Skocz do zawartości

Subaru Forester [SJ] (MY13=>MY19)


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Po wejściu do Forka i przejechania się z nim poczułem, że znalazłem się w świecie gdzie nie liczy się ilość przycisków, funkcje masażu itp tylko prowadzenie auta i frajda z jazdy.

Oł jesssss ! Popieram ! :thumbup: Nadmiernym guzikom w aucie mówimy stanowcze NIE ! Madox ile ty chcesz docierać diesla? :biglol: Może trzeba do niego dokupić papier ścierny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu do Forka i przejechania się z nim poczułem, że znalazłem się w świecie gdzie nie liczy się ilość przycisków, funkcje masażu itp tylko prowadzenie auta i frajda z jazdy.

Oł jesssss ! Popieram ! :thumbup: Nadmiernym guzikom w aucie mówimy stanowcze NIE ! Madox ile ty chcesz docierać diesla? :biglol: Może trzeba do niego dokupić papier ścierny

 

No bez jaj ja nie nazekam na za mala ilosc przyciskow... szczegolnie na i przy kierownicy. Z prawej masa, z lewej masa, pod kierownica tez nie malo przyciskow i jeszcze lopatki zmiany biegow. Niemal pogubic sie idzie :P ale ja to lubie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jeszcze pracownik dziś "obśmiał " - 150KM ? On ma c-klasę 14letnią (2000r) i też ma 150KM .

150KM w takim aucie pyta ,czy nie trochę mało?Miałem powiedzieć ,że na forum Subaru mówią,że starczy tyle i że frajda jest aż hej

 

Madox, Ty masz pracowników!? Ło Jezu... Mam nadzieję, że nie robicie niczego w Polsce? Bo poziom techniczny Waszego rozumowania jest no, niski: 14 lat temu nie przejmowano się emisją CO2, nie było DPF itp. Stąd można było windować moc i tyle. Mój stary wrx, nota bene ma 13 lat, ma tyle samo koni co nowy STI. Ale ja nie mam katalizatorów, mam bardziej odetkany wydech co dało szansę na zrobienie odpowiedniej mapy - to program sterujący pracą silnika. Auta seryjne mają kagańce w postaci przepisów i homologacji. Zrozum to człowieku, jeszcze.

 

P.S. Za chwilę mam trudne spotkanie dlatego miło zacząć dzień od bomby! :biglol:B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotom nie odpowiadaj mu tyle, bo jeszcze wykręci ze swojego SBD katalizator (nota bene razem z turbiną), nie znajdzie tej mapy ani tego PDF-a pod maską i dopiero będzie narzekał, że miało być lepiej a jest gorzej. ;)

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie przeszkadza innym markom robić mocniejszych diesli ,bo nie będzie przeszkadzać,tylko trzeba mieć właśnie technologię

Spoko ,pracownikowi i koledze z volvo powiedziałem,że się nie znają ,na forum Subaru wiedzą lepiej i żeby se weszli i poczytali ,to się dowiedzą jakie auto jest najlepsze,bo oni mają złomy i tyle aktywne zawieszenia ,skrętne bixenony ,jakieś podwójne szyby i laminowane,dwie turbiny i inne głupoty im nawkładali i szczęśliwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbina to głupota ....booosze :facepalm: Uchroń mnie i nie daj się wkręcić . A wracając do przycisków w kabinie , pomysł z klawiaturą pomocny w pracy :D , w sumie w forku mam nawet wygodniejszy fotel niż biurze. Tych wszystkich guziczków w kabinie mam nieco mniej niż w nowym forku ale nie narzekam bo i tak używam ich stosunkowo niewielu - ten w kierownicy do sterowania audio, tempomatu prawie w ogóle bo rzadko mam okazje i okno sobie czasem otwieram ;) Najważniejszy dla mnie jest mocny, elastyczny silnik, zapewniający bezpieczeństwo i radość z wyprzedzania i sprawny napęd. I za to kocham swoje auto. :wub: Reszta to mniej lub bardziej potrzebne gadżety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie przeszkadza innym markom robić mocniejszych diesli ,bo nie będzie przeszkadzać,tylko trzeba mieć właśnie technologię

Spoko ,pracownikowi i koledze z volvo powiedziałem,że się nie znają ,na forum Subaru wiedzą lepiej i żeby se weszli i poczytali ,to się dowiedzą jakie auto jest najlepsze,bo oni mają złomy i tyle aktywne zawieszenia ,skrętne bixenony ,jakieś podwójne szyby i laminowane,dwie turbiny i inne głupoty im nawkładali i szczęśliwi

 

Ja się dopominam o tą ofertę na BMW X3 28i z "20% rabatem", który niby się dostaje bez problemu!!!

