Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

 

est w kontekście tego co pokazali ... sporym rozczarowaniem. Ta bajka pod nazwą "Subaru" była piękna ...szkoda,

 

to fakt. Marketingowcy mieli duże wyzwanie. Auto znane od prawie roku z rynku JDM. 2.0DIT 300KM nie będzie czyli w sumie żadna rewolucja/rewelacja a coś trzeba było wymyślić.... ustawili więc parę grajków :)

 

OK, tylko ciągle zapominamy, że z perspektywy Japonii UE to taka mała plamka pełna "dzikich" pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

OK, tylko ciągle zapominamy, że z perspektywy Japonii UE to taka mała plamka pełna "dzikich" pomysłów.
 

 

tzn. z perspektywy Subaru 

 

 

nie tylko Subaru.

NP. Sharp sprzedał chińczykom swoją fabrykę LCD TV oraz prawa do sprzedaży telewizorów pod marką Sharp na terenie Europy. Co ciekawe na rynek US w dalszym ciągu produkują LCD TV w Japonii i w Stanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

NP. Sharp sprzedał chińczykom swoją fabrykę LCD TV oraz prawa do sprzedaży telewizorów pod marką Sharp na terenie Europy.
 

 

"Sharp to exit money-losing European TV business
OSAKA -- Sharp will stop making and selling LCD televisions in Europe, pulling out of a business bleeding billions of yen a year."
 
Sony też cały czas ze stratami walczy, wycofując się z niektórych grup produktowych, niestety ale w wielu wypadkach japońskie firmy przestały być mocno innowacyjne, konkurencyjne a ich miejsce przejęły firmy z Korei Południowej
 
tak to bywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sami przyznacie, że fajnie byłoby jakby na stronie SIP-u pojawiła się jakaś konkretna informacja, rozwiewająca wątpliwości.

Co do Levorga, słyszałem, że najwcześniej pod koniec roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekaw jestem ilu tych którzy narzekają na brak silnika 2.0 jest gotowa zadeklarować kupno bez znajomości nawet przybliżonej ceny  ;)

 

:biglol:

 

 

Levorg 1,6 w JP kosztuje 2 667 600 jenów, a XV 2,0i  2 559 600, więc gdyby takie proporcje były też w PL, to ...całkiem przystępna cena  :D

Natomiast 2,0 DIT  kosztuje 3 348 00, czyli trochę mniej niż STI : 3 790 800 i tutaj już się zrobi drożej ... :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledząc wątek wydaję mi się że sam fakt pojawienia się tego modelu w ofercie europejskich dystrybutorów jest dobrą wiadomością.

O ile dobrze kojarzę wcześniej FHI nie przewidywało sprzedaży Levorg'a na starym kontynencie i tylko dzięki importerom i ich groźbom / prośbom udało się nakłonić  do zmiany decyzji.

Mam nadzieję iż debiut w europie i sprzedaż będzie wielkim sukcesem co

a) zapewne wzmocni europejczyków w kolejnych rozmowach

B) wprowadzenie na nasz rynek wersji 2.0 wydaję się tylko kwestią czasu

 

Czego sobie i Wam wszystkim życzę :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś jaja, Magazyn Plejady i Subaru Polska na swoich FB nawet nie wiedzą co piszą... Posty już edytowane, informacje o 3.0 300KM usunięte a w komentarzach informacja że weryfikują informacje... :D :D Czy w tej firmie ktokolwiek coś wie? ;)

W najnowszych Plejadach w dziale "Piszą o nas" jest przedruk artykułu o nowym OBK z magazynauto.pl. I czytamy wielokrotnie już powielanie w różnych miejscach błąd, że CVT dostępna jest jako standard w dieslu i opcja w benzynie.

Rozumiem, że autorem jest kto inny, ale albo powinno być to wycięte, jak inne fragmenty artykułu, albo przynajmniej skomentowane.

Szkoda, że obok bardzo fajnych, merytorycznych artykułów np. Pana Jerzego Dyszy, trafiają się takie kwiatki. Ewidentnie niektóre artykuły powstają na zasadzie "kopiuj, wklej, przetłumacz, bez zbytniego analizowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ilu tych którzy narzekają na brak silnika 2.0 jest gotowa zadeklarować kupno bez znajomości nawet przybliżonej ceny  ;)

Celna uwaga  ;)

Ja np. myślałem o Levorgu, ale 2.0 trochę taniej od STI bym nie kupił na pewno, 1,6 trochę drożej od XV bym z pewnością rozważył, ale perspektywa czekania rok czasu na auto, ceny, i silniki = BRZ w garażu  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Levorg na europejskiej ziemi to chyba najcięższy poród w historii motoryzacji.............

Jak dla mnie to takie mydlenie oczu i brak info odnośnie silników działa tylko na niekorzyść i moze spowodować ze ta dezinformacja odciągnięte klientów do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to takie mydlenie oczu i brak info odnośnie silników działa tylko na niekorzyść i moze spowodować ze ta dezinformacja odciągnięte klientów do konkurencji.

Pełna informacja została podana w dniu premiery.

Sztuczne zamieszanie i gdybanie od paru stron nie jest chyba winą producenta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak dla mnie to takie mydlenie oczu i brak info odnośnie silników działa tylko na niekorzyść i moze spowodować ze ta dezinformacja odciągnięte klientów do konkurencji.

Pełna informacja została podana w dniu premiery.

 

 

Tak między innymi o 3-litrowym silniku o mocy 300KM :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak dla mnie to takie mydlenie oczu i brak info odnośnie silników działa tylko na niekorzyść i moze spowodować ze ta dezinformacja odciągnięte klientów do konkurencji.

Pełna informacja została podana w dniu premiery.

 

 

Tak między innymi o 3-litrowym silniku o mocy 300KM :D :D

 

nie myli się ten co nic nie robi  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak dla mnie to takie mydlenie oczu i brak info odnośnie silników działa tylko na niekorzyść i moze spowodować ze ta dezinformacja odciągnięte klientów do konkurencji.

 

Pełna informacja została podana w dniu premiery.

Sztuczne zamieszanie i gdybanie od paru stron nie jest chyba winą producenta

Gdzie u mnie ani w mediach ani na stronie producenta nie ma żadnej informacji o gramie silników jedynie gdybanie o 1.6 dit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...