Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

to moze Pan Andrzej poda ile spala Levorg porownywalnie do jazdy np. Forkiem XT . Bo mi wyszlo bardzo spokojnie przy 100-110 km/h 8,5 l/100km

 

tak mniej więcej , Rajowi w mieście +- 10 I/100 ale konkrety to za parę dni bo to trzeba gdzieś w trasę pojechać żeby to miało sens :)

 

 

 

SBD takie akcje nie karze tak podskokiem spalania.

 

to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem po jeździe próbnej. Wystawiam Note 10/10. Rewelacja. Piękny z charakterem, siedzenia przednie,zawieszenie, silnik, kornik na masce, skrzynia z manetkami,jakość - super. Nie zgodzę się z kolegami że wersja z szyberdachem zabiera miejsce na głowę - mam 185 cm i nic nie przeszkadza - miałem dużo miejsca. Srednia spalania 10,2 -prędkości od 60 do 175kmh.Kupuje go ale niestety za 2 lata. Dylemat to nie wiem czy czerwony czy granatowy...

Edytowane przez Lukasz123
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam. Jestem po jeździe próbnej. Wystawiam Note 10/10. Rewelacja. Piękny z charakterem, siedzenia przednie,zawieszenie, silnik, kornik na masce, jakość - super. Nie zgodzę się z kolegami że wersja z szyberdachem zabiera miejsce na głowę - mam 185 cm i nic nie przeszkadza - miałem dużo miejsca. Kupuje go ale niestety za 2 lata. Dylemat to nie wiem czy czerwony czy granatowy...

 

Mam dokładnie takie same wrażenia i dokładnie taki sam dylemat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam. Jestem po jeździe próbnej. Wystawiam Note 10/10. Rewelacja. Piękny z charakterem, siedzenia przednie,zawieszenie, silnik, kornik na masce, jakość - super. Nie zgodzę się z kolegami że wersja z szyberdachem zabiera miejsce na głowę - mam 185 cm i nic nie przeszkadza - miałem dużo miejsca. Kupuje go ale niestety za 2 lata. Dylemat to nie wiem czy czerwony czy granatowy...

 

 

Mam dokładnie takie same wrażenia i dokładnie taki sam dylemat :D

Wypuścili niesamowite auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje się ktoś czy:

- fotele w wersji GT jak i GT-S Comfort są takie same ?   (nie tylko w kwestii rodzaju tapicerki ale także profilu, kształtu)

- jeśli są inne czy fizycznie gdzieś na południu Polski można "dotknąć' Levorg-a w wersji GT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sa takie same. W komfort fotele sa mieksze i nie mozna zmienic kata nachylenia podparcia uda. Sa moim zdaniem gorsze. jezeli ja mialbym brac to tylko Sport. Co do spalania to poczekam na wyniki na Spritmonitor.de i moze za rok dwa jezeli cos sie zmieni (2DIT + ES) to sie zdecyduje jak nie to bedzie uzywany 525d ze sportowymi siedzeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze Pan Andrzej poda ile spala Levorg porownywalnie do jazdy np. Forkiem XT . Bo mi wyszlo bardzo spokojnie przy 100-110 km/h 8,5 l/100km Pare przyspieszen i spalanie podskoczylo do 10 l/100km. Oczywiscie silnik niedotarty itp ale chcac Levorgiem dynamicznie pojezdzic musimy sie liczyc z 11/100km. SBD takie akcje nie karze tak podskokiem spalania.

No to moje 3.0 5EAT spaliłoby może max 0.5L więcej... a OBK 3.6 mniej... Może coś jest nie tak z oprogramowanie w Levorgu i pokazuje błędne spalanie, bo przy tak malej mocy, down-sizingu, 4 cylindrach i w dodatku CVT powinno być MAX 7-8L w takich warunkach.

BTW na krótkiej jeździe legacy 2.5 CVT wyszło mi 10.5L a silnik się ledwo nagrzał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ketivv pytał chyba o fotele w gt - z katalogu wynika że są inne - mniej wyprofilowane. Chyba tylko fotki w sieci pozostają bo zapewne tej wersji nie ma na stanie skoro na specjalne zamówienie. Co do różnic pomiędzy gt-s comfort i sport to się zgadza. Wyprofilowanie takie same ale funkcjonalność inna - dużo lepsze w sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to mój pierwszy post. Od 2012 roku posiadam OUTBACK MY'11 oraz MY'12 kupiony z końcem 2012.

Jak wielu z was też jestem po jedzie próbnej. Wyszło mi 11,8 spalania. W porównaniu do innych samochodów które ostatnio próbowałem to wynik dosyć wysoki: A45 AMG - ok 10.9, audi S3 11.1, golf gti 11.9, tucson z najmocniejszą benzyna 9.8 Mazda cx5 9.8 .Wszystkimi samochodami starałem się mniej więcej tak samo agresywnie jeździć. Jestem na kupnie samochodu do codziennych czynności ale chciałbym żeby w nim było trochę frajdy. Oceniam levorga bardzo dobrze jednakże ma kilka mankamentów jak zbyt niski zawias, krótkie choć wygodne siedzenia, słabe wygłuszenie od nadkoli. Auto jest przyklejone do drogi i bardzo denerwuje brak mocy. Wg mnie 200km zdecydowanie powinno być w takim zestawieniu. Dla mnie zdecydowanie w kolorze białym z ofoliowanym na czarno dachem i grilem od STI (plaster miodu) i taka opcja by mnie interesowala choc praktyczniejsza i dosyć ladna jest też szaro-niebieska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...