Skocz do zawartości

Potrzebni moderatorzy


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja sie dorzuce z glosem na aflinte - jako "technicznego" :)

pozdr.

Pumex

 

[ Dodano: Pon Sie 07, 2006 11:51 pm ]

no i Abt na forum "sprzedazowe"... tylko teraz to on chyba rzaaaadko bedzie tam zerkal :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Przejdźmy od słów do czynów. Chciałem powiedzieć kilka słów. Jako pierwszego kandydata do rady rejsu proponuję pana, który prowadzi nasze zebranie. Kto jest przeciw? Nie ma. Dziękuję.

 

Tyle mam do powiedzenia w tym wątku.

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod powinien być przyszłościowy, znaczy - młody i techniczny*, bo pewnie ewolucja Forum pójdzie w tym kierunku. I będzie to odpowiadało przyszłym użytkownikom.

*[EDIT] I "rajdowy".

 

A ja jestem wystarczajaco rajdowy? ;):mrgreen:

 

A tak na powaznie moge pomoc, glowne i kupie sprzedam przegladam w 100% i raczej codziennie :) A jak WRCfan powroci moge sie zrzec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Kolegom (szczególnie Przemqowi :twisted:), za słowa poparcia, ale jestem ponoć "zbyt konfliktowy" jak na moda ;-). Druga sprawą jest, że z czasem wolnym jest mnie krucho i raczej to mnie dyskwalifikuje ostatecznie.

 

Dobrnoc Państwu

 

[ Dodano: Wto Sie 08, 2006 12:08 am ]

A co powiecie na Jarmaja? Sykstusa tez lubię więc może być ;-)

Panowie spróbujcie być choć chwilkę serio....

 

Dobra i tak mnie nie lubisz Żmijo, niech będą obaj, żeby sie nie musieli przemęczać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje jedynie, czy moderatorem powinien zostac ktos, kto ma duzo czasu -

i kto w sumie mnoze miec prawie caly czas wlaczony komputer i dostep do niego - Azrael - czy mam racje?

Jesli mam racje, to czesc kandydatow odpada.

Czy pamietacie jak moderatorami zostali Azrael i WRC? Nikt o tym nie wiedzial - o ilez zdrowsza sytuacja.

tO CO SIE TU WYPISUJE - TO JAK NAPISAL CHYBA pRZEMEQ JEST: "PROPONUJE PANA, KTORY MNIE ZAPROPONOWAL" Cytuje z pamieci.

Wlasnie widzialem na ulicy WRX nowego z czerwonymi hamulcami Prodrive.

I kilka EVO na 16tkach. He he he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje jedynie, czy moderatorem powinien zostac ktos, kto ma duzo czasu -

i kto w sumie mnoze miec prawie caly czas wlaczony komputer i dostep do niego - Azrael - czy mam racje?

 

Wg mnie nie masz racji. Na tym forum pamiętam 2 czy 3 chwile w których faktycznie potrzebny był moderator, bo jacyś przypadkowi goście zaczęli w sposób chamski obrażać innych ludzi. I to były chwile, które wymagały uprawnień, żeby ich fizycznie odciąć.

 

Wg mnie to forum świetnie moderuje się samo. Nie trzeba mieć buławy, żeby kogoś doprowadzić do porządku. Natomiast atrybut władzy w przypadkowych rękach będzie prowokował do działania. Bo przecież skoro już go mam, to powinienem z niego korzystać. W końcu w tym celu mnie powołali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wstępnie powołać na razie modów: do off-topica tj. PRzemqa bo innych nie widzę kozaków w tym dziale i Aflintę w technicznym ? Za kilka miesięcy zrobić zebranie i podsumowanie i malutką ankietę czy kilujemy modów czy dajemy nowych - tylko czy ktoś przeliczył budżet czy stac jest nas na nowe teki ? może trzeba będzie kwotę wolną od podatku zmniejszyć ;)

Oczywista jest że jakieś ekspose powinni ze swej strony przedstawić najsamprzód a nie takie teksty że "może ja", potem głosowanie - wiadomo czarne za..ergh.. tj. białe za.. i odwrotnie.

 

Aha można by też zrobić moderowanie czasowe z możliwością nieograniczonej reelekcji.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz - dobrze prawisz... 8) Przemeq zzieleniał jak wodnik szuwarek i tak zostać powinno... Ja ze swojej strony obiecuję maksimum wsi i zgryźliwości, tak, aby chłopak nie skapcaniał do reszty :roll: :mrgreen:

Alfinta na techniczne i chop, siup gra muzyka :twisted::mrgreen:

 

A jeżeli chcielibyśmy wybierać modów w głosowaniu, proponuję połączyć wybory z samorządowymi i pomajstrować ciut w ordynacji tak, aby nasi byli najlepciejsi ... :twisted::mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wstępnie powołać na razie modów: do off-topica tj. PRzemqa bo innych nie widzę kozaków w tym dziale i Aflintę w technicznym ? Za kilka miesięcy zrobić zebranie i podsumowanie i malutką ankietę

Grzegorz dobrze prawi. Przemeq i Aflinta na razie wystarczy. Dwóch nowych modów (no jeden, to nie taki całkiem nowy mod), znacznie odciąży Azraela i WRC Fana. A to, że będą w konkretnych działach (OT i techniczny) nie oznacza, że nie będą zaglądać do innych działów i reagować w razie potrzeby. Zwłaszcza, że (masz rację Fido___) interwencje są rzadko konieczne.

 

Howgh!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wstępnie powołać na razie modów: do off-topica tj. PRzemqa bo innych nie widzę kozaków w tym dziale i Aflintę w technicznym ? Za kilka miesięcy zrobić zebranie i podsumowanie i malutką ankietę

Grzegorz dobrze prawi. Przemeq i Aflinta na razie wystarczy. Dwóch nowych modów (no jeden, to nie taki całkiem nowy mod), znacznie odciąży Azraela i WRC Fana. A to, że będą w konkretnych działach (OT i techniczny) nie oznacza, że nie będą zaglądać do innych działów i reagować w razie potrzeby. Zwłaszcza, że (masz rację Fido___) interwencje są rzadko konieczne.

 

Howgh!

 

Też mi się wydaje, że dwóch nowych wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az - pomijając to, czy mam być modem, czy też nie, ważne jest, by mod miał możliwość modeorwania wszystkich forów. Podczas Twojej krótkiej nieobecności spotykałem się z sytuacjami, gdy nie mogłem np. przenieść wątku z "głównego" do "spotkań", czy też wyciąć na "głównym"/"technicznym"/w "pytaniach" części off-topicznej i przenieść jej do off-topa.

 

To taka dygresja z mojej krótkiej kariery moda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...