Skocz do zawartości

Kłamstwa posiadaczy Subaru


syndrom

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Tak, pali mi 12 litrów w mieście.

Muszę się pochwalić, bo w trybie mieszanym udało mi się osiągnąć 8L/100km (nie wiem jak to jest w przypadku Subaru, ale każde znane mi auto w trybie miejskim przy takim spalaniu nie przekroczyłoby 10L/100km) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

Ogólnie to nie mam przyjemności z jazdy i nie jeżdzę bez celu , zawsze z punktu A do B ;)

No jeszcze w przypadku kobiety, to można by było w to uwierzyć ;) - "Kochanie, kupmy ten. Ten mi się podoba. - Dlaczego? - Jest taki ładny, niebieski."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochanie co z tego ze stoi w warsztacie od 4 miesięcy teraz mam u moich mechaników " najwyższy priorytet mojej fury " za tydzień może dwa bedzie jeździł.... Powiedziane rok temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój na 100km :P tylko 100% seria, i vmax z jakim jechałem to 140, a średnio to 90-110 :) i zmiana biegów przy ok 2,5k obrotów :)

I z górki na luzie? :biglol:

Kup dyszla, wyniki będą jeszcze lepsze.

Edytowane przez marNY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Michal Wojtowicz, o 31 May 2014 - 20:57, powiedział: a mój na 100km :P tylko 100% seria, i vmax z jakim jechałem to 140, a średnio to 90-110 :) i zmiana biegów przy ok 2,5k obrotów :) I z górki na luzie? :biglol: Kup dyszla, wyniki będą jeszcze lepsze.

jedyny moment kiedy był na luzie to te kilka dziesiątych sekundy w czasie przejścia z jednego biegu na drugi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...