Skocz do zawartości

Wątek medialny XI Plejad


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

1 próba 1 dnia - było tak równiutko, że... a to niespodzianka :biglol: ale wyrwało się nam w kabinie, zgasiło silnik i totalnie wytrąciło, nawet skręcić L90 już nie wiedziałem jak  :D

 

 

Grzesiu jak ja cię nie lubię, że ci te rękawy tak wychodzą a mie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@@Action, dokładnie POWOLI, przysłowiowe taś taś z podciętą lekko dupką bo ślisko było niesamowicie :)

 

 

KOnraduś ale ja cię bardzo lubię, z Jackiem tworzycie niesamowity duet  :D. Coś ty, nie zawsze wychodzą, ładuje się D1 PS2 i 3, się działo na PS3 tym bardziej - lock to lock  :lol:

Edytowane przez gpruszko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero na filmach widze jak tam budami trzęsło... dobrze że nowy kask był przyciasny i nie słyszałem jęków podwozia ;)

 

 

Tak trzęsło, że mi drzwi otworzyło i krew z mózgu odpłynęła: mogłem wjechać w tą cholerną studzienkę zamiast hamować w szykanie.

Herrkam, dziękuję za foto!

post-3946-0-88334500-1403724980_thumb.jpg

post-3946-0-81022500-1403725022_thumb.jpg

post-3946-0-03610800-1403725086_thumb.jpg

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i pare filmikow od zalogi "Przyczeponosc? Co to ta przyczepnosc?" :mrgreen:

 

 

Fajnie się ogląda te filmiki zwłaszcza z perspektywy kierowcy/pasażera :)

 

P.S. Jej nie wiedziałem, że BRZ ma taką płaską pokrywę silnika :P

Podobny widok mam kiedy  jadę Fiatem 125p tzw kanciakiem :D  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dopiero na filmach widze jak tam budami trzęsło... dobrze że nowy kask był przyciasny i nie słyszałem jęków podwozia ;)

 

 

Tak trzęsło, że mi drzwi otworzyło i krew z mózgu odpłynęła: mogłem wjechać w tą cholerną studzienkę zamiast hamować w szykanie.

Herrkam, dziękuję za foto!

 

A to Kaczanów1 był?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... No była lekka petarda w tym miejscu. Mieliście farta.

Hmm, ja bym to nazwał lekką przesadą. Wleciałem za szybko w szykane ale miałem nadzieję, że jak postawię auto bokiem to się wyślizga, zwolni i wio dalej. Ale doszedł jeszcze wystający kanał, koła cwhyciły piasek i jebs. Zdążyłem jeszcze wbić jedynkę, wyprostować koła i walnąć w gaz żeby auto wyciągnąć na prostą ale było za późno. Zabrakło może 20 - 30 cm. Jak spojrzałem na zdjęcia to mi się żal zrobiło auta: zdecydowanie wygląda to gorzej niż odczułem. Auto w sumie też bez większego kuku, o dziwo, sama kosmetyka. Te bug eye to twarde sztuki B)

 

 

 

 

Dopiero na filmach widze jak tam budami trzęsło... dobrze że nowy kask był przyciasny i nie słyszałem jęków podwozia ;)

 

 

Tak trzęsło, że mi drzwi otworzyło i krew z mózgu odpłynęła: mogłem wjechać w tą cholerną studzienkę zamiast hamować w szykanie.

Herrkam, dziękuję za foto!

 

A to Kaczanów1 był?

 

Taaak. Po Marasa i moim przejeździe sędziowie zmienili ustawienie tej szykany.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gpruszko, pamiętałem z poprzedniego dnia jak te trasę obszedłem wzdłuż i wszerz, analizując dokładnie głębokość każdej kałuży i każdej dziury :mrgreen: a potem to juz tylko kwestia trafienia we właściwy tor, co tym dzikusem na tej nawierzchni wcale nie jest takie proste :P drugi bieg wbijalem przy prędkości ok 10kmh, ych... -_-

 

 

Widzę teraz na filmiku, ze wyglada na strasznie zygzakowaty tor jazdy - ale to wynika z zamiatajacego tyłka i ciągłej walki w poszukiwaniu trakcji ;)

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to przeciągnęli Plejady na Rajd Polski :) Dzisiaj na testowym widzieliśmy dwa oklejone z Plejad zaparkowone obok siebie Subaraki, Outbacka i Forestera. Outback z bocznym numerem 4xx a Forek 2xx. Pozdrawiamy ekipę.

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prymat jak zwykle super fotki! Szkoda ze sie w tym roku tak mało widzieliśmy :)

 

PS masz pozdrowienia od Jaja!

Dzięki za pozdrowienia - przekaz proszę zwrotne :)

Cieszę się, że zdjęcia się podobają. Niestety musiałem zwijać się wcześniej z imprezy zakończeniowej, bo następnego dnia rano odbierałem córkę z lotniska. 

Do następnego spotkania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze reszta naszych przejazdow z soboty - tym razem troche wiecej przyczepnosci, ale wciaz duzo driftu ;)

 

 

 

 

Action, bardzo fajnie! Wreszcie tez sa jakies fotki Rascala, a nie tylko wciaz ta jedna taka srednia co nie wiedziec czemu wygrala konkurs :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...