Skocz do zawartości

Potrzebni moderatorzy


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedziałem, co robię, odmawiając. Czucie kwiatu miałem, inaczej mówiąc ;-)

 

Roboty kupa - władzy żadnej - regularny opieprz od Aziego (albo i od samej Dyrekcji)murowany, bo zupa była za słona, Maruda za mało marudny, a krzysiomowi stuka...

 

Mówiąc zaś serio - dotychczasowe propozycje personalne (Aflinta, Blue, Przemeq) uważam za słuszne. Plus może Domestos na ogólne...? Sam chłop chce, a dał się poznać raczej z dobrej strony, IMHO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gal chyba takiego "zaszczytu" nie chce....

Ależ absolutnie nie..

Na zaszczyty to ja jak mucha na... miód... łasy jestem, ale obiektywnie stwierdzam, że ja się nie nadaję bo jestem subiektywny do bólu (jak to kolega man zauważył w przewrotnej formie).

Ale fajnie jest, jak na takim forum szczawików się głosy za mną pojawiają - od razu młodnieję.

 

Mod powinien być przyszłościowy, znaczy - młody i techniczny*, bo pewnie ewolucja Forum pójdzie w tym kierunku. I będzie to odpowiadało przyszłym użytkownikom.

 

 

Mam jednak pewien pomysł - może warto zrobić coś w rodzaju ankiety z bieżącą oceną Modów (Juniora Admina oczywiście nikt oceniał nie będzie). Myślę, że taka opinia Forumowego Motłochu może dać do myślenia MNP, czy ich ostatnie decyzje zyskują aprobatę, czy nie.

Jest to krok w kierunku demokracji, czyli tego czego organicznie nie znoszę, ale jest ostatnio obowiązujące i trzeba się podporządkować.

 

*[EDIT] I "rajdowy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jednak pewien pomysł - może warto zrobić coś w rodzaju ankiety z bieżącą oceną Modów. Myślę, że taka opinia Forumowego Motłochu może dać do myślenia MNP, czy ich ostatnie decyzje zyskują aprobatę, czy nie.

 

A jak nie zyskają, to ban - sąd skorupkowy i puchar z cykutą ... :twisted::mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Sie 07, 2006 4:45 pm ]

:mrgreen: man111 - ROTFL :D

 

8) ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus może Domestos na ogólne...? Sam chłop chce, a dał się poznać raczej z dobrej strony, IMHO.

 

Hmmm... Niby racja ale szpetny jest strasznie :roll: :???: :mrgreen:

Szpetny jak nieszczęście i handluje prochami, ale zgadzam się z WiSem, że się nada. Lakoniczny, ale trafny.

 

Aż dziw, że farmaceuta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod powinien być przyszłościowy, znaczy - młody i techniczny*, bo pewnie ewolucja Forum pójdzie w tym kierunku. I będzie to odpowiadało przyszłym użytkownikom.

 

*[EDIT] I "rajdowy".

 

Ja czasem rajduję i odważam się przekroczyć 60km/h. Czy to już się łapie pod "rajdowego" :?: :twisted::mrgreen: Bo co do łóżka to chyba nie byłoby to plusem :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się dla takiego napisu zgłosił ale raz, że nowy jestem, dwa boję się, że straciłbym ząb i swadę :(:twisted::mrgreen: No i bez banów nie ma żadnej radochy :(:twisted:

 

Brzydko wygląda ten napis pod avatarem :( Pasuje jak pięść do nosa :(:twisted: :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się dla takiego napisu zgłosił ale raz, że nowy jestem, dwa boję się, że straciłbym ząb i swadę :(:twisted::mrgreen: No i bez banów nie ma żadnej radochy :(:twisted:

 

man111, :mrgreen: uwielbiam te Twoje teksty :D

 

A kandydaci na modów podani w ankiecie wg. mnie są bardzo ok i nie ma co się tutaj długo zastanawiać, tylko działać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...