Skocz do zawartości

służbowy dupowóz jaki? 911, m3, s5, rs4, c63, inny ?


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, turdziGT napisał:

Robi ale jak postawisz C43 obok C63 to widać że to młodszy brat.To tak jak z S4 i RS4 

To prawda ale wydaję mi się, że takiemu SQ4 jednak bliżej do c43 niż do C63 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk tego auta jest po prostu mega chyba bym cały czas jeździł max na dwójce aby to japę darło


Tak to mniej więcej u mnie wyglada . Mało tego, za oknem minus kilka ale szybka jest do dołu ;)

Sq4 jest ugrzecznione, zgadzam się ze to bardziej S4 lub c43. Do hardcorowego c63 sporo mu brakuje ale maserati da się normalnie jeździć okrągły rok a amg już nie tak łatwo.
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, beben napisał:

 

 maserati da się normalnie jeździć okrągły rok a amg już nie tak łatwo.

 

 

C63 faktycznie tylko tył napęd (ew. GLC 63 weszło właśnie do sprzedaży), za to C43 ma napęd 4Matic a z czipem np. Speed Bustera ma 440 KM i 600 NM co nie jest złym wynikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, beben napisał:

 


Tak to mniej więcej u mnie wyglada . Mało tego, za oknem minus kilka ale szybka jest do dołu ;)

Sq4 jest ugrzecznione, zgadzam się ze to bardziej S4 lub c43. Do hardcorowego c63 sporo mu brakuje ale maserati da się normalnie jeździć okrągły rok a amg już nie tak łatwo.

 

A kiedy wpadasz nim do Kielc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Beben jak ci sie znudzi obecne to nadal masz pewne możliwości ;) 

 

image.thumb.jpg.9ba905f14acde5c22f2fe94b689d9a7f.jpg

 

https://www.carscoops.com/2018/03/carrozzeria-touring-superleggera-sciadipersia-maserati-granturismo-bespoke-suit/

 

 

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze ? 

nie bardzo mi się podoba :( 

 

jeszcze się nie nacieszyłem tym, nie myślę o następcy :) na razie jest to strzał w moją 10, a co będzie dalej to się zobaczy. Wszystko zależy od rozwoju sytuacji. jak się ghibli będzie sprawował na dystansie 50-60tys km, jakie będą możliwości budżetowe. 

 

Póki co wg zgodnej opinii moich kumpli, to auto ryczy najładniej i chyba najgłośniej .... a wydech seria. Myślałem o jakiś zmianach ale to kompletnie nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była teraz propozycja Superfasta i tego jak to ładnie by brzmiało. Skoro obecnie ci nie odpowiadało, to może za kilka lat jakieś inne, np teraz prezentują nówkę sztukę 488 Pista jak ładnie będziesz wówczas mówił czym jeździsz:D. Byle mówić na trzeźwo i do trzeźwych żeby nie wdarło się jakieś przejęzyczenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...