Edytowane przez Kristofuros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie przeszkadza innym markom robić mocniejszych diesli ,bo nie będzie przeszkadzać,tylko trzeba mieć właśnie technologię

Spoko ,pracownikowi i koledze z volvo powiedziałem,że się nie znają ,na forum Subaru wiedzą lepiej i żeby se weszli i poczytali ,to się dowiedzą jakie auto jest najlepsze,bo oni mają złomy i tyle aktywne zawieszenia ,skrętne bixenony ,jakieś podwójne szyby i laminowane,dwie turbiny i inne głupoty im nawkładali i szczęśliwi

 

Ja się dopominam o tą ofertę na BMW X3 28i z "20% rabatem", który niby się dostaje bez problemu!!!

I ja łykne z jednego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, 20 % od Bmw. I jeszcze pewnie dorzucą w pakiecie komfortowe fotele za 16 tysi , navi i 20 calowe fele Alpiny. Heheh. Ja poszedłem za przykładem kolegi Filipa i zamówiłem końcówki wydechu do mojego Forka. W poniedziałek będę montował to wkleję kilka fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Na nie musiałbym czekać i za bardzo mi nie podchodzą ( przy tej długości tj. 150m i szerokości 100 mm , mają tylko jeden wzór . Wybrałem Buzzera, zrobią mi taką długość jaką chcę, nie mówiąc cenie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, 20 % od Bmw.

Wydaje mi sie to nawet możliwe, albo bardzo blisko.

Ja najprawdopodobniej kupię Mini Countryman cooper S i na nowe auto ściągnięte z EU oficjalnie poprzez sieć dealerską (tyle że z listopada 2012) na razie stanałem w negocjacjach na rabacie 27%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, 20 % od Bmw.

Wydaje mi sie to nawet możliwe, albo bardzo blisko.

Ja najprawdopodobniej kupię Mini Countryman cooper S i na nowe auto ściągnięte z EU oficjalnie poprzez sieć dealerską (tyle że z listopada 2012) na razie stanałem w negocjacjach na rabacie 27%.

 

Straszni mi się ten samochodzik podoba.A i jeździło się tym kapitalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, 20 % od Bmw.

Wydaje mi sie to nawet możliwe, albo bardzo blisko.

Ja najprawdopodobniej kupię Mini Countryman cooper S i na nowe auto ściągnięte z EU oficjalnie poprzez sieć dealerską (tyle że z listopada 2012) na razie stanałem w negocjacjach na rabacie 27%.

 

Auto fajne. Benzyna 1.6T? Kolega bardzo napalił się ostatnio na Peugeota z tym silnikiem i ostatecznie odpuścił - ponoć wyjątkowo awaryjna konstrukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale to auto z 2012 roku u nas w BMW ceny sa chore. Ostatnio wsiadlem do nowej trojki Limo 320 d ze sportowym pakietem i cena 48 t€ :wacko: BMW strasznie podupadlo jezeli chodzi o jakosc materialow i wykonanie. 3-ka ma tyle twardych plastikow, ze za ta cene to juz bezczelnosc. Rozumiem za 30 ale nie 48 t€

X1 to juz prawie Dacia

Edytowane przez haubi65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini tez ma chore ceny i wiem że to 2012r ale ten upust wiele pokazuję ze pewnie na nówke tez by z 15-18% ugrał.

Benzyna 1.6T? Kolega bardzo napalił się ostatnio na Peugeota z tym silnikiem i ostatecznie odpuścił - ponoć wyjątkowo awaryjna konstrukcja

Tak ten motor. Słyszałem o awaryjności, ale głownie dotyczyła silników z pierwszych lat produkcji. Od 2010r podobno jest lepiej -coś tam zmieniono. Z drugiej strony, który wysilony silnik dzisiaj jest totalnie bezawaryjny? Auto ma gwarancje i 5 letni pakiet serwisowy, więc jakoś damy radę tymabardziej ze przebiegi roczne beda w okolicach 15 tyś. A w razie "W" po gwarancji to taki motor z rozbitka prawie nówka mozna kupić za 4,5-6 tysi więc i tak wyjdzie tanie niż SBD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini tez ma chore ceny i wiem że to 2012r ale ten upust wiele pokazuję ze pewnie na nówke tez by z 15-18% ugrał.

Ja nie pisałem o wyprzedażach i przecenach. Madox z resztą też nie pisał, że z wyprzedaży czy przeceny może taki "20% rabat załatwić bez problemu" więc oczekuję oferty na X3 28i z rocznika 2014 z tym rabatem. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...