Skocz do zawartości

Potrzebni moderatorzy


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Wezcie mnie kuledzy na moderatora, czytam tyl;ko wybiorczo, pobierznie, zle rozumiem i uwielbiam awantury. Slowem - idealny kandydat.

A tymczasem was pozdrawiam z Arizony gdzie wczooraj bylo 41 stopni jedynie.

Przejechalem juz 3000 mil. Spimy z corka w namiocie po kampingach, jedziemy bocznymi drogami przez ichniejsze wiochy.

Taka reflaksja sie mie nasunela. Uwazamy ze oni wolno jezdza - niby tak, nikt na szosie nie szaleje. Ale srednia jest 70/80 mil. co sie robi jakies 120/140. Tak sunie cala autostrada. I cala autostrada na tempomacie przy 130. Odstepy znikome, umiejetnosci zadne, samochody plywaja.

WYpadki co chwila.

Ale sprobuj wyprzedzic z prawej b;lokujacego, sprobuj, to giwere wyjm ie i cie zastrzeli.

Po gorach jezdzilismy serpentynami. To jest koszmar wlec sie za amerykancem ktory jezdzic nie umi.

Na szczescier agresja moja powoduje, ze zjezdzaja i daja sie wyprzedzic.

jeszcze mnie nie zatrzymali.

Uklony dla wszystkich z piekla. Ide na dwor sprawdzic swoja wytrzymalosc na 41 stopni.

Arno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No co Wy - ja? Modem? Ja już na jednym, dużo większym forum niż to byłem (jestem).

Tak, my już wiemy, na jakim... :mrgreen:

Stwierdzenie, że to www.forum.gayproud.pl jest poniżej pasa...

Cóż, ja tylko odbijam piłeczkę. Owoc chce na mnie zepchnąć brzemię rzekomego gejostwa, ja się nie dam. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z Galem lub owocem na główne. To by był hit sezonu ! Krzysioma do pytać do Dyrekcji ! A nie... tam niestety nikogo nie potrzeba.

 

:mrgreen:

 

Po co aż tylu nowych modów ? Więcej niż dwóch w ogóle to za dużo.

Najlepiej gdyby nowymi wmoderatorami zostały osoby ze znacznym stażem forumowym, pamiętające "happy times", bo inaczej to forum już zupełnie umrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz lepiej, czy Indianie z łuków szyją ciągle, czy teraz strzelają z bazooki?

 

Nie kokietujcie Wasza Miłość, bo na moderatora się nadajecie. Bylibyście jeszcze bardziej wredni, to fakt, ale w końcu, czy komukolwiek paskudny charakter w karierze przeszkadzał? Wręcz przeciwnie :twisted: :???: :mrgreen:

 

Natomiast co jak co, ale to pytanie tak delikatnie powyżej, jak strzał w ryło kijem od szczotki zza węgła, zadane sprawiło, że struchlałem :roll: :roll:

Kto, jak kto, ale Wy, z techniką obeznani, że ho, ho czemu daliście wielokrotnie wyraz w postach, których nikt oprócz Was i osób podpiętych do HDD o pojemności przekraczającej 1TB zrozumieć nie zdołał możecie sugerować takie, nie przymierzając pierdoły :roll: :shock: :mrgreen:

Toć każdy w świecie bywały wie, że Indiańcy na kasie zarobionej w jaskiniach hazardu likwidują obecnie swoich przeciwników za pomocą pozycjonowania satelitarnego na podstawie liczby włosów na głowie (prekursorem tej techniki był nauczyciel polski przed laty rozróżniający dzięki temu Jacka i Placka, którzy na psy zeszli niestety zapieprzając Księżyc) i wykorzystujący rakiety Kim Dzong Ila :!: :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kandydatury z ankiety OK, aczkolwiek myślę że dwóch nowych modów na forum Główne to za dużo, bo ja mimo wszystko będę się starał uczestniczyć w życiu forum, tylko niech mi się te oczy poprawią :x

 

I tak trzymaj chłopie 8) Widzisz sam, co się tu porobiło :twisted:;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, Przemeq, aflinta + WRC fan, nie wystarczycie ?

 

 

NIe wiadomo kiedy WRCFan będize mógł być regularnie na forum. A ja nie mogę sobie pozwolić na dalsze spędzanie pół doby na czytaniu postów.

 

 

Po jednym dedykowanym moderatorze dla każdego z obfitych w posty działów jest dobrą opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kandydatury z ankiety OK, aczkolwiek myślę że dwóch nowych modów na forum Główne to za dużo, bo ja mimo wszystko będę się starał uczestniczyć w życiu forum, tylko niech mi się te oczy poprawią :x

 

 

Poprawią poprawią. Na razie nie mam zachwycających kandydatur na główne szczerze mówiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mam zachwycających kandydatur na główne szczerze mówiąć.

