Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko i do tego kucizna 2,0BDIT (czyli bi-turbo) 340PS, 0-100km/h 4,7s,, po mapce na 380PS w wersji STi, 0-100km/h 4,2s, SAWD, duża NAVI, alcantara, Bang&Olufsen, fotele z masażem, podświetlane słoneczniki.... 

 

Ale się rozmarzyłem  :wub:

...i parasolka, bo ważna jest.  :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"podświetlane słoneczniki" - to hasło z tego forum już na zawsze wryło mi się w głowę ;)

zawsze zapominam jak ważne to jest, jak chcę sobie podczas jazdy poprawić makijaż, przeczesać włosy. i brodę.

 

 

A mi jak zoui wieczorem przed wyjściem z auta sprawdza makijaż... od razu widać że żyć się bez tego nie da  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko i do tego kucizna 2,0BDIT (czyli bi-turbo) 340PS, 0-100km/h 4,7s,, po mapce na 380PS w wersji STi, 0-100km/h 4,2s, SAWD, duża NAVI, alcantara, Bang&Olufsen, fotele z masażem, podświetlane słoneczniki.... 

 

Ale się rozmarzyłem  :wub:

Marzenia trzeba spełniać.Golf R po zwykłym programie ma 370 kucy (u Compotów czy kogokolwiek) ma zmierzone ,powtarzalne 4.3do 0-100km/h :D

A taki program z 1500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale go nie ma :biglol: Do tego byłby dużo droższy ,ale to już możemy pominąć

 

A po cholerę mi jakiś ciasny, głośny golf szorujący podwoziem na każdej większej nierówności. Ja potrzebuję ww miarę dobrze wyposażonego auta z prześwitem 20-22 cm i stałym napędem na 4 koła tak do 150-160 tys. zł. Coś mi zaproponujesz od VW czy Skody  :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Przeczytałem kilka stron ... prawie tylko O.T.

 

No niech tam. Wracając do tematu tytułowego chciałbym poinformować, że już od jutra bedzie mozna w sieci zamówić Levorgi.

Pierwsza produkcja to lipiec, a więc dostawa przewidywana na przełomie września i października.

 

Ponieważ dokładniejszych informacji nie możemy prezentować publicznie, wszystkie podstawowe mozna uzyskać u naszych partnerów ( a i to na zasadzie ścisle tajne / pufne ).

 

Uprzejmie proszę, aby ew. uzyskane u delaerów informacje nie były  niegdzie publikowane.

 

Naturalnie realizacja zamówień będzie się odbywała w kolejności ich wpływania. Jak wiadomo mamy ograniczenia dostaw, lecz dołożymy wszelkich starań, aby złożone zamówienia były zrealizowane w podanym powyżej terminie.

 

Pozdrowienia

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze przed zamowieniem XT - to "ZNAK"   :rolleyes:

 

a skoro z tym OBK DIT tyle klopotu, to zeby Dyrekcji wiecej nie klopotac, moge przeniesc swoje skromne oczekiwania w strone Levorga 2.0DIT, a co tam... Dyrekcja z nami dobrze, to my z Dyrekcja tez   :D

Edytowane przez Pablo_3City
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

a skoro z tym OBK DIT tyle klopotu, to zeby Dyrekcji nie klopotac bardzo chetnie przeniose swe skromne oczekiwania w kierunku Levorga 2.0DIT

Kłopoty z otrzymaniem Levorga  2.0 DiT są ogromne ... wręcz porównywalne do OBK 2.0 DiT  :)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ponieważ dokładniejszych informacji nie możemy prezentować publicznie, wszystkie podstawowe mozna uzyskać u naszych partnerów ( a i to na zasadzie ścisle tajne / pufne ).  

Uprzejmie proszę, aby ew. uzyskane u delaerów informacje nie były  niegdzie publikowane.

 

 

czyżby Subaru w PL schodziło do podziemia  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No ale tylko 1.6 DIT jest dostępny czy coś jeszcze? Bo w sumie głupio zamówić kota w worku

 

 

 

Ponieważ dokładniejszych informacji nie możemy prezentować publicznie, wszystkie podstawowe mozna uzyskać u naszych partnerów ( a i to na zasadzie ścisle tajne / pufne ).
 

 

może to rozbudzanie pragnienia, zakazany owoc itd :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnialy mi sie stare czasy, tuz po upadku komuny. Nie bylo jeszcze ASO i salonow samochodowych. Pojawily sie pierwsze prywatne firmy importujace nowe auta z zachodu. Ojciec zamowil w jednej z takich firm nowego passata, troche czekal i wreszcie jest dostawa. Pojechalismy i Panie passata nie ma, ale przyszly dwie nowe vectry (A), obie 2.0i 115KM, poogladalismy, jazda probna i kupiona. Nie wiadomo bylo co przyjedzie, jakie wyposazenie itp :) Tak mi sie jakos skojarzylo z tajemnicza atmosfera odnosnie levorg'a i jego zakupu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...