Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.09.2022 o 17:25, Neutrino33 napisał:

 

Jak na codziennego cywila to szukaj wersji s ilnikem EJ20F z fabrycznym LPG...ja bym tak zrobił :faja:

Nabyłem, żeby nie powtarzać to fotka jest na https://forum.subaru.pl/topic/88980-podniesienie-20-gh-10-lanos/?do=findComment&comment=3192560

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :lol:

Przychodzę do was z prośbą o pomoc czy mamy tu guru od Subaru ( Forester najlepiej ), od małego podziwiałem auta tej marki i w dniu dzisiejszym po sprzedaniu nerki włosów na perukę i paru innych organów dysponuje środkami na zakup oraz drobne modyfikacje. Na przeszkodzie stoi ostatni szczegół co wybrać.

Z wymagań:

Ma lubić LPG 

Fajnie jak skrzynia 6 

Najlepiej Forest lub impreza 

Budżet 45 do 70 tys 

Jeśli ktoś znalazł by chwilkę na telefoniczna rozmowę był bym wdzięczny 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i dziękuję za istnienie tej nieocenionej krynicy wiedzy wszelakiej o submarynach (z której czerpię od lat). Szczęśliwie posiadam dwa Leśniki: Foresława II „Gruzowoza” z 2006 r. (przeszło 320Kkm na liczniku, przy czym ponad 260Kkm wspólnej przygody od 2011 r.) oraz Foresława IV „Młodszego” z 2018 r. Obydwa N/A. Łapka znad kierownicy dla wszystkich miłośników Plejad.B013AD96-E4E2-4250-88EB-A805F555D5BE.thumb.jpeg.ed619ea30421a7093ed3026b10e8b8b9.jpegF5E23095-7CD5-40F1-B865-BE51485EB4A6.thumb.jpeg.9e600f9464d865f906a46bfa5b5f903c.jpeg

  • Super! 1
  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! 

 

Od niedawna pomykam Foresterem SG 2.0 MY03. Troszkę zapuszczony przez poprzednich właścicieli, ale powoli będzie wracał do przyzwoitego stanu technicznego, bo wizualny ze względu na częste jeżdżenie pomiędzy krzaczorami średnio mnie interesuje. ;)

 

image.thumb.jpeg.afd6855cd7766170f8dfac39143c0a97.jpeg

  • Super! 2
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się przywitać. Jestem z Terespola, na chwilę obecną brak Subaru na stanie. Szukam Subaru, najlepiej klasyka np. Legacy I lub II. Pozdrawiam wszystkich.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sunday napisał:

Witam, chciałbym się przywitać. Jestem z Terespola, na chwilę obecną brak Subaru na stanie. Szukam Subaru, najlepiej klasyka np. Legacy I lub II. Pozdrawiam wszystkich.

 

Witaj!

Tutaj masz drogowskaz do właściwej "sekty" ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Neutrino33 napisał:

Witaj!

Tutaj masz drogowskaz do właściwej "sekty"

już ją odkryłem...tę sektę...dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...