 

Np wiesz co :shock: :!: :roll: :?: Mało który wątek skupił w sobie ostatnimi czasy tyle zaangażowania, odczuwalnej życzliwości i troski, zębów jadowych i wężowych splotów, humoru i "chumoru" a Ty tak do tego podchodzisz :?: :!: :twisted::( Fuj... Cytując za mądrzejszymi "siadł i wstydził się" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

man, tak ładnie się wpasował w klimat forum. Może jego wziąć ? Tak z łapanki, za fraki, żeby nie miał nic do gadania ?

 

Więcej niż 3 nowych modów to będzie za dużo. Postaw na jakość, a nie ilość. Naprawdę są potrzebne osoby z dobrym wyczuciem klimatu forum, bo jeśli tacy nie będą to powstaną konflikty ze starymi użytkownikami lub starzy użytkownicy powiedzą papa. Nowych forumowiczów trzeba wdrażać w klimat, bo inaczej źle będzie nie tylko na forum, ale i wśród subarofilów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

man, tak ładnie się wpasował w klimat forum. Może jego wziąć ? Tak z łapanki, za fraki, żeby nie miał nic do gadania ?

 

Więcej niż 3 nowych modów to będzie za dużo. Postaw na jakość, a nie ilość. Naprawdę są potrzebne osoby z dobrym wyczuciem klimatu forum, bo jeśli tacy nie będą to powstaną konflikty ze starymi użytkownikami lub starzy użytkownicy powiedzą papa. Nowych forumowiczów trzeba wdrażać w klimat, bo inaczej źle będzie nie tylko na forum, ale i wśród subarofilów.

 

Jestem za żeby na każde forum min 1 mod.

DO tego na główne mogli by być 2 ale fajnych :P

Przemeq może być modem głównej strony :)

Albo skrzyneczki :P hehe

Najlepiej kogoś starego ... :> i co umie emotikony robić :)

 

[ Dodano: Pon Sie 07, 2006 7:15 pm ]

sorry za offtop ale się licznik postów zepsuł miałem ponad 900 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Kropka dać na Główne ?

 

:shock:

Jeśli jest taka potrzeba i nie ma przeciwwskazań ze strony innych userów tego forum, to nie widzę problemu i mogę zostać moderatorem. Skoro WRC fan, legitymujący się znacznie większym doświadczeniem w tej materii, uznał, że podołam takim obowiązkom, to tym bardziej nie wypada mi odmówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oro na tamte trzy fora często brakuje mi czasu. Tu mogę pomóc w sprawach technicznych typu ustawienia, podpowiedzieć pewne rozwiązania

Super :) Wyklikajcie z Azraelem albo Fliperem dłuższe pole pod adres Jabberowy, chętnie się w nim dopiszę i usunę w niepamięć GG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam...

 

Jeśli będzie tylu moderatorów - to żeby nie zaczęli się zachowywać jak kapo. Bo na razie - każdy chce być "u władzy", podobna tendencja jak u naszych polityków. Tylko jak będzie potem? Chyba mało który kandydat zdaje sobie sprawę, że mod to nie tylko przyjemności i wyższa ranga na forum. Ta rola wymaga rozstrzygania sporów, łagodzenia konfliktów - co przy tak zróżnicowanej ekipie może wcale nie być łatwe...

 

Bo, jeśli forum będzie wyglądało w ten sposób, że nie będzie można napisać luźnej uwagi na technicznym - to ja się wypisuję... I podejrzewam, że nie ja jeden... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam...

Jeśli będzie tylu moderatorów - to żeby nie zaczęli się zachowywać jak kapo.

Bo, jeśli forum będzie wyglądało w ten sposób, że nie będzie można napisać luźnej uwagi na technicznym - to ja się wypisuję... I podejrzewam, że nie ja jeden... :roll:

 

Spokojna Twoja Była Rozczochrana... :twisted::mrgreen: Bez luźnych uwag :?: No way My Friend :???: :mrgreen: Do czasu bana of course :twisted::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie to napisaliście, Kolego Ofoc... Znak, że dojrzewacie... Baczcie, jednak, abyście nie przejrzeli bo opaść wtedy na ziemię i obtłuc swe szlachetne ciało możecie... A i od nudności wtedy zaledwie jeden krok :roll: :mrgreen: Dobrze choć, że ta ona nie zwiastuje ciąży ;):mrgreen:

 

A gdzie polityczna poprawność i pcia piękna :?: :?: Zapomniałaś :???: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...