Skocz do zawartości

Kłamstwa posiadaczy Subaru


syndrom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dotarłem prawie do końca wątku olejowego, ale mi się iPhone rozładował ;)

 

Jechałem z moim szefem na konferencje i gdy wsiadał do XV-ki: Krzysztof, o... jak tu czysto w środku; nudzi Ci się w pracy, że tak często auto odkurzasz? Nie, ja zawsze trzepię buty! (autentyk).

 

Po kupnie XV-ki: no to już jest mój szczyt marzeń, auto idealne ;)

 

 

 

 

 

 

 

_____

Gesendet vom iPhone mit Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak wiadomo marka Subaru dla większości zjadaczy chleba jest trochę egzotyczna, a STi to już w ogóle. Miałem ostatnio trochę jazd służbowych STi z osobami, które niekoniecznie pasjonują się motoryzacją w stopniu większym niż przeciętna. W moim STi od nowości mam zepsutą klapkę wlewu paliwa  - pomimo pociągnięcia dźwigni nie otwiera się, trzeba czymś podważyć klapkę, wrócić do kabiny, pociągnąć dźwignię i dopiero. Opanowałem to perfekcyjnie przy użyciu karty kredytowej. I uwierzcie mi, ilekroć zajeżdżałem z taką przypadkową osobą na stację benzynową, a ta obserwowała procedurę otwierania wlewu paliwa, dopytywała dlaczego to takie skomplikowane. I uwierzcie mi, każda uwierzyła, jak tłumaczyłem, że w tym aucie wlew otwiera się na specjalną kartę magnetyczną  :biglol:

Ot, takie moje małe kłamstewko posiadacza lekko zepsutego subaru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeździłem też autem które Ty masz i stwierdziłem że to będzie moje następne Subaru.

 

Spiesz się, bo coraz ciężej kupić zadbanego SVX-a ;)

Aaa, pewnie o STi Ci chodziło ;) No tak, na SVX to nikt uwagi nie zwraca :(

Ja zwracam, jest piękny. Mam takiego sąsiada w garażu, który ma SVX, parkuje koło mnie, zawsze się na niego gapię. (Na subaraka, nie na sąsiada). Człowiek ma zresztą kilka interesujących sztuk oprócz tego SVX, np. też mazdę RX7. Edytowane przez bartosz51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeździłem też autem które Ty masz i stwierdziłem że to będzie moje następne Subaru.

Spiesz się, bo coraz ciężej kupić zadbanego SVX-a ;)  

Aaa, pewnie o STi Ci chodziło  ;)  No tak, na SVX to nikt uwagi nie zwraca  :(

Ja zwracam, jest piękny. Mam takiego sąsiada w garażu, który ma SVX, parkuje koło mnie zawsze się na niego gapię. (Na subaraka, nie na sąsiada). Człowiek ma zresztą kilka interesujących sztuk oprócz tego SVX, np. też mazdę RX7.

 

 

Ooo, to coby tu offtopa nie robić zapraszam do wątku SVX-owego, a przy tym chętnie dowiem się gdzie można namierzyć nieznanego mnie SVX-a  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...