Skocz do zawartości

Subaru Outback [BS] (MY15=>MY20)


atom75

Rekomendowane odpowiedzi

 

Oglądałem SBD CVT, ale jaka wersja, nie wiem - jakaś średnia, cosi tam było, ale bez skór i navi. 

Ale tego się upalać nie da. :P

Przynajmniej na torze. ;)

 

Próbowałem na sucho klikanie ręcznym i faktycznie ciężko by było  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Nie zauważyłem. Znaczy się nie ma jej albo jest niewidoczna  ;)

 

 

Oglądałeś w NS?

Ale taka szmatka jest też w NX - jest tylko z jakiejś sztucznej skóry. Zresztą rozwiązanie jest stosowane dość powszechnie, nie wiem czego się @madox czepnął ;):biglol:

W Forku MY 2015 słynna szmatka mogłaby mieć upgrade - może skóra ;)

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy OBK jest przepiękny. Dziś miałem okazję sobie go dokładnie pooglądać, niestety jeszcze nie pojeździć. I choć nawiewów na tylną część nie znalazłem, to ma automatycznie otwierane/zamykane wszystkie szyby i wszystkie przełączniki do szyb są podświetlone  :yahoo:

Dziwne, czemu Subaru tak bardzo utrudnia Sobie produkcję. Na USA są i nawiewy i ogrzewanie tylnych siedzeń. W nowym Foresterze może nie wszystkie otwierają się automatycznie ale jak nie zablokujesz to wszystkie przyciski również się świecą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy OBK jest przepiękny. Dziś miałem okazję sobie go dokładnie pooglądać, niestety jeszcze nie pojeździć. I choć nawiewów na tylną część nie znalazłem, to ma automatycznie otwierane/zamykane wszystkie szyby i wszystkie przełączniki do szyb są podświetlone  :yahoo:

W poniedziałek byłem na przeglądzie w Gdańsku, wstąpiłem do dealera i trafiłem na wizytę człowieczka z centrali SIP-u.No i facio przyjechał nowym OBK2.5 N/A,oczywiście ''tylko'' dla pracowników działu sprzedaży dealera,taka mała pokazówka,jazda próbna.Wpadł jak po ogień ale pooglądać i pomacać pozwolił ;)  :DMuszę przyznać że na żywo wygląda świetnie,sylwetka nie jest taka muskularna jak w poprzedniej wersji,zniknęły duże przetłoczenia nadkoli a pojawiło się ładne przetłoczenie na boku pod linią okien.Felgi podobne jak w XT-ku i wyglądało to dobrze.Samochód wygląda optycznie lżej chociaż jak przeczytałem w specyfikacji to mina mi zrzedła (od 1670 do nawet 1780 kg)to sporo,więc ciekawe jak kataryny poradzą sobie z w miarę sprawnym napedzaniem takiej masy.Diesiel pewnie da radę,ale benzyniak może być różnie ale dopóki nie bedzie jazd próbnych to tylko czysto teoretyczne dywagacje.Wnętrze też poprawiło się bardzo,ładny duży ekran na środku konsoli,plastki wyglądają lepiej,zegary w ładnych tubach,zgrabna i wyglądająca na ergonomiczną kierownica.Połączenie jasnej tap.skórzanej z czarnym wnętrzem wyglądało bardzo gustownie,a i tapicerka wygląda na lepszą jakościowo.Na tylnej kanapie wygląda na wiecej miejsca na nogi,słynne ''nawiewy'' pojawiły się na swoim miejscu.Nie zaglądałem do bagażnika bo nie starczyło czasu. Pozostało czekać na samochody demo,pojawią sie za tydz. lub dwa.Potwierdzone info: bedzie 2.5 N/A do jazd próbnych,natomiast nie wiem gdzie bedzie diesiel.Na marginesie Levorg być może pojawi się z dwoma turbo benzynami 1.6 i 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo nie widziałeś nowego Forestera, albo nie znasz madox'a ;)

P.S. Jak opuścisz kierownicę w dół to poniżej zegarów ukaże ci się słynna szmatka :)

No niestety, jakoś nie miałem okazji oglądać/jeździć nowymi produktami koncernu Subaru :rolleyes:

 

Ale z tego co widzę to Levorg... a zresztą sami zobaczcie ;)

img-20140811-wa00046iode.jpg

e8f42a57dcf5aa4048bc314c77247a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako użytkownik (teraz) OBKa 2.5 CVT i patrząc przez pryzmat 2 x H6 3.0 i 3.6 przez ostatnie 8 lat stwierdzam, że H6 to tabun koni ale nie zamierzam się wieszać na okoliczność obecnego. Fakt - nie da się łyknąć szeregu maruderów w okamgnieniu - ale dupa wołowa to to nie jest i CVT wydobywa max z 2.5 litrów silnika.

Sprawny rodzinnowóz.

Najlepiej mieć jeszcze drugiego subaraka z wiatrakiem dla funu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owoc to byłaby jakaś mega szmata :o

 

Tam chyba leży coś co nie jest elementem wyposażenia, bo klasyczna szmatka jest niewidoczna z tej perspektywy ;)

Fala, masz MY15 czy poprzedni model?

I jakie wrażenia odnośnie spalania w porównaniu z H6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...