Skocz do zawartości

Wątek medialny XI Plejad


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

jakim programem odwrócić filmiki z plejadowej kamery Sony ?

Avidemux

 

 

nie mogę w nim znaleźć funkcji odwracania  :blush:

 

 

Otwierasz filmik w programie, z lewej w Video output zmieniasz z copy na coś innego (x264 zwykle daję), wtedy aktywny będzie przycisk filters. Wchodzisz tam i masz listę efektów: Transform -> Vertical Flip. Dodaj ten efekt, żeby był na liście Active Filters -> Close. Teraz pozostaje zapisać filmik, trochę to potrwa, ale będzie odwrócony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ponieważ ludzie często się pytają jak szybko przyciąć filmik popełniłem małą instrukcję do programiku Avidemux którego sam używam.

Może się przyda.

 

 

Pozdro

Konrad któryś raz już oglądam i za każdym razem przysypiam... :D Taki sam spokój miałeś za kółkiem na próbach? :D :D

 

Dzień 2 (bo mniej roboty ze zgrywaniem i przycinaniem :D) - żałuję bo nie wszystko się ponagrywało, jednak pośpiech przed próbą i ogarnianie tylu pokrętełek, zapinania się, podłączania itd zrobił swoje

 

Motto przewodnie " zakręt bez rękawa = zakręt stracony" i dodatkowo zapożyczone określenie od Konrada kj5d "lock to lock + panic mode" :D

 

 

 

 

 

Edytowane przez gpruszko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dopiero na filmach widze jak tam budami trzęsło...
Dokładnie... próba 12 łup jeb łup jeb... a byłem na 15" i balonowych łysolach, więc nie mam pojęcia jak jeździliście na 17 i 18 calach..  :wacko:  

 

Panowie dzięki i polecam "lock to lock + panic mode", rewelacyjna zabawa jak widać  :lol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nawet skręcić L90 już nie wiedziałem jak

 

hahaha  widziałem od strony mety jak przewaliłeś ten zakręt (nie widziałem, że wcześniej były problemy). od razu w opisie tego słupka pojawiło się "POWOLI" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...