Skocz do zawartości

Potrzebni moderatorzy


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Az - pomijając to, czy mam być modem, czy też nie, ważne jest, by mod miał możliwość modeorwania wszystkich forów. Podczas Twojej krótkiej nieobecności spotykałem się z sytuacjami, gdy nie mogłem np. przenieść wątku z "głównego" do "spotkań", czy też wyciąć na "głównym"/"technicznym"/w "pytaniach" części off-topicznej i przenieść jej do off-topa.

 

To taka dygresja z mojej krótkiej kariery moda :mrgreen:

 

Moim zdaniem to zaczyna mieć sens. Dwaj dodatkowi moderatorzy "na okresie próbnym" z dostępem do wszystkich forów. Bardziej żeby nie popsuć, niż wprowadzać rewolucję. Aflinta i Przemeq, to IMHO świetne kandydatury.

 

Pierwszego nie widziałem jeszcze wyprowadzonego z równowagi i na pewno nie będzie słuchał podszeptów "doradców". A drugi ma dystans do offtopiców i nie będzie ingerował bez potrzeby. W takiej konfiguracji powinno być optymalnie. Ja jestem "za" obiema rękoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz - dobrze prawisz... 8) Przemeq zzieleniał jak wodnik szuwarek i tak zostać powinno... Ja ze swojej strony obiecuję maksimum wsi i zgryźliwości, tak, aby chłopak nie skapcaniał do reszty :roll: :mrgreen:

 

man111 - bez kozery muszę powiedzieć, że dzięki Tobie to Forum wyrywa się z letargu, w jaki zapadło po rozejmie w I Wojnie Kawiorowo-Pasztetowej :mrgreen:.

 

Żebyś jeszcze tylko samochód jakiś porządny miał... A Ty co jeden, to bardziej mitsubishi... :roll:

 

:wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za obiema rękoma.

 

A ja mogę dołożyć jeszcze obie nogi 8) :P

 

[ Dodano: Wto Sie 08, 2006 9:41 am ]

Żebyś jeszcze tylko samochód jakiś porządny miał... A Ty co jeden, to bardziej mitsubishi... :roll: :wink: :mrgreen:

 

:oops: ze wzruszenia palce me drżą nad klawiaturą :roll: :twisted:

Evcia dostała chrumkające świnki więc i tak jest lepiej niż na początku :twisted::mrgreen:

Ponadto, jak powiedziano kiedyś w finale starego choć nadal jarego filmu "..nikt nie jest doskonały..." My Friend :roll: :P Na Subaru to trzeba sobie zasłużyć :twisted:;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja kcem na ministra, szefa kancelaryji i bendem szarom eminencjom rozdzialającą pochlebcom i wazeliniarzom łaski szczodrze :roll: :???: :mrgreen:

 

Ostatecznie wszakże mogę być przydupasem waadzy, bo wadza jest po to, aby nam dogadzać ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bycie moderatorem zabija poczucie humoru to proponuję przydzielić to stanowisko Fido__ w rewanżu za kawał który mi uczynił ;). Oczywiście ze specjalnymi pozdrowieniami od urabusa.

 

To jest jeden wielki kawał, na którzy się nabierają niemal wszyscy. I nie ma nic wspólnego z Tobą :-) Reszta na PW jak wrócę z lunchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, kto siedział na IRCu, ten pamięta take-overy... :mrgreen:

 

 

Oj tak to były czasy....

 

 

 

Hmm wróćmy do idei dedykowanych moderatorów - właśnie dlatego po jednym na dział żeby mogli reagować ale żeby zarówno odpowiedzialnośc jak i kompetencje były ograniczone. Dzięki temu mogą odpuścić sobie inne fora z braku czasu, a w razie konieczności interwencji na forum które im nie przynalezy po prostu kliknąć przycisk powiadamiania moderatora.

 

 

 

Pomysł Fido na moderatora bardzo mi sie podoba - ciekawe czym by się to skończylo ;-)

 

Od razu mówię że mnie nie można wlepić ostrzeżenia ani kasować moich postów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wróćmy do idei dedykowanych moderatorów - właśnie dlatego po jednym na dział żeby mogli reagować ale żeby zarówno odpowiedzialnośc jak i kompetencje były ograniczone. Dzięki temu mogą odpuścić sobie inne fora z braku czasu, a w razie konieczności interwencji na forum które im nie przynalezy po prostu kliknąć przycisk powiadamiania moderatora.

 

Koncepcja dobra, ale może się nie sprawdzić w sytuacji, w której mod któregoś z forów będzie np. na wyjeździe, a Ty będziesz np. upalał wózek i również nie będzie Cię na Forum.

 

Od razu mówię że mnie nie można wlepić ostrzeżenia ani kasować moich postów ;-)

 

Był taki kawałek Anthraxu: "I am the law" :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wróćmy do idei dedykowanych moderatorów - właśnie dlatego po jednym na dział żeby mogli reagować ale żeby zarówno odpowiedzialnośc jak i kompetencje były ograniczone. Dzięki temu mogą odpuścić sobie inne fora z braku czasu, a w razie konieczności interwencji na forum które im nie przynalezy po prostu kliknąć przycisk powiadamiania moderatora.

 

Koncepcja dobra, ale może się nie sprawdzić w sytuacji, w której mod któregoś z forów będzie np. na wyjeździe, a Ty będziesz np. upalał wózek i również nie będzie Cię na Forum.

 

W obecnej sytuacji jest tak samo tylko prawdopodobieństwo jest wieksze.

 

 

Od razu mówię że mnie nie można wlepić ostrzeżenia ani kasować moich postów ;-)

 

Był taki kawałek Anthraxu: "I am the law" :D.

 

Nadal jest :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był taki kawałek Anthraxu: "I am the law" :D.

 

Ale był też kawałek Judas Priest "Breaking The Law"! :twisted:

 

Słusznie! To przecież jeden z ulubionych kawałków Beavisa i Butt-heada, moich duchowych przewodników - zaraz obok Alego G i Franka Drebina :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie! To przecież jeden z ulubionych kawałków Beavisa i Butt-heada, moich duchowych przewodników - zaraz obok Alego G i Franka Drebina :mrgreen:.

 

Hmmm. Na przyszłość muszę bardziej uważać bo już teraz wiem, że zawsze coś strącisz ze stolika :twisted: :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...