samochód zostawisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tylko gdzie samochód zostawisz?

podobno właśnie będzie można kupić te naklejki parkingowe ale ciekawe czy do zakupu nie będą potrzebne karnety/bilety na os-y.

Bo co do mapek to na razie nie wiadomo co, gdzie, kiedy można odebrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pytanie, czy w ogóle jest sens kupowania karnetów skoro można kupować za 10 zł (na 1 dzień) naklejki parkingowe przy wjeździe na parkingi i wyjdzie dużo taniej? w tamtym roku nie było problemów oglądania odcinków bez karnetów, na wrc szykuje się jakieś mocne grodzenie tras jedynie dla karnetowiczów? 

kolejne pytanie, czy bez karnetu w ogóle będzie można zakupić gdziekolwiek przed rajdem mapy z trasami? bo bez tego ani rusz się przemieszczać

Ja pamiętam, że przy wjazdach na parkingi safeciarze wkładali głowy do aut i sprawdzali czy wszyscy maja karnety, więc nie wiem czy będzie tak łatwo...

Z drugiej strony nie ma problemu na wejście na odcinek bez karnetu, kilkudziesięciu km tras nie wygrodzą, tylko gdzie samochód zostawisz?

 

Samochód to nie problem (mam nadzieję że załącznik działa :) ). Robiąc to zdjęcie stałem przy samym OSie. Przydaje się bardzo sama wlepa VIP na szybie, żeby łatwiej mijać zasieki.

post-5668-0-83342700-1401175768_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze, lokalizacja Kruklanki wygląda na miejsce w centrum akcji.

 

Wszędzie w miarę blisko, poza Litwą.

 

Jak mówi Dominik w najnowszych Plejadach, tam będzie mnóstwo kibiców na tych dwóch odcinkach, dla nas nie byłoby już miejsca  :)

 

Mam do oddania  jedną dwójkę zarezerwowaną w Kruklankach. Bliziutko będzie szubaru i cała reszta stolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...