Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

 

mnie biały Levorg z pakietem dokładek od STI (

 

kierownica była po lewej stronie ?

 

 

Nope. Mam nawet zdjęcia, jeśli ktoś chciałby pooglądać. :)

 

 

Oglądałem, macałem w sobotę - niestety, we Franfurcie...

[...] Rozczarowuje trochę brak automatycznego zamykania klapy :huh: [...]

 

biorąc pod uwagę różne posty pod adresem klapy bagażnika, to tego akurat by mi nie brakowało ;)

obserwuję ile elektroniki dochodzi do nowych Subaru, to trochę się zastanawiam czy nie jest to jednak trochę strzał w kolano w ślepej pogoni za dotrzymywaniu tak zwanych "nowoczesnych standardów"

 

 

Hmmm, ja nie mam żadnych problemów ze swoją klapą. Tfu, tfu... :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblookałem, popukałem, pootwierałem i jest nieźle ;) Może poza wiotką wewn. klamką tylnych drzwi, wnętrze wygląda bardzo solidnie. Z zewnątrz na pewno lepiej niż na zdjęciach.

 

Zobaczymy jak będzie się zachowywał w ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli siedzenia beda wygodne oraz zaslugiwaly na miano sportowe (podparcia ledzwiowego nie ma ale jezeli setup sie zgadza to ok) oraz bedzie jezdzic jak pisza ludzie co juz nim jezdzili (czyli lepiej jak moj) to za miesiac stoi po domem. Zawieszenie jest podobno ciche i nie slychac szumow od asfaltu oraz wiartu. Silnik nie slyszy sie zeby sie wysilal. Cena tez jest rozsadna.

Edytowane przez haubi65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie jest podobno ciche i nie slychac szumow od asfaltu oraz wiartu.

To z wiarygodnych źródeł wiadomo? Drzwi robią wrażenie przyzwoicie (jak na subaru) wygłuszonych. Dodatkowo: tylne mają bardzo seksowne przetłoczenie na nadkolu... :wub:

Edytowane przez Knurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niemieckim tescie tez napisali ze auto ciche i nie slychac zawieszenia oraz szumu wiatru. Patrzac na wage samochodu, ktory jest mniejszy ale ciezszy od mojego to gotow jestem w to uwierzyc.

 

ta "wata" tyle waży ? ;-)

 

może szyba czołowa jest dźwiękoszczelna, tak zrobiło KIA w trakcie liftingu Sporteage-a

Edytowane przez ketivv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zawieszenie jest podobno ciche i nie slychac szumow od asfaltu oraz wiartu.

To z wiarygodnych źródeł wiadomo? Drzwi robią wrażenie przyzwoicie (jak na subaru) wygłuszonych. Dodatkowo: tylne mają bardzo seksowne przetłoczenie na nadkolu... :wub:

 

 

Wczoraj pokazal sie test w welt.de, gdzie zaznaczaja dobre wyciszenie w srodku. Rowniez mowa o tym, ze caly samochod ma bardziej komfortowy set-up niz sportowy, czego moze sugerowac wyglad samochodu.

 

http://www.welt.de/motor/news/article146693625/Fahrbericht-Subaru-Levorg.html

 

Niestety szwedzki to nie moja specjalnosc ;)

 

Duński.

 

 

Przepraszam Leon, masz racje, dunski  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dw. Wydaje się, że biały Levorg zawitał już do Poznania

No, no, w białym kolorze prezentuje się całkiem jak nie kombi. Bardzo przyjemne proporcje i zabawa z przetłoczeniami karoseri faktycznie dała bardzo ciekawy efekt dynamicznej i zwartej sylwetki. 18-calowe koła i podwójny wydech sprawiają, że auto z tyłu wygląda na sportowe. Jestem ciekaw jak to jeździ. Gratuluję tym co zdecydowali się na to auto! Szczerze, z całego serca zazdraszczam :angry:

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dw. Wydaje się, że biały Levorg zawitał już do Poznania

No, no, w białym kolorze prezentuje się całkiem jak nie kombi. Bardzo przyjemne proporcje i zabawa z przetłoczeniami karoseri faktycznie dała bardzo ciekawy efekt dynamicznej i zwartej sylwetki. 18-calowe koła i podwójny wydech sprawiają, że auto z tyłu wygląda na sportowe. Jestem ciekaw jak to jeździ. Gratuluję tym co zdecydowali się na to auto! Szczerze, z całego serca zazdraszczam :angry:

 

Prawda! Stoi biały pod Kocarem i wodzi jadących rano do miasta na pokuszenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dw. Wydaje się, że biały Levorg zawitał już do Poznania

No, no, w białym kolorze prezentuje się całkiem jak nie kombi. Bardzo przyjemne proporcje i zabawa z przetłoczeniami karoseri faktycznie dała bardzo ciekawy efekt dynamicznej i zwartej sylwetki. 18-calowe koła i podwójny wydech sprawiają, że auto z tyłu wygląda na sportowe. Jestem ciekaw jak to jeździ. Gratuluję tym co zdecydowali się na to auto! Szczerze, z całego serca zazdraszczam :angry:

Prawda! Stoi biały pod Kocarem i wodzi jadących rano do miasta na pokuszenie :)

Chyba się skuszę, ale może w sobotę na oględziny tych wszystkicj detali :-P

A w ogóle będą "dni otwarte" tak jak to było nowym Outbackiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemuś, żeby Cię wkurzyć na maksa ;) :

 

Ciche zawieszenie, precyzyjny i szybki w zakrętach. Komfort absolutnie O.K. ( koła 18 cali ).
 

 

 

 

Rowniez mowa o tym, ze caly samochod ma bardziej komfortowy set-up niz sportowy, czego moze sugerowac wyglad samochodu.
 

 

Potwierdzam sprawę zawieszenia i precyzji prowadzenia. Hamulce też są więcej niż wystarczające. 120 km/h osiąga zaskakująco szybko (patrząc na tabelę osiągów) i komfortowo. Nie spodziewałem się, że taki mały silniczek ma tyle wigoru pomimo, że jechaliśmy delikatnie - przejechane 180 km więc na "dotarciu". Skrzynia CVT pracuje inaczej niż w wolnyssakach czy dieslach ale inaczej też niż w XT. Levorg to klasa sama w sobie i przypomina mi mojego WRX'01. Sylwetka na żywo i z bliska bardzo zwarta i nie przypomina czopka do zadka, jak większość kombiaków. Cała buda bardzo sztywna - tak samo jak w STI. Mniaaaaaaaaam  :D

 

P.S. Jeszcze nie ma jazd próbnych ale udało mi się ukraść kluczyki bo nie mogłem się powstrzymać :wub: . Teraz poszukuję dobrego adwokata do wyciągnięcia mnie z ciupy :wacko: : dorwali mnie moim BRZetem  :biglol:  ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...